Moja drugarica

moja je teska placi icka za sve u vezi njenog deteta
pisala sam..prvi put se rasplakala kad je dete sa 2 godine stavila u deciji vozic u luna parku..dete se vozi, mase i smeje, a njoj nijagara na licu..i rida iz sve snage
joj i sad su mi suze krenule
drugo ridanje je bilo kad joj je cera imala prvi javni nastup na takmicenju u srpskom narodnom u n.sadu, sa 4,5 god..zlo i naopako koliko je plakala i bila ponosna
pa polazak u skolu..
pre dva dana joj dete opet izmamilo suze..zvalo je pre podne da idu na bazen..i tako njih dve plivaju, cera isprobava novi go pro ispod vode..moja drugarica joj manekenise i pozira i kad su stale na ivicu bazena da se malo nadisu, dete joj kaze - jao sto ja volim sto imam tako normalnu majku :heart: tebi bre nista nije tesko za mene i sa mnom :heart2:
kakvo pile ima moja drugarica :heart: prosao pubertet..sad ce sve da im bude pesma :zaljubljena:

Idila ce da traje dok ne pocnete da se cherupate oko frajera... :mrgreen:
 
:dash:
mojoj drugarici naslo dete kad da privodi ribe
i to kad je njoj otis'o zmu na more,klinac uzeo kljuc od drugog stana
bolje da je ostala tamo gde je i bila:neutral:

tvojoj drugarici cela familija taj drugi stan koristi za :per: na smenu :lol:

- - - - - - - - - -

Idila ce da traje dok ne pocnete da se cherupate oko frajera... :mrgreen:

necemo, ja volim starije..a ona ne voli toliko starije :zkez:
 
moja je teska placi icka za sve u vezi njenog deteta
pisala sam..prvi put se rasplakala kad je dete sa 2 godine stavila u deciji vozic u luna parku..dete se vozi, mase i smeje, a njoj nijagara na licu..i rida iz sve snage
joj i sad su mi suze krenule
drugo ridanje je bilo kad joj je cera imala prvi javni nastup na takmicenju u srpskom narodnom u n.sadu, sa 4,5 god..zlo i naopako koliko je plakala i bila ponosna
pa polazak u skolu..
pre dva dana joj dete opet izmamilo suze..zvalo je pre podne da idu na bazen..i tako njih dve plivaju, cera isprobava novi go pro ispod vode..moja drugarica joj manekenise i pozira i kad su stale na ivicu bazena da se malo nadisu, dete joj kaze - jao sto ja volim sto imam tako normalnu majku :heart: tebi bre nista nije tesko za mene i sa mnom :heart2:
kakvo pile ima moja drugarica :heart: prosao pubertet..sad ce sve da im bude pesma :zaljubljena:
Da nisam mozda ja ta tvoja drugarica?:eek:
Nesto mi previse sve to lici na mene...:think:
 
Moja drugarica je definitivno trudna!!
Danas bila kod ginekologa.

I ova trudnoca je skroz drugacija od prve, uzasna je, muka joj po ceo dan, neraspolozena je i ujeda sve zivo

proci ce cicak..i za 8 meseci novi bebiron
a ujedala si i kad si bila sa medom :lol:
samo necu sad da te drazim :zag:

sad bar može da se sexa do mile volje, ne mož da ostane trudna :malav:

moze, moze..nista ne znas
 
Moja drugarica je definitivno trudna!!
Danas bila kod ginekologa.

I ova trudnoca je skroz drugacija od prve, uzasna je, muka joj po ceo dan, neraspolozena je i ujeda sve zivo

....ajde srecno bilo, mnogo, mnogo mi je drago sto ce Meda imati batu ili seku:super:

- - - - - - - - - -

Pazi sad
moja drugarica Rak
njen muz Skorpija
sin Riba
a beba ce biti Vodolija

ima da plivamooo /juuuuu

.....rakovi i skorpije se odlicno slazu....to je super kombinacija u svim varijantama:)
 

Slične teme


Back
Top