Mišljenje oba pola, jačeg i lepšeg

Ako slična ili ista tema postoji, molim moderatore da je obrišu. Izvinjavam se što nisam pretraživala ceo pdf da bih videla da li otvaram isto.

Pitanje za žene: da li vas muče kilogrami? Da li mislite da ih imate previše, premalo, i ako nešto radite po tom pitanju, da li radite zbog sebe, zdravlja, ili zbog društva? (Ne mislim konkretno vašeg društva, već društva u celini.)

Pitanje za jači pol: da li vam kilogrami kod žene smetaju, i u kojoj meri? Ono, pet gore pet dole nije problem, ali 20 je već muka? I šta radite ako vam žena dođe do te granice, da li joj kažete da je predebela, ili ćutite i trpite - ako trpite?

Pitanje za oba pola: šta je, za vas, uopšte, debelo? Šta mislite kad kažete: višak kilograma. Ili manjak. Ja imam 170 cm i 55 kg, 3 više nego maltene celog svog života. Naravno da mislim da sam debela. Imate li takvih problema, žene?

Da li varijacije u kg mogu, odnosno utiču na kvalitet vaše veze, ili vas baš briga?
Ja kukam na težinu samo zato što su mi porasle sise. Svi već na forumu znaju ubih se kukajuci 😂
Imam 44 godine, 168cm i 65 kg
Izgledam odlično jer je sve zategnuto iako sam ceo život imala do 52 kg maksimalno ali sam sportista.
Čini mi se da šta god pojedem da sve ode u sise, ne mogu više sama sebe da slušam.
Šta me zabole šta će svet reći, uvek ćeš imati ljudi kojima si lepa kakva god ili ružna pa šta god uradila.
Meni lično smeta što moram da vežem sisetine kad trčim.
Bivši sam amaterski bokseri, tako da se moj trening ne svodi samo na teretanu, ustvari uopšte u teretanu godinama ne idem jer za svaku vježbu postoji alternativa da tu i tu grupu mišića radiš i bez teretane.
Inače generalno bolje izgledam SAD nego sa 47 do 52 kg a i bolje se osećam, nekako "veće" :lol:
Samo eto sise me nerviraju, mada sam svesna da "na oko" bolje izgledam SA nego kad bi bile male.

Ti 170cm 55kg?
Pa živiš u USA, ne znam gde ali za CA ti si kit, za ove što prate Kim Kardašijan si skelet
Zavisi koga pitaš
 
Malo deblje je ok, ali mislim da ne treba preterivati. Zapravo je mnogo privlačno kad je žena fino popunjena na pravim mestima kao Kim Kardašijan u mladosti (sise, dupe, onda gornji deo obe noge oko prepona, isto ne valja da je mršav) Inače mislim da se svi foliraju kad kažu da im izgled nije bitan, i muškarci i žene. Msm sve žene se pale na Marlon Branda, ne pali se nijedna na Danny DeVita, to je sigurno. S tim što nije dobro ni kad je žena estetski napucana i prosto savršena preko svake mere, kao ona Megan Fox, treba ipak da ima neku prirodnost.
 
Ja kukam na težinu samo zato što su mi porasle sise. Svi već na forumu znaju ubih se kukajuci 😂
Imam 44 godine, 168cm i 65 kg
Izgledam odlično jer je sve zategnuto iako sam ceo život imala do 52 kg maksimalno ali sam sportista.
Čini mi se da šta god pojedem da sve ode u sise, ne mogu više sama sebe da slušam.
Šta me zabole šta će svet reći, uvek ćeš imati ljudi kojima si lepa kakva god ili ružna pa šta god uradila.
Meni lično smeta što moram da vežem sisetine kad trčim.
Bivši sam amaterski bokseri, tako da se moj trening ne svodi samo na teretanu, ustvari uopšte u teretanu godinama ne idem jer za svaku vježbu postoji alternativa da tu i tu grupu mišića radiš i bez teretane.
Inače generalno bolje izgledam SAD nego sa 47 do 52 kg a i bolje se osećam, nekako "veće" :lol:
Samo eto sise me nerviraju, mada sam svesna da "na oko" bolje izgledam SA nego kad bi bile male.

Ti 170cm 55kg?
Pa živiš u USA, ne znam gde ali za CA ti si kit, za ove što prate Kim Kardašijan si skelet
Zavisi koga pitaš
Naravno, za ljude koji se na bilo koji način redovno bave sportom, ovo pitanje ne važi, jer oni uvek imaju veću telesnu masu, iako izgledaju bolje od onih koji su (po kg koje vaga pokazuje) mršavi, ali su fizički neaktivni. Masa ljudi nema pojma da postoji salo, i da postoji mišićna masa, što su dve totalno drugačije stvari.
Koji vrag je CA?

Nisam ovo pitala zbog sebe, znam kako izgledam i kad imam 55 i kad imam 52 (ne dobro) i kad imam 49 (ko bolesna od raka). Prosto sam htela da vidim kako ljudi razmišljaju.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Debelo nije lepo, nemoj da se lazemo. Ali ne osudjujem druge sto su debeli. Sigurno da svoju debljinu nisu svesno izabrali.
Gledah na TLC kanalu, rekoh daj da saslušam barem jednu priču pre nego osudim (a osuđivala sam, pre gledanja emisije) i to prežderavanjeje nekontrolirano, ne može da se kontrolira, plus što oni doživljavaju neku vrstu euforije čim im pice/hrana dodirnu nepca
Jadni ljudi, baš mi je bilo žao
 
Gledah na TLC kanalu, rekoh daj da saslušam barem jednu priču pre nego osudim (a osuđivala sam, pre gledanja emisije) i to prežderavanjeje nekontrolirano, ne može da se kontrolira, plus što oni doživljavaju neku vrstu euforije čim im pice/hrana dodirnu nepca
Jadni ljudi, baš mi je bilo žao
Tuga. Negde sam skoro citao o tome. Pogotovo kod ljudi koji su skloni stresu da cesto jedu nesto da bi im se zadovoljio taj jedan centar u mozgu. Psiholoski ne umeju se smire pa umesto toga utehu pronalaze u hrani. A hrana im ponaze. Zato ih je nemoguce osuditi zbog toga.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH

Back
Top