Моје прво гласање

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.871
И ево, дошло време да млађани Бернардо гласа и тиме помогне/одмогне на неком микронивоу стању у нашој прелепој али идаље неразвијеној држави.

Размишљајући коме ћу посветити глас, мислим да ће мој глас добити Несторовић будући да сматрам и надам се да никаква идеологија и страна амбасада стоји иза њега.

Он је лекар, око њега су људи који се залажу за сличне ствари као ја, па ћемо виђет.
 
И ево, дошло време да млађани Бернардо гласа и тиме помогне/одмогне на неком микронивоу стању у нашој прелепој али идаље неразвијеној држави.

Размишљајући коме ћу посветити глас, мислим да ће мој глас добити Несторовић будући да сматрам и надам се да никаква идеологија и страна амбасада стоји иза њега.

Он је лекар, око њега су људи који се залажу за сличне ствари као ја, па ћемо виђет.
I ja dobio nalog da glasam za Nestorovica.
Mada ga bas ne simpatisem.
Mislim da im je sansa da predju cenzus kao da ja postanem precednik Srbije.
Vjerovatno da cemo oba glasati za Vucica.Indirektno,jer ce njemu vecina od glasova koji nisu presli cenzus.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da je bilo lustracije, drugacije bi bilo. Moja grupa je petog oktobra krenula na Dedinje da zapalimo bagru u njihovim vilama, ali nas Djindjic sprecio. Stao ispred nas i rekao da treba da budemo bolji od njih. Da ga nismo poslusali, i da je Dedinje gorelo - sve bi bilo drugacije.
trebalo je sve pohapsiti i osuditi na višegodišnje robije.. nijedan političar nije odgovarao za svoj kriminal.. eno gledam i Mila svi zaboravili a poručivali mu kako će u Spuž itd
 
И ево, дошло време да млађани Бернардо гласа и тиме помогне/одмогне на неком микронивоу стању у нашој прелепој али идаље неразвијеној држави.

Размишљајући коме ћу посветити глас, мислим да ће мој глас добити Несторовић будући да сматрам и надам се да никаква идеологија и страна амбасада стоји иза њега.

Он је лекар, око њега су људи који се залажу за сличне ствари као ја, па ћемо виђет.
Dobro doso, mlad si i neiskusan, pa ti se prasta :heart:
 
Da je bilo lustracije, drugacije bi bilo. Moja grupa je petog oktobra krenula na Dedinje da zapalimo bagru u njihovim vilama, ali nas Djindjic sprecio. Stao ispred nas i rekao da treba da budemo bolji od njih. Da ga nismo poslusali, i da je Dedinje gorelo - sve bi bilo drugacije.
Ko vam je kriv što niste sproveli 6. oktobar? Ko vam je branio? Zato ste stigli Skupštinu da zapalite, simbol države. Šta sada, obećavate 18. decembar? Pa niko nije glup više. Tačno sam znao da si dosmanlija.
 
trebalo je sve pohapsiti i osuditi na višegodišnje robije.. nijedan političar nije odgovarao za svoj kriminal.. eno gledam i Mila svi zaboravili a poručivali mu kako će u Spuž itd

Isto ce da bude i kad zvalavi bude pao - svi koji obecavaju da ce da ga procesuiraju ce da slazu. Zato nama nikad nece da bude bolje, dokle god bagra politicka ne bude odgovarala za svaki dinar.

Drugar je gradonacelnik nekog sela u Sloveniji - kad su ga izabrali, dosla komisija i popisala mu sve sto ima u kuci od stvari, do poslednje kasike.
Kada mu se zavrsi mandat, ide opet popis svega, pa ako se ispostavi da ima vise nego sto je mogao da zaradi svojom platim - tvorza!

To je drzava! Kad se mi budemo tako ponasali, bice nesto od nas.
 
Ko vam je kriv što niste sproveli 6. oktobar? Ko vam je branio? Zato ste stigli Skupštinu da zapalite, simbol države. Šta sada, obećavate 18. decembar? Pa niko nije glup više. Tačno sam znao da si dosmanlija.
Uvek opozicija diktatorima!

Ljudi se bukvalno dele na one koji su uvek opozicija i kritika svakoj vlasti, i na ulizice.
Sam biras u kojoj grupi ces da budes.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ljudi se bukvalno dele na one koji su uvek opozicija i kritika svakoj vlasti, i na ulizice.
Postoje ljudi koji rasmišljaju trezveno i realno. Ti takav ćeš na kraju poludeti i upropastićeš i avoj i tuđe živote.

Ja nisam ulizica. To ti samo o meni pričaš jer imaš nešto protiv mene.
A vidim da si ti izabrao da lizes rcma vlastima, tako da nek ti je sa srecom :D
Koja crna Evropa kada ti imaš tako jedan primitivan rečnik da je to strašno.
 
Гласај за кога мислиш да треба.

Ја још нисам одлучила осим што знам да нећу за жвалавог Вучића ни за одвратну Маринику. Исто сра.ње- друго паковање.
Моји фаворити, Ана и борба за отете бебе су сада са Тадићем па не могу ни за њих. Ипак је то највећа рак рана Србије.
И стварно не знам шта ћу, а нешто морам.
 

Back
Top