MONSTRUOZNI DOKUMENTI Ovako izgledaju "potvrde za silovanje Srpkinja"

Pa to mogu i ja napraviti, jesi ti toliko piglu da ne vidis da je to "kopija"????

Ocu da vidim original.

I ne znam ko bi bio tako glup da si ovako puca u glavu, pazi zvanicna potvrda o silovanju :hahaha:

Ok, sto ljudi sto cudi, moguce..ali dajte onda original da vidimo.

A i ti i ja znamo da ga necemo videti

које си ти мудо да добијеш оригинал?
А новинарима нико не даје оригинал документе, јер нису они правосудни органи. Где си бре спрцао толике године?
 
Možeš ti i da falsifikuješ original na kraju krajeva... svašta ću da pročitam ovde.

Tvrdnje da ovoga nije bilo su smešne, a mene ne čudi da nešto ovakvo postoji.

Ma ne vrdaj, bez originala je ovo suplja prica i znas to i sam.

I ja barem ne tvrdim da toga nije bilo, naravno da je bilo silovanja, sa svih strana ih je bilo, samo mi ne ide u glavu zasto bi nekome trebala potvrda za to :lol:
 
које си ти мудо да добијеш оригинал?
А новинарима нико не даје оригинал документе, јер нису они правосудни органи. Где си бре спрцао толике године?

Pa meni ne treba dokumenat, ali ako zele da uvere ljude u istinitost (mislim na ljude, ne na tebe i tebi slicne) onda neka ga daju na uvid, jer ovo je ozbiljna stvar i ako je istinita, trebalo bi to da se zna, a ovako, moze biti klasicna novinarska patka, kao da nema novinara i medija zeljnih senzacionalizma, tako da ni meni nije jasno gde si ti sprcao tolike godine

- - - - - - - - - -

Kao da je nekome trebao "sluzbeni dokument" da siluje. Siledzije to rade i bez uputa

Inace za mene je silovanje najgori oblik zlostavljanja. Pocinioce treba spaliti zive.

Tacno
 
Pa meni ne treba dokumenat, ali ako zele da uvere ljude u istinitost (mislim na ljude, ne na tebe i tebi slicne) onda neka ga daju na uvid, jer ovo je ozbiljna stvar i ako je istinita, trebalo bi to da se zna, a ovako, moze biti klasicna novinarska patka, kao da nema novinara i medija zeljnih senzacionalizma, tako da ni meni nije jasno gde si ti sprcao tolike godine

Значи ЕвроБлиц лаже а ти говориш истину. Дај ми потврду са печатом да си нормалан за почетак, а после ћу ти веровати на реч да причаш истину. :hahaha:
 
Ало олошу усташки, тема је о вашем организованом силовању у рату, то што ти и овај ***********а блајви покушавате је типично за олош као што сте ви, мислите да ћете прикрити ваше злочине на овај начин? мало морген..

Prikriti sta? Da je silovanja bilo? Pa bilo ih je naravno, sa svih strana ih je bilo iako to neces da cujes.

A za konkretno temu, neka daju original, mislim da je to u interesu svih jer ovo nije mala stvar, pa ako se moze dokazati, ne vidim gde je problem.
 
Ало олошу усташки, тема је о вашем организованом силовању у рату, то што ти и овај ***********а блајви покушавате је типично за олош као што сте ви, мислите да ћете прикрити ваше злочине на овај начин? мало морген..

U ratu SVI siluju.

Sta se pravis budala?

Nerma vage koja ce odmeriti ko je vise a ko manje silovao.



Ko da su Srbi manje silovali od Muslimana i Hrvata?

Nisu, na protiv, silovali su vise jer su znali da to Muslimane i siptare najvise pogadja.

U toku rata se dosta pisalo o tome.

A sada ti prrdis i pricas kako su samo drugi silovali...

