MONSTRUOZNI DOKUMENTI Ovako izgledaju "potvrde za silovanje Srpkinja"

P.S. Bila jednom jedna SAO Krajina, u njoj nije bilo Hrvata...odjednom nema vise SAO Krajine, nema vise vlasti, Hrvati se vracaju...Mi hvala Bogu odlucujemo da ne zelimo da prodjemo kao u OLUJI, sta je jel..vojna akcija zbog koje smo morali ovo potpisati....ali neee, to nije poraz, mi nismo porazena strana :hahaha: super razmisljanje :hahaha: Sta mislis bi li to potpisali pre Oluje? Nemoras da odgovaras, zavrsio sam sa tobom :hahaha:


На ову тему бих те подсетио из тог времена, Грузија, НАТО база, Кмара (наш Отпор), демокатја, трте, мрте ... Украјина, наранчаста револуција (наш Отпор) Црно море, Крим, Донбас, трте, мрте ... ствари се мењају.
 
Није било довољно на стотине и хиљаде сведочења? Ово су жртве пријавиле још 1992. године, али ми смо на њих заборвили, а свет неће да прихвати истину. У Посавини су муслиманске снаге, ХВ и ХВО огранизовали на десетине конц-логора за Србе. Циљ је био јасан: Потпуно уништење српског народа на подручју Посавине. Пресекли су једину копнену везу са Србијом, што је био увод у другу фазу плана: Уништење српског народа у РСК и западном делу Српске. Када су у Бањој Луци уз подршку целог "демократског" света, почеле умирати бебе, тада млада војска Српске Републике БиХ доноси одлуку о војној операцији "Кородор", која ће постати најчистија војна операција у ратовима на простору бивше СФРЈ.


Усташке ХВО бригаде из Посавине од 101 до 109 и регуларне јединице Хрватске војске добиле су своју порцију лета те године са коначном победом у Броду 7.октобра 1992...
Слава Српским витезовима који су заувек Посавину оставили Српском народу.


Дошли су им главе 1. крајишки корпус, источно-босански корпус, специјална јединица полиције РСК, јединица Вучјак... То је била акција, где су Срби показали да су достојни својих предака из балканских ратова и 1. светског рата.


Pripade mi muka. Krv nevinih vapi za osvetom. Uzdam se u Boga da je osveta njegova.

Сви ће пред Бога, али правда мора бити задовољена и на овом свету.
 
Postovi su ti obrisani jer u nedostatku argumenata vredjas, i to je to. Ja tebe nigde nisam vredjao dok ti jesi cim ti se moje misljenje nije svidelo, time pokazujes da si samo jos jedan u nizu onih koji su nista vise nego obicni mantrasi koji vredjaju cim nesto nije po njihovom. Zato nemoj da kmecis vec budi musko pa kad vec vredjas onda ne cvili kako ti se brisu postovi, budi sretan da nisi karton popio.

Ovo sve sta pises ti je nekoliko puta objasnjeno ali ti nikako da ukapiras...:think: e tu prestaje moja uloga, to resi sam sa sobom a ja se polako odjavljujem od ove nadasve "plemenite" konverzacije sa tobom i pricekat cu nekoga malo...paaa...koji nema problema sa logikom pa da pricamo kao ljudi.

Ajde caos :mazi::bye:

P.S. Bila jednom jedna SAO Krajina, u njoj nije bilo Hrvata...odjednom nema vise SAO Krajine, nema vise vlasti, Hrvati se vracaju...Mi hvala Bogu odlucujemo da ne zelimo da prodjemo kao u OLUJI, sta je jel..vojna akcija zbog koje smo morali ovo potpisati....ali neee, to nije poraz, mi nismo porazena strana :hahaha: super razmisljanje :hahaha: Sta mislis bi li to potpisali pre Oluje? Nemoras da odgovaras, zavrsio sam sa tobom :hahaha:

Најбољи одговор на ово су речи Виктора Угоа, од 1. марта 1871. године, иако је тешко поверовати да неко попут вас, народа без језика, историје, културе, може то да разуме...

Узети не значи поседовати. Поседовање претпоставља пристанак. Зар је Аустрија поседовала Атину? Зар је Аустрија поседовала Венецију? Зар Русија поседује Варшаву? Зар Шпанија поседује Кубу? Зар Енглеска поседује Гибралтар? Чињенично, да,са становишта права,не!....Освајање је отимачина,ништа више. Оно је чињеница,у реду,али право не проистиче из чињенице....

Као што Французи нису престали да врше дужност према Алзасу и Лорени, према себи самима, према свету, правди, Богу, тако ни Срби неће престати да врше дужност према Крајини. Као што су Французи дочекали тај час величанствене одмазде, тако ће дочекати и Срби. Ви мислите као и Немци у оно време, да је све завршено, али ми чујемо нашу победоносну будућност како крупним корацима граби кроз историју. То ће почети, кад се најмање будете надали. Срби ће се прибрати, предахнути у страшној уснулости очајања, повратити снагу, подизати потомке, хранити свети гнев те деце која ће постати велика, ковати топове и стварати војнике, стварати армију која ће бити читав народ, позвати науку у помоћ рату, утврђивати се, очврснути,препородити се, поново постати велики народ, народ из времена цара Душана, народ из времена Карађорђа, из времена Степе Степановића, Живојина Мишића... бићемо опет земља мача, земља пред којом ће дрхтати сви који подржавају неправду. Срби ће се изненада поново усправити! Биће страшна, једним залетом, српска војска поново ће ослободити Крајину.
 
