MONSTRUOZNI DOKUMENTI Ovako izgledaju "potvrde za silovanje Srpkinja"

Зашто сам „оплео” по уреднику? Па због прве реченице у тексту гдје кажу да су „дошли у посед монструозних докумената”. Ако имају оригиналне документе, што их не објавише ИЗВОРНО (са печатом у боји), што ми турају под нос црно-бијеле копије? Што тако дају прилику сваком да каже како је то нека измишљотина? Обашка још и оно дебилно досољавање о настраноти (као да није довољно и оно што стоји на потврди).

Е видиш, сада би и ја по теби могао оплести ако ти сматраш да силовање и злостављање малолетних лица на прагу 21. века по службеној дужности није монструозно и настрано!

Имам утисак да тебе не занима написано, већ онај ко је написао?

- - - - - - - - - -

Smiri emocije, Srbi mislis nisu silovali?

- - - - - - - - - -

Pametan komentar

Срби одговарају и за злочине које нису починили, а ови твој имају и фејсбук групу на којој се диче својим злочинима који су прошли некажњено, и то је веома паметно зар не? ;)
 
На сликама није оригинални документ, можда је фотокопија.
Друго, мало ми је чудно издавање овакве врсте потврде кад су све то војници могли радити и без икаквих потврда. Можда начин да се спријечи стихијско силовање, да се то уреди некаквом врстом „радне обавезе”? Хм... Не знам, обично се избјегава потписивање било чега што је очито противзаконито. Свакако, ваљало би све то испитати па би неко морао (а неће, то потписујем) дебело одговарати за ово, или надређени за овакве потврде или уредник за страшну брљотину.

Успут, уредник је свакако дебил јер у тексту стоји да су потврде издаване „како би се задовољиле настраности хрватских војника”. „Привођење особа женског спола (...) у корист мушког спола” (како стоји у потврди) може бити страшан злочин, може бити довољан разлог и за стрељање, али свакако није настраност.

To je neka ZAEBANCIA da se primitivci pale.:rtfm:

Nista u tome nema NORMALNO.

Ja bih mogao da napravim tuce takvih "dokumenata"

- - - - - - - - - -


Grofe, prvo sto sam primetio je bilo da je pisano na masini iz 2. sv. rata....:lol:
 
..potkrala ti se ijekavica :whistling:
Moraš još da vežbaš, Jozo dragi

Ијекавица ми се никад не омиче, њоме говорим и пишем од рођења, тачније откако сам проговорио и прописао. Играј се детектива на неком другом мјесту.
 
На сликама није оригинални документ, можда је фотокопија.
Друго, мало ми је чудно издавање овакве врсте потврде кад су све то војници могли радити и без икаквих потврда. Можда начин да се спријечи стихијско силовање, да се то уреди некаквом врстом „радне обавезе”? Хм... Не знам, обично се избјегава потписивање било чега што је очито противзаконито. Свакако, ваљало би све то испитати па би неко морао (а неће, то потписујем) дебело одговарати за ово, или надређени за овакве потврде или уредник за страшну брљотину.

Успут, уредник је свакако дебил јер у тексту стоји да су потврде издаване „како би се задовољиле настраности хрватских војника”. „Привођење особа женског спола (...) у корист мушког спола” (како стоји у потврди) може бити страшан злочин, може бити довољан разлог и за стрељање, али свакако није настраност.

Jesi li ti normalan?

@Tema - Znao sam da su bili gamad, ali to što su pokušali preko pečata da potvrde čin silovanja je potpuno nova granica zlobe. Još jedan od dokaza da su Srbi ispravno postupili, nažalost prekasno.
 
Poslednja izmena:
Срби одговарају и за злочине које нису починили, а ови твој имају и фејсбук групу на којој се диче својим злочинима који су прошли некажњено, и то је веома паметно зар не? ;)

Ne, jako je puno silovatelja i sa nase strane na slobodi, neki rade i u drz.institucijama...;) zato mi ne patetisi sa tim glupostima o ugrozenim Srbima. U ratu su sve strane silovale, pricate o tome kao o necemu novome, a nazalost silovatelji se u 90% slucajeva izvuku. Pa ima u Vukovaru silovanih Hrvatica kolko oces, jel ko odgovarao, nije..

Znas li kako je tesko dokazati ratni zlocin, a silovanje jos teze, gotovo nemoguca misija, cak je i sud u Beogradu znao osloboditi nekog Hrvata osumnjicenog za ratni zlocin jer jednostavno tesko je naci dokaza za konkretno neku osobu.

