Митинг испред Скупштине 20.6.2020

Да ли је митинг који је за сутра најављен испред Скупштине искрена иницијатива "патриота" или се ра

  • митинг се организује искрено са жељом да се сруши власт

    glasova: 15 50,0%
  • обична ујдурма режима

    glasova: 10 33,3%
  • Не знам / немам став

    glasova: 5 16,7%

  • Ukupno glasova
    30
kako bre nema eej breej zar nije narod konačno uzno sutbinu u svoje ruke i nogo posto precednik i izabrali ministre i sve to što je obećo?!? stvarno oćeš da mi kažeš da se ama baš ništa otoga nije desilo no da je sve bila nameštaljka službe??!?! O.o šokantan sam.. oh mon dieu.. :pljus:

Ništa se nije desilo moj prijatelju. Ovo je bila najveћа blamaža od izbora u istoriji svoh mitinga. Ovako jadan i bedan miting nisam video.
 
За глобалисте и њихове сендвичаре то не важи, њих мало пусте да митингују кад им досади интернет...
Celokupna politička scena je тњитер putujuće pozorište koje radi isključivo za interese onih koji su ih doveli na vlast.

Ako izađeš iz okvira koji su oni koji uzurpiraju ovu državu goinama završavaš na njihovoj crnoj listi, dobijaš tretman građanina trećeg reda, trpiš omalova
avanje i uvrede, marginalizovan si u svakom progledu.

U nekoj kolumi Vedrana Rudan je pisala upravo o tome. Nekon dugog prozivanja hrvatske hunte počele su da joj se dešavaju opisane stvari a ono što mi je posebno skrenulo pažnju jeste njeno zapažanje kako su njena deca u školi počela da trpe razne neprijatnosti i da naprasno dobijaju loše ocene itd.

Njihov sistem potiče iz istog SFRJ rugla kao i naš a i sam sam ne jednom čuo od više ljudi da sumnjaju da im se zbog javnog zastupanja određenih političkih uverenja život urušava pri čemu ni deca nisu pošteđena maltretiranja.

E taj sistem mora da postane prošlost po cenu da sve nas koji se ne mirimo sa tiranijom pobiju.
 
Не знам, можда...
То треба рећи сваком, да би схватио суштину проблема, пре него буде последица...
Ono što ti razumeš jeste da mnogo ljudi trpi svakodnevne posledice neslaganja sa huntom.

Ljudima se otvoreno krše sva prava pred sudovima, u bolnicama, u školi, gde god se okreneš vidiš isto.

Tako da ćete na koncu zaista morati da nas pobijete jer drugačije na vlasti ostati nećete.
 

Back
Top