Pa nisu svi zaboravili sta i kako se desavalo....:evil:
 
Значи ЕвроБлиц лаже а ти говориш истину. Дај ми потврду са печатом да си нормалан за почетак, а после ћу ти веровати на реч да причаш истину. :hahaha:

Ja nisam vazan, EvroBlic je dao jednu vest koja moze biti velika, ako je istina onda neka dodju i do originala, inace moze biti i zlonamerna laz. Zamisli, mediji da lazu...ma to se nikad nije desilo...:eek:
 
Ja nisam vazan, EvroBlic je dao jednu vest koja moze biti velika, ako je istina onda neka dodju i do originala, inace moze biti i zlonamerna laz. Zamisli, mediji da lazu...ma to se nikad nije desilo...:eek:

Значи нема потврде. :lol:
Док ЕвроБлиц има своју адресу и печат где ти и остали домољуби можете да упутите тужбе и дигнете лову за блаћење угледа те усташке елите. ;)
 
Оптужнице говоре и о деци од 10 година. А ти што си забио главу у песак не значи да то није истина. Ти и ова комуњара можете само да обесмислите званични документ, неким небулозним изјавама.

За овакве потврде сам први пут чуо управо на овој теми и о томе не знам ништа сем онога што се може прочитати у наведеном тексту. Ако се радило и о дјеци, то онда ЈЕСТЕ (поред свега осталог) и настрано, али како да ја то знам кад читам текст у коме се то нигдје не помиње?

Неко је упитао да ли сам нормалан па сам пажљиво прочитао све што сам у овој теми написао. Написано је јасно, написано је прецизно и са поштовањем према жртвама. Стојим иза сваке написане ријечи.

Уједно се и одјављујем са теме не желећи да подстичем претварање оваквих грозота у карикатуру.
 
Значи нема потврде. :lol:
Док ЕвроБлиц има своју адресу и печат где ти и остали домољуби можете да упутите тужбе и дигнете лову за блаћење угледа те усташке елите. ;)

Gde je original? Kada cemo ga videti?

- - - - - - - - - -

Уједно се и одјављујем са теме не желећи да подстичем претварање оваквих грозота у карикатуру.

Takodjer.

Cujemo se kad vidimo original
 
Prikriti sta? Da je silovanja bilo? Pa bilo ih je naravno, sa svih strana ih je bilo iako to neces da cujes.

A za konkretno temu, neka daju original, mislim da je to u interesu svih jer ovo nije mala stvar, pa ako se moze dokazati, ne vidim gde je problem.

Ало болесник, ви сте то радили организовано, плански, дакле то вам је део тактике и културе, као што вам је део културе да лажете, изврћете чињенице и слично...пробали сте у БиХ да нам натоварите 80 000 силованих, па је комисија установила да је на крају на свим странама било 2 000 силованих и да се ми нисмо организовано бавили тиме, а најсмешније је било кад су фате кренуле да рађају црнчиће иако су их зли ћетници силовали...ви усташе сте уредно водили евиденцију о вашим злочинима, морали сте да прикажете како напредујете у извршавању задатака стожеру...ово је један такав документт, а ти покушаваш да то негираш обрнутом логиком...занимљиво је да ви мислите да је то успешна тактика и да на овај начин скидате одговорност са себе, толико сте глупи..

- - - - - - - - - -

Gde je original? Kada cemo ga videti?

- - - - - - - - - -



Takodjer.

Cujemo se kad vidimo original

Покушај вам није успео, а висићете на теми све док не организујете целу бојна типковницу и све обесмислите..
 
За овакве потврде сам први пут чуо управо на овој теми и о томе не знам ништа сем онога што се може прочитати у наведеном тексту. Ако се радило и о дјеци, то онда ЈЕСТЕ (поред свега осталог) и настрано, али како да ја то знам кад читам текст у коме се то нигдје не помиње?

Неко је упитао да ли сам нормалан па сам пажљиво прочитао све што сам у овој теми написао. Написано је јасно, написано је прецизно и са поштовањем према жртвама. Стојим иза сваке написане ријечи.

Уједно се и одјављујем са теме не желећи да подстичем претварање оваквих грозота у карикатуру.

