Mocni udvarac

Gazela jel može jedna molba?
Jel bi nam posle nekog vremena napisala o tome kako se ova priča završila i kako je devojka rešila problem? :oops:

izvini a koji problem?
gazela je postavila pitanje kao potencijalni izvor problema, a ne stvaran problem, ali kako stvari odmiču vi napraviste od muve slona...
mnogo volite da ispirate usta nadređenim muškarcima, i zato moj savet za takve mužjake je da budu jako oprezni šta čine, može svašta da im se napakuje ako su naivni...
 
izvini a koji problem?
gazela je postavila pitanje kao potencijalni izvor problema, a ne stvaran problem, ali kako stvari odmiču vi napraviste od muve slona...
mnogo volite da ispirate usta nadređenim muškarcima, i zato moj savet za takve mužjake je da budu jako oprezni šta čine, može svašta da im se napakuje ako su naivni...
sva sreca pa ti nisi naivan..
a mozda zato nemas ni jednog prijatelja...:rolleyes:
 
Pa ne znam, nek pokusa da bude skroz hladna u odnosima sa njim i da je uvek u nekoj zurbi na mu ne daje mogucnost za drugi kontakt osim posla, nek sklanja pogled (ne na dole naravno, nego na nesto drugo, kao sto je interesuje), ako ipak dodje do dza ili bu, nek proba da se izvlaci na neke privatne problem zbog kojih nema vremena nizasta drugo i zbog kojih ne zeli nista ili sl. Neka prica bi trebalo da se smisli, ali to da pusta dlake i slicno mislim da ne treba da se spusta tako nisko. Postoje drugi nacini i samo treba dobro razmisliti koji bi bio najbolji, a to ona najbolje moze jer zna najbolje situaciju i njegov karakter.
 
izvini a koji problem?
gazela je postavila pitanje kao potencijalni izvor problema, a ne stvaran problem, ali kako stvari odmiču vi napraviste od muve slona...
mnogo volite da ispirate usta nadređenim muškarcima, i zato moj savet za takve mužjake je da budu jako oprezni šta čine, može svašta da im se napakuje ako su naivni...

Izvini a što se ti koji q.rac mešaš? :lol:
U prepisci s gazelom dođosmo od muve do slona
 
Neka mu kaze da ce pozvati njegovu zenu..takvi smaraci su obicno ozenjeni i odvratno koriste svoj polozaj i moc..ne radim u firmi tako da ne postoji strah od gubitka posla..inace bih ga odbila ladno uz obrazlozenje da mi se ne svidja..
 
Dokumentuj kamerom sa mobilnog pa mu reci da ces objaviti ako se nastavi
Uvecaj i fotokopiraj njegovu sliku pa oblepi oko firme sa natpisom Sexuano Uznemiravanje Na Radu (propraceno nekim prigodnimn textom)
Nazovi mu zenu anonimno
Ovo su samo predlozi:mrgreen:
Mozda ga ovo malo primiri ili mu zada probleme zbog kojih ce zaboraviti na tebe
Na kraju krajeva promeni firmu...pa nije kraj sveta
 
Poslednja izmena:
Drugarica mi se pozalila da joj se udvara covek, koji je jedan od veoma vaznih ljudi u njenom poslu - ima moc da je otpusti ili unapredi...On se njoj ne svidja i ona ne zeli da bude sa njim...Ni pod jednim uslovom...
Medjutim, on je mnogo zagrejan da se smuva sa njom i pravi joj velike probleme na poslu...Ona se plashi da ne dobije otkaz..
Postoji li neki fini nacin da se otkaci takav udvarac, a da ON ne pocne da joj se sveti?

pa ne znam nisi mnogo toga napisala jeli ozenjen jeli ona udata mani me tih fora kao spopada je ona a ona udata i on ozenjen ako je tako onda je on ne spopada samo trazi ono sto mu se nudi.on se njoj ne svidja pa sta bi bilo da joj se svidja nisi dosta toga napisala pa ne znam kako da komentarisem
 
To jeste najbolje..ali ipak jedna u par stotina to uradi..ostale vrlo brzo napreduju :think:

Eto koliko razlicito vidimo....ja bas mislim suprotno....100 postenih a par koje napreduju na takav nacin....ruzna je predrasuda da je vecina uspjesnih zena izgradile posao,karijeru preko kreveta....


ozenjen muskarac ne napada tako lako a da pritom nesto nije video valjda znate nasta mislim

Da ajmo opravdati ozenjenog muskarca,a zene su qrve....cccc....izvini ali on je i samo on odgovoran za svoje postupke.....:roll:
 
Eto koliko razlicito vidimo....ja bas mislim suprotno....100 postenih a par koje napreduju na takav nacin....ruzna je predrasuda da je vecina uspjesnih zena izgradile posao,karijeru preko kreveta....

Ocigledno da ne zivimo u istom drustvu..svaki primer napretka u odnosu na posten rad..pricam o visim pozicijama..preko veze..kreveta nebitno..treba trpeti nepravdu kad radis par godina na istoj poziciji a neko posle par meseci pokupi kajmak..svesno se u startu postavi iznad svih bez blama..ne mozes mi pricati kako se dolazi uopsteno ovde do posla..mali % je onih koji se uspeju izdici iskljucivo svojim radom..stavom i misljenjem.
 
Kao ja, na primer...A sad bih volela da se udam za tebe...
Ovo za kajmak si skroz u pravu....



Ocigledno da ne zivimo u istom drustvu..svaki primer napretka u odnosu na posten rad..pricam o visim pozicijama..preko veze..kreveta nebitno..treba trpeti nepravdu kad radis par godina na istoj poziciji a neko posle par meseci pokupi kajmak..svesno se u startu postavi iznad svih bez blama..ne mozes mi pricati kako se dolazi uopsteno ovde do posla..mali % je onih koji se uspeju izdici iskljucivo svojim radom..stavom i misljenjem.
 

Back
Top