Koja fejzbuk stranica?

Na Facebook stranici Srbi u Hrvatskoj, koja je "moja", nema hvaljenja zlocinima pa navedi na koju to mislis.

- - - - - - - - - -

Ијекавица ми се никад не омиче, њоме говорим и пишем од рођења, тачније откако сам проговорио и прописао. Играј се детектива на неком другом мјесту.

Navikni se, sta vise budes nagazio na zulj "patriotama" na ovome forumu, bit ces i Mujo i Ustaša i Rom i Jugosloven i jos svasta:mrgreen:
 
Ne, jako je puno silovatelja i sa nase strane na slobodi, neki rade i u drz.institucijama...;) zato mi ne patetisi sa tim glupostima o ugrozenim Srbima. U ratu su sve strane silovale, pricate o tome kao o necemu novome, a nazalost silovatelji se u 90% slucajeva izvuku. Pa ima u Vukovaru silovanih Hrvatica kolko oces, jel ko odgovarao, nije..

Znas li kako je tesko dokazati ratni zlocin, a silovanje jos teze, gotovo nemoguca misija, cak je i sud u Beogradu znao osloboditi nekog Hrvata osumnjicenog za ratni zlocin jer jednostavno tesko je naci dokaza za konkretno neku osobu.

Koja fejzbuk stranica?

Na Facebook stranici Srbi u Hrvatskoj, koja je "moja", nema hvaljenja zlocinima pa navedi na koju to mislis.

- - - - - - - - - -

Navikni se, sta vise budes nagazio na zulj "patriotama" na ovome forumu, bit ces i Mujo i Ustaša i Rom i Jugosloven i jos svasta:mrgreen:

Јесу ли и тебе силовали па знаш како је то недоказиво? :mrgreen:
А можда си и уживао па ти овакве вести звуче чудно.

- - - - - - - - - -

Jesi li ti normalan?

Не, њему и овој комуњари је то нормално.
 
Е видиш, сада би и ја по теби могао оплести ако ти сматраш да силовање и злостављање малолетних лица на прагу 21. века по службеној дужности није монструозно и настрано!

Имам утисак да тебе не занима написано, већ онај ко је написао?

Ето, таман да потврдиш оно нашта сам указао. Уредник је убацио настраност, ти си убацио малољетна лица... Ајде сад да још неко дода и непокретну старицу у колицима... и на трећој страни теме имаћемо карикатуру од овога. Коме то треба? Зар је мало оно што стоји на самој потврди? Зар морамо сваки злочин сами обесмислити досољавајући га, као да није довољно монструозан? Зашто то радимо себи?
 
Poslednja izmena:
Јесу ли и тебе силовали па знаш како је то недоказиво? :mrgreen:
А можда си и уживао па ти овакве вести звуче чудно.

- - - - - - - - - -



Не, њему и овој комуњари је то нормално.

Bravo bravo, bas argumentovano.

Jos jedan mantraš u nizu, pravi "patriota"..internetski
 
Ето, таман да потврдиш оно нашта сам указао. Уредник је убацио настраност, ти си убацио малољетна лица... Ајде сад да још неко дода и непокретну старицу у колицима... и на трежој страни теме имаћемо карикатуру од овога. Коме то треба? Зар је мало оно што стоји на самој потврди? Зар морамо сваки злочин сами обесмислити досољавајући га, као да није довољно монструозан? Зашто то радимо себи?

Ma to je neko zezanje,

SVAKO moze da napise takav list hartije, potpuno je BEZ SMISLA i pisano na masini na kakvima se ne pise vec skoro pola veka....

Odmah se vidi koliko je ozbiljno.
 
A ako je to falsifikat?

А шта Блајби ако није ? Онда иде приче како у сваком житу има кукоља , зар не ? Или иде приче како је " српска агресија извукла оно најгоре из људи који су живели у братсву и јединству".:evil:
 
Ето, таман да потврдиш оно нашта сам указао. Уредник је убацио настраност, ти си убацио малољетна лица... Ајде сад да још неко дода и непокретну старицу у колицима... и на трежој страни теме имаћемо карикатуру од овога. Коме то треба? Зар је мало оно што стоји на самој потврди? Зар морамо сваки злочин сами обесмислити досољавајући га, као да није довољно монструозан? Зашто то радимо себи?

Оптужнице говоре и о деци од 10 година. А ти што си забио главу у песак не значи да то није истина. Ти и ова комуњара можете само да обесмислите званични документ, неким небулозним изјавама.
 
