Mojih ruku delo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@blogger with a cause
nemoj mi reci da si postavila ovde svoj lotos bez cak i minimum interesovanja za misljenje i komentare drugih.. hm..:confused:
Vrlo sam jasno rekla sta mislim, ali posto se to ovde ne razume, obrisala sam svoj lotos. Htela sam nesto da pokazem, to je bila poruka. Nije mi na pamet palo da cu u vasim ocima ispasti neko ko trazi ovde potvrdu, komentar je uvek dobrodosao, a zlobni komentari tipa :cause without result: su za kantu za djubre!
 
Super su i slike i crtezi.
Ipak, ovaj crtez je moj favorit:


7161
[/URL][/IMG]
f1150009.jpg
[/URL][/IMG][..
 
Vrlo sam jasno rekla sta mislim, ali posto se to ovde ne razume, obrisala sam svoj lotos. Htela sam nesto da pokazem, to je bila poruka. Nije mi na pamet palo da cu u vasim ocima ispasti neko ko trazi ovde potvrdu, komentar je uvek dobrodosao, a zlobni komentari tipa :cause without result: su za kantu za djubre!
pa nije trebalo da brises.. svoj dozivljaj lotosa si mozda uspela da preneses nekome, nekome ne i to je ok.. jednostavno, ta poruka nije svima citljiva i ocigledna..
potpuno pogresno si protumacila komentare.. zao mi je zbog toga..:neutral:
 
picture.php


ovo je portret jednog naseg kralja.

picture.php

a ovo je... nešto... zovem ga mali monstrum. moja mama ga se plaši.

picture.php


a ovo je moja drugarica, i majka je repoznala, pa bi trebalo da liči... :whistling:

a imam još, ali su mi ovi naj od naj. :roll::think:
 
Poslednja izmena:
Prijasnji motiv, samo malo doradjeno........transparentni potpis, autogram, ovo je autogram
koji koristim za saranje po netu, inace pravi ne koristim elektronski:zloupotreba !
dd1ija.png


53sbw2.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top