Mišljenje oba pola, jačeg i lepšeg

Sve što je nepravilno nije drago oku. To ukazuje na problem. Tako su ljudi instiktivno bili u mogućnosti da reaguju.
To vodi do moje teze da je LEPOTA U FUNKCIJI.

Masti opterećuju kardiovaskularni sistem. I svašta nešto.

Krive noge sjebavaju zglobove.

...

Zato salo nikad neće biti privlačno. Inače, zdravstveno bolje da bude na bulji nego na stomaku jeri su tu svi vitalni organi.
BOLJE KRUŠKA, NEGO JABUKA!

Iz istog razloga i premršavi ljudi nisu dragi oku. Organizam im je u krizi, izbacuje sve iz sebe umesto da zadrži šta mu treba.

BANALNO JE BRINUTI O TOME DA LI SE SVIĐATE NEKOM ZBOG VIŠKA KILOGRAMA. LJUBAV JE IZNAD SVEGA. :heart: :heart: :heart: :heart: A VI BRINITE O SEBI.
 
Totalno sam se fizički zapustio. Nije da sam se ugojio obzirom da godinama imam konstantnih 80 kg nego sam se jednostavno otromboljio. Sav sam nešto nikakav. Mislio sam da počnem da vežbam, da se vratim sportu ne bih li se malo doveo u red i eventualno zalečio leđa ali ne mogu, previše mrzim sebe.
I meni su sport i vežbanje... horor!Nekad me mrzi i da pešačim 200m.Osim što sam antitalenat za sport,tako da...mi je to užasno smorno.
 
Poslednja izmena:
I meni su sport i vežbanje... horor!

Do skoro mi je bilo uživanje i jedno i drugo. Sad vidim da je i jedno i drugo bilo teško gubljenje vremena i ne bih da ponovim istu grešku.


Pa da. I onda mi draže kad sam sprčen i otromboljen. Još kad ne perem kosu nekoliko dana, ne brijem se pa se sav ućebim, e to mi dođe onako kao baš prikladan pogled na sebe.
 
Ja sam jedno vreme kupovala sprave za kućnu teretanu,ustvari naručivala. Onda sam shvatila da su to za mene "sprave za mučenje" i da mene svakakve gluposti zanimaju, osim sporta što bi trebalo da je ipak pametna stvar. Ionako ne živim od svog izgleda,pa i ne moram da budem tip-top.Hoću da kažem, nikad u tome nisam uživala.Dok napr. desi se nekad da se našminkam(jednom u 100 god.)
 
Poslednja izmena:
Ja sam jedno vreme kupovala sprave za kućnu teretanu,ustvari naručivala. Onda sam shvatila da su to za mene "sprave za mučenje" i da mene svakakve gluposti zanimaju, osim sporta što bi trebalo da je ipak pametna stvar. Ionako ne živim od svog izgleda,pa i ne moram da budem tip-top.Hoću da kažem, nikad u tome nisam uživala.Dok napr. desi se nekad da se našminkam(jednom u 100 god.)
I ja imam s tim problem, baš ko što kažeš, meni su to sve sprave za mučenje. Radije ću gladovati nego da me španska inkvizicija razvlači. Naravno, to uopšte nije pametno razmišljanje, ali i ja sam stoput pokušavala, terala se, čitala, slušala, poručivala, izmišljala besne gliste, čekala da mi dođe taj fantastičan osećaj nakon telesne aktivnosti (mislim na vežbanje:)) koji svi opisuju - ali jedino što sam ja osećala bila je dosada, mučenje i želja da se što pre završi.
 
I ja imam s tim problem, baš ko što kažeš, meni su to sve sprave za mučenje. Radije ću gladovati nego da me španska inkvizicija razvlači. Naravno, to uopšte nije pametno razmišljanje, ali i ja sam stoput pokušavala, terala se, čitala, slušala, poručivala, izmišljala besne gliste, čekala da mi dođe taj fantastičan osećaj nakon telesne aktivnosti (mislim na vežbanje:)) koji svi opisuju - ali jedino što sam ja osećala bila je dosada, mučenje i želja da se što pre završi.
Radije bih i da kuvam,nego da vežbam.Ranije sam išla na fitnes, gušila se u sali od znoja i prašine, pa sam batalila.Onda sam rešila da nešto od tih sprava kupim, ali to sada uglavnom stoji k'o inventar.Treba biti disciplinovan, ja sam lenja za te stvari.I na fitnesu sam "hvatala krivine",da radim trbušnjake...'ma,'ajde...tako da sve u svemu, nije to za mene!
 
E a uvek mi je bilo interesantno zasto je ljudima tudje salo toliko interesantno? Meni je mnogo upecatljivija tudja klempavost, ogroman nos, krivi losi zubi nego kilaza.
Debljina nije nesto sa cime se radjas vec sto moze da se kontrolise pa i resi lakse nego ove pobrojane stvari koje samo operacija moze da sredi.
 
Tezina je odraz zdravstvenog stanja i iz tog razloga se treba brinuti o tome.
Nije ono sto prvo primjetim kod ljudi, prolazimo kroz razne faze u zivotu i treba imati razumjevanja za to. Govorim o visku izazvanom nemarom i neaktivnoscu, a ne bolescu izazvnom gojaznosti.

Ako me neko privlaci kao osoba, njegova tjelesna tezina ne moze negativno utjecati na moju seksualnu zelju.
Nisam opsjednuta izgledom i vrtim se tu oko 3kg+/- zavisno od godinjeg doba :mrgreen: da imam 10-15kg viska bio bi to odraz mog opste loseg zdravstvenog stanja, mentalnog i fizickog.
 
Totalno sam se fizički zapustio. Nije da sam se ugojio obzirom da godinama imam konstantnih 80 kg nego sam se jednostavno otromboljio. Sav sam nešto nikakav. Mislio sam da počnem da vežbam, da se vratim sportu ne bih li se malo doveo u red i eventualno zalečio leđa ali ne mogu, previše mrzim sebe.
Nama ne smeta što si se zapustio, uzećemo takvog
 

Back
Top