Mobilni telefoni xD

Imam SE w810i, dve godine, i prezadovoljan sam...Nije mi neshto ekstra bitno da imam shto bolji telefon, ali sam se zaljubio u SE Xperia X1 chim sam video karakteristike, pa sam do skoro planirao da ga kupim, ali keva nece da mi vrati pare koje sam joj pozajmio proshle godine, tako da sam izvisio...
 
Imam neki samsung,sa onim ekranom sto se podize...eto kako ja opisujem mob...:roll::hahaha:

elem,pre 2 meseca sam trazila da kupim onu nokiu 33/34 10,niiigde nema,a htela sam bas taj fon,najjednostavniji.

nije tehnika za mene.

pre bih dala pare za gomilu hrane il mp3,nego za mob,i ne kontam opsesiju istim.:neutral:
 
ne kontas?
pa jednom pocnes s porukama,ne mozes da stanes-barem u mom slucaju
sta se desilo sinoc,sta ima kod tvojih drugarica,pa se onda raspricas,al fora je da ti sa deckom treba barem 15 poruka da bi konacno poceli da razgovarate :eek: :lol:
joooooooooj,sva sreca sto sama uplacujuem kredit,
jednom sam mami preko telefona njene firme potrosila oko 3.000 din za manje od 3 nedelje :eek:
sta cu.
 
planiram da kupim iphone mada to je daleko na dnu liste prioriteta.
inace, estetski, mobilni ko mobilni. jos nisam usao u toliko visoko drustvo gde ako nemas skup mobilni onda ne mozes dobiti sve usluge koje ono nudi.
 

Back
Top