MMA rukavice i MMA sorc!

Knindza_Krajisnik

Zainteresovan član
Poruka
184
Pozdrav, ja sam Srdjan.Aktivno treniram.Dosao je na red da kupim sebi i rukavice i sorc do sad sam radio samo sa bandazerima.Gledao sam po netu rukavice kostaju odprilike oko 50+ € i sorc takodje, a ja trenutno to sebi ne mogu priustiti.Pa me zanima ima li neko da prodaje neke polovne MMA rukavice, u slucaju da je kupio sebi nove pa ove ne koristi! Hvala svima ;)
 
Pa neces ti sparingovati sa takvim rukavicama. Sparing se nikad ne radi sa MMA rukavicama vec sa bokserskim da bi se umanjile povrede -.-

A ne znam sta ce ti MMA sorc...ja sam trenirao u raspalom kikboks sorcu
 
Pa neces ti sparingovati sa takvim rukavicama. Sparing se nikad ne radi sa MMA rukavicama vec sa bokserskim da bi se umanjile povrede -.-

A ne znam sta ce ti MMA sorc...ja sam trenirao u raspalom kikboks sorcu

Radim po nekad sa drugovim bokserski, ali nam trebaju i MMA rukavice, za pravljenje poluga.Kad vezbamo pravljenje poluga trebaju mi mMA rukavice.A sto se tice sorca, imao sam dva kik bokserska, i u dva meseca su mi se pocepala, a bili su od "pride"
 
Za sparing i dzak!

Ja mislim da bi odprilike ovako trebale izgledati :)

http://www.renegademmagear.com/images/UFC-ultimate-Training-Glove.gif

Ово на слици су вероватно ММА рукавице (не знам много око тих ултрамодерних ствари), али теби за спаринг требају рукавице од најмање 12 унци, а пожељно је да буду од 14. Потражи по продавницама спортске опреме, сигурно их има.
За џак је боље да имаш тање и мање рукавице, имаш таквих свуда, мада нпр мени највише одговарају оне од 8 унци.

А ово са овим ММА рукавицама, они вероватно само мечеве раде с таквим..
 
Napisah ti u Metrou.Ne znam koja marka,nisam gledao.
Ako ti takve rukavice trebaju za sparing onda bolje stavi kacigu na glavu.
Mi sparinge radimo sa bokserskim rukavicama,inace niko od nas ne bi vise imao zube,normalan nos i ko zna sta jos.
Ni za dzak nisu te rukavice.
 
Opušteno možeš da treniraš sve u rukavicama od 10 oz. Svi mi radimo sparing stand up, da rveš samo treba da naućiš u desetkama, a dole da pakuješ armbar, kimuru i amerikanu, bar nekolicinu osnovnih poluga u MMA možeš ladno. Ako ćeš da radiš samo na greplingu onda ti rukavice ni ne trebaju, ali za potrebe MMA kad ne radiš cross treninge, 10 oz završava posao. Uostalom tako se radi i u CDS-u, a svi znaju da su svi najveći MMA borci današnjice iz tog kluba
 

Back
Top