Moj lični pogled na psihoterapiju.

Poruka
8.852
Hvala na postu, i slažem se s ono malo koliko sam videla (dovoljan mi i jedan pogled) mada ću proučiti bolje, svakako. Zašto misliš m.uda za bubrege? Misliš da su svi terapeuti bogom dani, svaki nosi krunu na čelu i svaki je kompetentan? I ako misliš, zašto to misliš?

Evo najkraće:

1.1 duševni teškoće su do 20. veka bila osobenost vlastele i bogataša
1.2 zato što su bili
a/dokoni, nema ko ne bi odlepio od dokonosti, živeti bez smisla, od danas do sutra
b/ pokvareni i zli i neosetni, pa im se DNK menjao
c/ jeli su slabu hranu, mada ovo je bilo najredje, al bilo je i toga
d/ način vaspitanja je pogodovao šizoidnosti, kada se beba ostavlja sama, a stvara neosetne ljude podobne da vladaju i ubijaju

2.1 sirotinja poboljeva tek kada nasilni pobačaj kao najveći mogući greh, postaje "čišćenje", DNK ostaci tog "očišćenog" deteta nikad ne izlaze iz ženinog tela, a muke se daleko veće ako je u pitanju muško dete, zašto pojma nemam. Oštećena i izmučena žena postaje središte duševnog nasilja i bola u porodici,
2.2 sirotinja je jela masno i pasulj, a pasulj iliti grah, je jedini izvor bakra u našoj ishrani. Bez bakra živci, tj provodnici struje, počin ju da varniče.
2.3 Razne kandide mogu uzrokovati duševne poremećaje, toga isto nije bilo pre 100 godina.
2.4 Upale, tj ishrana bez omega-3, i to EPA i DHA omega 3, ne ALA, dovodi do upale živaca pa i duše.

3.1 kada se pročiste svi fizički uzroci teškoća, ostaju sledeći:
a/ dokonost, zaludnost
b/ prokletstvo zbog greha predaka, tj seban DNK, to je jako teško ispraviti, 555-333!
c/ Igranje sa sektama, toga isto nije bilo pre.
d/ staza gordosti i znanja, tj kada se čovek suviše preda znanjima, postaje previše sudija, i to osudjivanje koje onda on gaji, prema svemu i svačemu, isto može biti uzrok teškoća.
e/ elektronske naprave koje poremete živce kod dece, tableti, crtaći anime, itd...
f/ HOMOSEKSUALIZAM, kod dečaka, kod devojčica manje poremećaje pravi.
g/ razna fizička oštećanja živaca....

4.1 I kad sve ovo prodješ, posla za njih nema puno, nema bolesti koju život u prirodi sa ovcama i konjima ne bi izlečio. 555-333!
4.2 evo malo o konjima a i ovce isto deluju božanstveno na čoveka, dobar je i retriver, dosadan ko proljev, iskreno, a za one klonule životom su koze! sa njima nikad nije dosadno! to se vesele životinje pune životne radosti i sreće! ne zezam se...

duže ne bih mogao, to je moje "stanovište"....

KONJOLEČENJE

KOZOLEČENJE
 
Poslednja izmena:
fini su često i upućeni u temu, upućeni u sistem svoje škole i ok je s njima pričati bar ponekad
možda ima i onih manje obučenih i oni mogu da te zezaju ali već to ne znam
ne bi to postojalo da je jako loše :think:

Najbolje je popričati sam sa sobom, ponekad....a od tih baja, ovaj mi se svidja
Alexander Lowen
https://g.co/kgs/8QgJpb

i ovaj
Wilchelm Reich
https://g.co/kgs/qcmf4V
 
Evo najkraće:

1.1 duševni teškoće su do 20. veka bila osobenost vlastele i bogataša
1.2 zato što su bili
a/dokoni, nema ko ne bi odlepio od dokonosti, živeti bez smisla, od danas do sutra
b/ pokvareni i zli i neosetni, pa im se DNK menjao
c/ jeli su slabu hranu, mada ovo je bilo najredje, al bilo je i toga
d/ način vaspitanja je pogodovao šizoidnosti, kada se beba ostavlja sama, a stvara neosetne ljude podobne da vladaju i ubijaju

2.1 sirotinja poboljeva tek kada nasilni pobačaj kao najveći mogući greh, postaje "čišćenje", DNK ostaci tog "očišćenog" deteta nikad ne izlaze iz ženinog tela, a muke se daleko veće ako je u pitanju muško dete, zašto pojma nemam. Oštećena i izmučena žena postaje središte duševnog nasilja i bola u porodici,
2.2 sirotinja je jela masno i pasulj, a pasulj iliti grah, je jedini izvor bakra u našoj ishrani. Bez bakra živci, tj provodnici struje, počin ju da varniče.
2.3 Razne kandide mogu uzrokovati duševne poremećaje, toga isto nije bilo pre 100 godina.
2.4 Upale, tj ishrana bez omega-3, i to EPA i DHA omega 3, ne ALA, dovodi do upale živaca pa i duše.

3.1 kada se pročiste svi fizički uzroci teškoća, ostaju sledeći:
a/ dokonost, zaludnost
b/ prokletstvo zbog greha predaka, tj seban DNK, to je jako teško ispraviti, 555-333!
c/ Igranje sa sektama, toga isto nije bilo pre.
d/ staza gordosti i znanja, tj kada se čovek suviše preda znanjima, postaje previše sudija, i to osudjivanje koje onda on gaji, prema svemu i svačemu, isto može biti uzrok teškoća.
e/ elektronske naprave koje poremete živce kod dece, tableti, crtaći anime, itd...
f/ HOMOSEKSUALIZAM, kod dečaka, kod devojčica manje poremećaje pravi.
g/ razna fizička oštećanja živaca....

4.1 I kad sve ovo prodješ, posla za njih nema puno, nema bolesti koju život u prirodi sa ovcama i konjima ne bi izlečio. 555-333!
4.2 evo malo o konjima a i ovce isto deluju božanstveno na čoveka, dobar je i retriver, dosadan ko proljev, iskreno, a za one klonule životom su koze! sa njima nikad nije dosadno! to se vesele životinje pune životne radosti i sreće! ne zezam se...

duže ne bih mogao, to je moje "stanovište"....

KONJOLEČENJE

KOZOLEČENJE

Jako čudni zaključci, ali zanimljivi... doduše po ovom "555-333" vidim da tema ima neke veze sa Miroljubom :mrgreen:
 

Back
Top