Па ја ти и говорим, ако ниси информисан и упућен не трчи пред руду. Организовани злочини усташтва су одавно послати у тужилаштво БиХ и у овом тексту имаш чуђење извесног министра безбедности Мектића како није ништа урађено ни после 24 године!
 
Potvrda o silovanju...

A jbt, kakve još gluposti neću pročitati, valjda će sad izaći na vidjelo i potvrda o kopanju očiju srpskoj nejači, pa potvrda o bacanju lavovima, pa potvrda o klanju one babe s mitraljezom... :roll:

Лепо рече Дучић... Хрвати су најхрабрији народ на свету, али не што се ничега не плаше већ што се ничега не стиде! ;)
 
Kao da je nekome trebao "sluzbeni dokument" da siluje. Siledzije to rade i bez uputa

Inace za mene je silovanje najgori oblik zlostavljanja. Pocinioce treba spaliti zive.

Daaaa...vama muslima to jako teško pada.Uobičajena vam je praksa silovanje,time ne kažnjavate ženu jer je ona niže biće već njenog muža ili oca.

- - - - - - - - - -

Potvrda o silovanju...

A jbt, kakve još gluposti neću pročitati, valjda će sad izaći na vidjelo i potvrda o kopanju očiju srpskoj nejači, pa potvrda o bacanju lavovima, pa potvrda o klanju one babe s mitraljezom... :roll:

Ne seri.Ima nas koji smo ratovali protiv vas i videli vaše zločine.
 
Лепо рече Дучић... Хрвати су најхрабрији народ на свету, али не што се ничега не плаше већ што се ничега не стиде! ;)

Šta misliš, ono, realno, je li potrebno izdavati nekakve potvrde o silovanju, ha, šta ti misliš? :per:

Jbt, nekad mislim da su neki Srbi k'o mala djeca, naivni do razine retardiranosti, ono, koliki retard moraš biti i misliti da se u ratu izdaju potvrde o silovanju, ha? :roll:

U ratu se siluje bez potvrda, ubiju te bez ikakve potvrde, spale ti kuću bez potvrde, nema pečata nikakvog, sve neslužbeno, nema nik'ih problema s birokracijom... :kafa:

- - - - - - - - - -

Ne seri.Ima nas koji smo ratovali protiv vas i videli vaše zločine.

A jesi vidio i potvrde za te zločine? Misliš da za zločine postoji ured koji izdaje potvrde?
 
„OLUJA JOŠ UVEK TRAJE“:
Srpkinje u Hrvatskoj ne mogu biti žrtve silovanja?!


Poslanički klubovi u hrvatskom Saboru podržali su konačni predlog zakona o pravima žrtava seksualnog nasilja u Domoviskom ratu, pri čemu status žrtve po tom predlogu ne mogu steći pripadnici ili saradnici neprijateljskih jedinica, iako su neki od njih bili silovani u ratu.

http://www.intermagazin.rs/oluja-jo-uvek-traje-srpkinje-u-hrvatskoj-ne-mogu-biti-zrtve-silovanja/

??????
Silovanje je silovanje

Ljudska glupost je beskonačna
 
„OLUJA JOŠ UVEK TRAJE“:
Srpkinje u Hrvatskoj ne mogu biti žrtve silovanja?!


Poslanički klubovi u hrvatskom Saboru podržali su konačni predlog zakona o pravima žrtava seksualnog nasilja u Domoviskom ratu, pri čemu status žrtve po tom predlogu ne mogu steći pripadnici ili saradnici neprijateljskih jedinica, iako su neki od njih bili silovani u ratu.

http://www.intermagazin.rs/oluja-jo-uvek-traje-srpkinje-u-hrvatskoj-ne-mogu-biti-zrtve-silovanja/

Ako je ovo izglasano, onda je ovo definitivan dokaz da je ova RH naslednica NDH.
Ovaj dokument iz naslova teme je mala beba prema ovom Zakonu.
 

Back
Top