MOJA DRUGARICA SE LOZI NA NJEGA,A JA SE NJEMU SVIDJAM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Daca 94

Ističe se
Banovan
Poruka
2.522
--------------------------------------------------------------------------------

NASLOV SVE GOVORI.OVO MI JE JAKO VAZNO.MOJA NAJBOLJOJ DRUGARICI SE SVIDJA NEKI DECKO IZ DANA U DAN JA PRIMECUJEM DA SE JA TOM DECKU SVIDJAM ,MISIM OK I ON SE MENI MALKO SVIDJA ALI NIKADA NISTA NE BI URADILA SA NJIM ZBOG DRUGARICE A I DOK NISAM ZNALA NA KOGA SE LOZI ZNLA SAM SA NJIM NIKADA !!!!!!e sad ja primecujem da mu se svidjam tako kao muva me itd,ja kao necu tj nesmem,a mislim da i moja drugarica provaljuje sve ovo,ali bas mislim da nije toliko glupa da ne provali!!!!!!kako joj ovo reci,mislila sam jos veceras da joj kazem,ali ne znam kaok.ona ce verovatno reci,,pa ne svidja mi se vise,,ili ce se bas naljutiti,ali znam da bi posle toga bilo sve hladno!!!nije on vredan iako je dobar decko,znaci nije on vredan naseg dugogodisnjeg drugarsva!!!!! :arrow::mad::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
 
ma rekla sam ti i da nema te drugarice ne bih se smuvala sa njim,al eto svidja mi se,joj kad ga pogledam!!!!!!!!!al fora je u tome sto ce ona reci da se skoro i ne lozi na njega,iako je pre bila bas bas zagrejana mislim da se folira da se ne lozi vise verovatno zato sto je provalila!!!!!!!!!!!!!!!kako bre to dA JOJ kazem a da najmanje boli ,misim nisam ja kriva ali ipak je to TRULEZ ZIVI
 
ok izwini.... nisam najpazhljiwije prochitala....
reci joj tako kako je.... najmanje ce da boli.... bolece...
mozhesh neshto tipa : "Sorry ali ja se lozhim isto na njega.... i mislim da se i on lozhi na mene..."
Niposhto nemoj da meshash prichu.... spontano.... kako ti naidju rechi...

joj ma nesmem da kazem da se i ja lozim na njega,bio bi kraj nasem prijatljestvu
 
--------------------------------------------------------------------------------

NASLOV SVE GOVORI.OVO MI JE JAKO VAZNO.MOJA NAJBOLJOJ DRUGARICI SE SVIDJA NEKI DECKO IZ DANA U DAN JA PRIMECUJEM DA SE JA TOM DECKU SVIDJAM ,MISIM OK I ON SE MENI MALKO SVIDJA ALI NIKADA NISTA NE BI URADILA SA NJIM ZBOG DRUGARICE A I DOK NISAM ZNALA NA KOGA SE LOZI ZNLA SAM SA NJIM NIKADA !!!!!!e sad ja primecujem da mu se svidjam tako kao muva me itd,ja kao necu tj nesmem,a mislim da i moja drugarica provaljuje sve ovo,ali bas mislim da nije toliko glupa da ne provali!!!!!!kako joj ovo reci,mislila sam jos veceras da joj kazem,ali ne znam kaok.ona ce verovatno reci,,pa ne svidja mi se vise,,ili ce se bas naljutiti,ali znam da bi posle toga bilo sve hladno!!!nije on vredan iako je dobar decko,znaci nije on vredan naseg dugogodisnjeg drugarsva!!!!! :arrow::mad::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Jao Daco pa ti si baš u sosevima...Kažu,nikad najboljoj drugarici ne preotimaj dečka...Isto važi i u obrnutom slučaju...
 
Jao Daco pa ti si baš u sosevima...Kažu,nikad najboljoj drugarici ne preotimaj dečka...Isto važi i u obrnutom slučaju...
\
ranije sam mislila ma nemoguce da se ikada pokacis sa drugaricom zbog nekog decka..ali jeste ovo je stvarno trulo.necu joj ja oteti decka ali glupo je kad se provaljue das= se lozi na mene,zamisli kako je njoj a i meni
 
--------------------------------------------------------------------------------

NASLOV SVE GOVORI.OVO MI JE JAKO VAZNO.MOJA NAJBOLJOJ DRUGARICI SE SVIDJA NEKI DECKO IZ DANA U DAN JA PRIMECUJEM DA SE JA TOM DECKU SVIDJAM ,MISIM OK I ON SE MENI MALKO SVIDJA ALI NIKADA NISTA NE BI URADILA SA NJIM ZBOG DRUGARICE A I DOK NISAM ZNALA NA KOGA SE LOZI ZNLA SAM SA NJIM NIKADA !!!!!!e sad ja primecujem da mu se svidjam tako kao muva me itd,ja kao necu tj nesmem,a mislim da i moja drugarica provaljuje sve ovo,ali bas mislim da nije toliko glupa da ne provali!!!!!!kako joj ovo reci,mislila sam jos veceras da joj kazem,ali ne znam kaok.ona ce verovatno reci,,pa ne svidja mi se vise,,ili ce se bas naljutiti,ali znam da bi posle toga bilo sve hladno!!!nije on vredan iako je dobar decko,znaci nije on vredan naseg dugogodisnjeg drugarsva!!!!! :arrow::mad::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Imam istu situaciju, ali ja ga kuliram, a sa njom se druzim, kao da on ne postoji. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top