Јесу ли и тебе силовали па знаш како је то недоказиво? :mrgreen:
А можда си и уживао па ти овакве вести звуче чудно.

- - - - - - - - - -



Не, њему и овој комуњари је то нормално.

Мученик би то желео, али од срба је углавном добијао преко пичкице закржљале...
 
Ma to je neko zezanje,

SVAKO moze da napise takav list hartije, potpuno je BEZ SMISLA i pisano na masini na kakvima se ne pise vec skoro pola veka....

Odmah se vidi koliko je ozbiljno.

Lupetaš, list je napisan pisaćom mašinom i starost mu je tu negde '90ih. Svako ko čuva starije potvrde i dokumenta, zna da se vremenom mastilo gubi, a kvalitet papira opada, pogotovo ukoliko je u pitanju listić kao jedna potvrda.
Ovaj papirić, sa druge strane, je fino očuvan i to se vidi po pečatu. Original se nikada ne daje osim ukoliko se original specifično ne traži, a kopije dokumenta se mogu poslati novinskim urednicima na uvid za objavu i to uz odgovarajuću priču.


Primer dokumenta :
5.jpg
 
А шта Блајби ако није ? Онда иде приче како у сваком житу има кукоља , зар не ? Или иде приче како је " српска агресија извукла оно најгоре из људи који су живели у братсву и јединству".:evil:

Ne, ide prica da su sve strane silovale i da su se na svim stranama silovatelji vecinom izvukli i to je to, tako to i je, nema sta ovde puno da se filozofira.
 
А шта Блајби ако није ? Онда иде приче како у сваком житу има кукоља , зар не ? Или иде приче како је " српска агресија извукла оно најгоре из људи који су живели у братсву и јединству".:evil:

Vucju, ja mogu napraviti 10 takvih papira.....

Samo mi treba neka stara masina.

Uvek ste naivni kada ne treba.
 
Lupetaš, list je napisan pisaćom mašinom i starost mu je tu negde '90ih. Svako ko čuva starije potvrde i dokumenta, zna da se vremenom mastilo gubi, a kvalitet papira opada, pogotovo ukoliko je u pitanju listić kao jedna potvrda.
Ovaj papirić, sa druge strane, je fino očuvan i to se vidi po pečatu. Original se nikada ne daje osim ukoliko se original specifično ne traži, a kopije dokumenta se mogu poslati novinskim urednicima na uvid za objavu i to uz odgovarajuću priču.


Primer dokumenta :
5.jpg

Nije ni SLICNA masina.

Nista ne znas.
 
Lupetaš, list je napisan pisaćom mašinom i starost mu je tu negde '90ih. Svako ko čuva starije potvrde i dokumenta, zna da se vremenom mastilo gubi, a kvalitet papira opada, pogotovo ukoliko je u pitanju listić kao jedna potvrda.
Ovaj papirić, sa druge strane, je fino očuvan i to se vidi po pečatu. Original se nikada ne daje osim ukoliko se original specifično ne traži, a kopije dokumenta se mogu poslati novinskim urednicima na uvid za objavu i to uz odgovarajuću priču.


Primer dokumenta :
5.jpg

A kada i kako cemo videti original? Valda ti je jasno da je bez originala sve suplja prica.
 
Vucju, ja mogu napraviti 10 takvih papira.....

Samo mi treba neka stara masina.

Uvek ste naivni kada ne treba.

Можеш, али си толико тупав да би и цигану с четр разреда основне било јасно да си ретардирани лажов..овде јасно показујеш тко си и какав си, мада ми то одавно добро знамо...ваше злочине никада нећете успети да прикријете, и пре или касније одговараћете за њих..
 
Да, издат од ХВО, зар имаш толики проблем са закључивањем?

Pa to mogu i ja napraviti, jesi ti toliko piglu da ne vidis da je to "kopija"????

Ocu da vidim original.

I ne znam ko bi bio tako glup da si ovako puca u glavu, pazi zvanicna potvrda o silovanju :hahaha:

Ok, sto ljudi sto cudi, moguce..ali dajte onda original da vidimo.

A i ti i ja znamo da ga necemo videti
 
Можеш, али си толико тупав да би и цигану с четр разреда основне било јасно да си ретардирани лажов..овде јасно показујеш тко си и какав си, мада ми то одавно добро знамо...ваше злочине никада нећете успети да прикријете, и пре или касније одговараћете за њих..

Можда су га ови његови пумпали па зна процедуру. :lol:

Nasli su se..krpa i zakrpa :super:
 

Back
Top