Као што Французи нису престали да врше дужност према Алзасу и Лорени, према себи самима, према свету, правди, Богу, тако ни Срби неће престати да врше дужност према Крајини. Као што су Французи дочекали тај час величанствене одмазде, тако ће дочекати и Срби. Ви мислите као и Немци у оно време, да је све завршено, али ми чујемо нашу победоносну будућност како крупним корацима граби кроз историју. То ће почети, кад се најмање будете надали. Срби ће се прибрати, предахнути у страшној уснулости очајања, повратити снагу, подизати потомке, хранити свети гнев те деце која ће постати велика, ковати топове и стварати војнике, стварати армију која ће бити читав народ, позвати науку у помоћ рату, утврђивати се, очврснути,препородити се, поново постати велики народ, народ из времена цара Душана, народ из времена Карађорђа, из времена Степе Степановића, Живојина Мишића... бићемо опет земља мача, земља пред којом ће дрхтати сви који подржавају неправду. Срби ће се изненада поново усправити! Биће страшна, једним залетом, српска војска поново ће ослободити Крајину.

:klap::rotf:

Srbi će najvjerojatnije izumrijeti, skupa s Hrvatima, a na naše mjesto će doći neki drugi, potentniji narodi, upravo svkedočiš novoj velikoj seobi naroda, možda prolaze baš ispod tvog prozora, a dolazit će i dalje, u milijunima...
 
Најбољи одговор на ово су речи Виктора Угоа, од 1. марта 1871. године, иако је тешко поверовати да неко попут вас, народа без језика, историје, културе, може то да разуме...

Узети не значи поседовати. Поседовање претпоставља пристанак. Зар је Аустрија поседовала Атину? Зар је Аустрија поседовала Венецију? Зар Русија поседује Варшаву? Зар Шпанија поседује Кубу? Зар Енглеска поседује Гибралтар? Чињенично, да,са становишта права,не!....Освајање је отимачина,ништа више. Оно је чињеница,у реду,али право не проистиче из чињенице....

Као што Французи нису престали да врше дужност према Алзасу и Лорени, према себи самима, према свету, правди, Богу, тако ни Срби неће престати да врше дужност према Крајини. Као што су Французи дочекали тај час величанствене одмазде, тако ће дочекати и Срби. Ви мислите као и Немци у оно време, да је све завршено, али ми чујемо нашу победоносну будућност како крупним корацима граби кроз историју. То ће почети, кад се најмање будете надали. Срби ће се прибрати, предахнути у страшној уснулости очајања, повратити снагу, подизати потомке, хранити свети гнев те деце која ће постати велика, ковати топове и стварати војнике, стварати армију која ће бити читав народ, позвати науку у помоћ рату, утврђивати се, очврснути,препородити се, поново постати велики народ, народ из времена цара Душана, народ из времена Карађорђа, из времена Степе Степановића, Живојина Мишића... бићемо опет земља мача, земља пред којом ће дрхтати сви који подржавају неправду. Срби ће се изненада поново усправити! Биће страшна, једним залетом, српска војска поново ће ослободити Крајину.

OK vazi :hahaha::hahaha::worth:
 
Opste je poznatyo da se diskriminacija prema Srbima i Srpkinjama vrsi vekovima unazad. I one smrde za ceo svet. Ko bi tako nesto ucinio, sve same lazi kojima se neki politicari sluze da svoje interese ostvare. Srpkinje zive u enklavama, izolovano, ko bi njima neko nesto ucinio i zbog cega jer nema razloga ni za jednu stranu. Srpkinje su izvredjane samim tim sto su Srpkinje, da li bi neka Srpkinja i Srbin dozvolio da nekome poklone slobodu ovakvim cinom na izvolte posle svega sto je ucinjeno u zemlji Srbima i Srpkinjama. Srpkinje nemaju nikakava prava ni u svojim paralelnim i zemljama, jer svoju su izgubile. Da li bi njima neko nesto ucinio pod ovakvim okolnostima. Da li bi neki burzuj ucinio nekoj Srpkinji, ni po kojoj ceni ne bi ucinio jer je burzuj po svome rodjenju. I da li se treba uopste ziveti za Srbiju i pripadati Srbima i Srpkinjama jer nikada politicari nisu imali razumevanja za svoj narod, i nisu ga nikada branili, vec su ga napadali i unistavali. Da li je vredno da lazu svojim govorom sa gospodo ili braco i sestre, koga lazu i obmanjuju, i od njihovih Srba i Srpkinja su stvorili stanovnistvo ili pariju.
 

Back
Top