Mislim da je bilo dosta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ajdemo ovako... Da li može u njegovom profilu da se promeni na koji e-mail da mu stiže pošta od Krstarice? Ako može, onda ubacite neki drugi važeći e-mail i pošaljite administratoru za resetovanje šifre pa ćemo videti da li na taj drugi e-mail stiže išta.
 
Da. Ni ja nisam dobio aktivacioni mail.
Mozda je problem u yahoo-u
Neka neko proba da otvori preko gmaila ili hotmaila.

Secam se, Svojevremenoi nisam mogao da se registrujem na neki privatni tracker jer sam koristio yahoo adresu.
Kad sam se registrovao preko gmail adrese odmah sam dobio aktivacioni mail.
 
FLUID:
Šta bi, ima li kakvih vesti? :?

NAJBOLJI NAČIN DA TI POKAŽEM PROBLEM:
ocemujerijecfw1.png

Ako krenem na "Citiraj" ili "Odgovori" onda se dešava ovo:

nemapristupou9.png


:roll:
 
FLUID:
Ova Krstarica je pukla načisto. Pa koja je to fora da neko može da se uloguje, a da ne može da piše.
Pokušaj aktivaciju preko nekog drugog e-maila, npr. Gmail.
Ne moze ni preko seznam.cz na kome ja imam svoj email. Pokusao sam danas da napravim nekog klona pa ne ide. Onda sam zvao drugara u Novi Bidzov da se registruje on sa svog kompjutera pa ne uspeva ni on. Sta je ovo, yebote?:evil:
 
Evo i ja sam pokušao da nešto uradim i dešava se sledeće. Prvo sam otvorio jedno korisničko ime Rainbow Six v2.0 :lol: :lol: :lol: , tako da ako uspe prosledim odmah Rainbow-u. I stavim e-mail adresu sa Gmail-a. Aktivacija nije stigla, a ja i ne mogu da se ulogujem na to korisničko ime, osim kada sam ga registrovao. Onda sam pomislio da nisu možda blokirali registrovanje sa Gmail, Yahoo, Hotmail, itd. naloga, pa sam pokušao da aktivacija stigne na moj e-mail koji je na .net. Izašla mi je poruka da se e-mail koristi već, što i jeste tačno, meni za korisničko ime FLUID stoji taj e-mail. Onda sam se ulogovao na FLUID i hteo da promenim taj e-mail u onaj sa Gmail-a. Onda mi je ispisalo da se taj e-mail koristi već, što opet jeste tačno jer sam ga upisao za korisničko ime Rainbow Six v2.0. :? :evil:
Evo sad sam skuvao kafu da analiziram situaciju. :roll: :D Ne znam koji je moj ovo. :roll:
 
E ljudi džabe se trudimo. Evo sad sam pogledao poštu da li mi je stigao e-mail od Krstarice da me obavesti da sam dobio privatnu poruku 13. 08. Obaveštenja NEMA. Što znači da od Krstarice više ništa ne stiže ni ovim korisnicima koji se mogu ulogovati. :shock:

Da zaključimo, GREŠKA JE DO KRSTARICE. To mora da reši administrator, ako ima volju i želju, jer mi deluje stvarno bezvoljno da išta rešava na forumu. :roll:
 
FLUID:
E ljudi džabe se trudimo. Evo sad sam pogledao poštu da li mi je stigao e-mail od Krstarice da me obavesti da sam dobio privatnu poruku 13. 08. Obaveštenja NEMA. Što znači da od Krstarice više ništa ne stiže ni ovim korisnicima koji se mogu ulogovati. :shock:

Da zaključimo, GREŠKA JE DO KRSTARICE. To mora da reši administrator, ako ima volju i želju, jer mi deluje stvarno bezvoljno da išta rešava na forumu. :roll:
Krsta je u pravom smislu riječi "pravi srpski forum"!!! Ovdje je o'šlo sve u ****!!!:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
v.v.ilic:
A zaboravio si posteljinu!!!
Rainbow i ja smo pokupovali cebad!:lol: :lol: :lol: Palace su tvrde a lezanje na daskama nam ne gine jos nekoliko puta!:lol:
Rainbow je na daskama jos uvek. Ja sam mu poslao i moju garnituru da mu bude mekse.:lol: :lol:

neka ga tamo onda :lol: :lol:
za to, sto krade internet..kazna je do godinu dana :lol: :lol:

pa posle svi krvi sto nemoze da se ukljuci :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top