Mlada i mladozenja

MrNapokon

Legenda
Poruka
59.321
Jeste li provalili razliku kako na svadbama izgledaju mlade i mladozenje?
Mlada je u svom habitatu. Bela ili champanj boja, sva sredjena kao hodajuca torta, skroz joj to stoji kao i cela ceremonija.
A on? Kao pit bula kada obuku u one neke krpice za pse sa masnom. Drtina a u nekakvom odelcetu, nalickan. Prosto se ne uklapa u sliku Wtf? Skroz je tu samo statike radi, da bi upotpunio usiljenu pricu. Skroz bespotrebno. Zar ne bi bilo bolje da ona partija sa drugaricama, oblace se sminkaju, sazivaju koga hoce, a on negde drugo da ode, sta vec. Fazon voljno?
 
Jeste li provalili razliku kako na svadbama izgledaju mlade i mladozenje?
Mlada je u svom habitatu. Bela ili champanj boja, sva sredjena kao hodajuca torta, skroz joj to stoji kao i cela ceremonija.
A on? Kao pit bula kada obuku u one neke krpice za pse sa masnom. Drtina a u nekakvom odelcetu, nalickan. Prosto se ne uklapa u sliku Wtf? Skroz je tu samo statike radi, da bi upotpunio usiljenu pricu. Skroz bespotrebno. Zar ne bi bilo bolje da ona partija sa drugaricama, oblace se sminkaju, sazivaju koga hoce, a on negde drugo da ode, sta vec. Fazon voljno?


Da izvinete Ja procitala useljivu picu

Idem staviti druge naočare pa se vrnem opet odje
 
mozes to moderno, pozoves kumove platis rucak i to je to, bez svadbe...
Tako se inače udala moja dobra drugarica.
Meni je važno da odem na putovanje, 😁 ...svadba me nikad nije zanimala!
Nazovite ga i medenim mesecom, whatever!
Ali u sopstvenoj režiji, kako i gde ja zamislim.Kome se ne sviđža, ne mora ni ići!:zaljubljena:
 
Poslednja izmena:

Back
Top