Mišljenje oba pola, jačeg i lepšeg

Poruka
8.713
Ako slična ili ista tema postoji, molim moderatore da je obrišu. Izvinjavam se što nisam pretraživala ceo pdf da bih videla da li otvaram isto.

Pitanje za žene: da li vas muče kilogrami? Da li mislite da ih imate previše, premalo, i ako nešto radite po tom pitanju, da li radite zbog sebe, zdravlja, ili zbog društva? (Ne mislim konkretno vašeg društva, već društva u celini.)

Pitanje za jači pol: da li vam kilogrami kod žene smetaju, i u kojoj meri? Ono, pet gore pet dole nije problem, ali 20 je već muka? I šta radite ako vam žena dođe do te granice, da li joj kažete da je predebela, ili ćutite i trpite - ako trpite?

Pitanje za oba pola: šta je, za vas, uopšte, debelo? Šta mislite kad kažete: višak kilograma. Ili manjak. Ja imam 170 cm i 55 kg, 3 više nego maltene celog svog života. Naravno da mislim da sam debela. Imate li takvih problema, žene?

Da li varijacije u kg mogu, odnosno utiču na kvalitet vaše veze, ili vas baš briga?
 
tolerišem do -5 i +10kg kod same sebe, sve iznad tih okvira bi mi bilo katastrofa
kod druge strane otkud znam, ne razmišljam o tome, možda je previše preko 20kg viška
Svakako da je 20+ višak, mada je danas neprilično reći tako nešto, jer "svi moramo voleti svoje telo kakvo je da je". Za mene je to samo izgovor za pretile ljude da ne rade ništa po tom pitanju. Ali, to nije tema.
 
Svakako da je 20+ višak, mada je danas neprilično reći tako nešto, jer "svi moramo voleti svoje telo kakvo je da je". Za mene je to samo izgovor za pretile ljude da ne rade ništa po tom pitanju. Ali, to nije tema.
poslednji put sam se zaljubila u nečiji izgled kad sam imala 20 godina otprilike, tako da ono
stvarno ne razmišljam o tome
ako počne da ugrožava zdravlje onda je problem, inače ne zameram, svako treba da se oseća okej u svom telu, jer samopouzdanje je najseksi
 
Mislim da je gornja granica na 12.75kg dok bi donja bila na 7.89kg jer na tim brojevima dolazi do zlatnog preseka, iznad toga nije bezbedno ni ispod toga...Sta mislis zasto je kijanu rivs vozio autobus baš istom brzinom u onom filmu? Mislite o tome.
Mislim da Kijana treba stavit između dva fikusa, da ćuti i ne pomera se, jer ga je lepo samo gledat. Šta god drugo radio, odmah pokvari dojam. Bez obzira ima li 5,22 više ili 4, 89 manje. :mrgreen:
 
Žene su indokrinisane mas-medijima o tome kako trebaju da izgledaju,da se ponašaju,misle i oblače se.Ta globalna uniformisanost nameće kao ideal malograđansku homogenizovanu masu,koja nema kritičko mišljenje.
Biti slobodan i svoj,znači da te boli **** ko šta misli o tebi,tvom izgledu,životu.
Lično,nisam ljubitelj anoreksičnih devojaka,volim da se tako kolikvijalno izrazim "Guzate i sisate",dakle bliže buckama,nego koščate.Ne valja kad kost škripi od tuđu kost,dok meso ne udari o meso nema hemije.:cmok:
 
Žene su indokrinisane mas-medijima o tome kako trebaju da izgledaju,da se ponašaju,misle i oblače se.Ta globalna uniformisanost nameće kao ideal malograđansku homogenizovanu masu,koja nema kritičko mišljenje.
Biti slobodan i svoj,znači da te boli **** ko šta misli o tebi,tvom izgledu,životu.
Lično,nisam ljubitelj anoreksičnih devojaka,volim da se tako kolikvijalno izrazim "Guzate i sisate",dakle bliže buckama,nego koščate.Ne valja kad kost škripi od tuđu kost,dok meso ne udari o meso nema hemije.:cmok:
Hvala na iskrenom odgovoru.
 
meni smeta recimo kod same sebe kad imam preko 5kg viška, jer nisam navikla, do pre 5-6 godina sam imala 5 kg manjka uvek, pa sam tako navikla
i čim se malo udebelim, bole me kolena, stopala, teško dišem, teško mi da trčim
inače me ne pucaju kompleksi, ako će neko da me voli samo zbog izgleda, daleko mu lepa kuća
Naravno, ebeš čoveka koji će te volet samo ako si sveže isfenirana i manikirana.

Sviđa mi se odgovor, jer naglasak stavlja na ličnu neudobnost, a ne na tuđe mišljenje. Ili sopstveno nisko samopouzdanje.
 
Ne muce me nesto narocito.
Ok, 25 kg viska je bilo zaebano za kicmu.
Ovih deset sad sta znam, drzim opet dijetu, pa se smorim i tako variram stalno.
Nije bas smisao zivota. Nije ni smisao zdravlja,sem ako nemate 300 kg.
Drustvo ko drustvo, uvek nesto jede go.mna
Nikada mi nije smetalo kada se druga osoba goji
Naprotiv, ja sam uvek bio srecan kad su ostali debeli...Dobar sam čovek to je sigurno zato.
 

Back
Top