Mislim da je bilo dosta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
FLUID:
I ja mislim da je problem u šifri. Meni se jednom davno desilo da sam zaboravio šifru i resetovana mi je. Kad sam se ulogovao promenio sam je.
Rainbow ne moze da udje u svoj nik zato sto ovaj ne prima sifr kao aktuelnu. Prijavio je "kvar" administratoru a ovaj ne reaguje. Probao je da se ponovo registruje preko neke druge email adrese ali mu na taj email ne stize link sa koga treba da se aktivira. Uopste mi nije jasno kako vama nije jasno da on ne moze sa svog nika da se javlja? Moze sa svacijeg ako mu neko da sifru za ulazak ali sa svog ne moze!!!! Ne bi koristio Stounsov nik da diskutuje kada bi mogao to da uradi. Ja terminologiju koja se ovde upotrebljava ne znam pa ne mogu da budem precizan ali nije mi jasno kako vi ne mozete da registrujete novi nik i da ga posaljete njemu pa da se on preko njega javlja da ne koristi ovaj aktuelni tudji. Kada se Stouns vrati sa odmora ima da padne u nesvest sta je sve pisao!:lol: :lol: :lol:
 
Evo sta mi je prvi put napisao:



Problem

Ne prolazi mi aktivacija lozinke, a kad zatražim novu ništa mi ne dolazi na e-mail!!!

Drugi put:

Re: Problem
Fakticki, osim onog teksta "Registrovan korisnik" Rainbow Six je i dalje banovan!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
 
da se izjasnim
ne znam ljudi, ovi stariji forumasi bi trebalo da znaju sta dovodi do haosa, mada kad je ilic banovan moj post iako sam ga ja dva puta objasnio, bio uzet za povod haosa koji rezultirao ilicevim banovanjem
pitanje je da li druga strana zeli da slusa opravdanje, strasti uzavre svako tera do kraja
pa verovatno je i Flud video istorijat mog sukoba sa jednom personom i da nije izbrisao nas off i da ja nisam tolerantna osoba koja je odgovorila smehom na pravdanje date persone to bi jos trajalo
dobro razmislite, demokratija je skupa i spora
 
Znaci bio sam u pravu. Problem je sto ne moze da se uloguje na svoj nalog jer mu ne prihvata sifru. Znaci treba da mu se resetuje sifra
Sto se tice novog naloga, njemu verovatno stize aktivacioni e-mail medjutim ako koristi yahoo ili hotmail ili gmail nalog verovatno mu je mail prepoznat kao spam i stavljen je u junk (odnosno BULK folder)
Neka proveri taj folder u mailu.
 
tab503:
Sta ces, moraju "profesionalci" sa kompjuterskih podforuma da preuzmu stvar u svoje ruke :lol:
Mislis da on to nije uocio? Bar 5 poruka imam u kojima mi pise sta sve pokusava a ne uspeva. I rekao mi je a to je ponovio i na Forumu, da je najmanje 200 korisnika iz njegovog kraja onemoguceno u pristupu Krstarici. Jel i kod njih odjedanputa sve je spam?
Registrujte mu novi nik!!!!!:evil: :evil: :evil:
 
crni lepotan:
da se izjasnim
ne znam ljudi, ovi stariji forumasi bi trebalo da znaju sta dovodi do haosa, mada kad je ilic banovan moj post iako sam ga ja dva puta objasnio, bio uzet za povod haosa koji rezultirao ilicevim banovanjem
pitanje je da li druga strana zeli da slusa opravdanje, strasti uzavre svako tera do kraja
pa verovatno je i Flud video istorijat mog sukoba sa jednom personom i da nije izbrisao nas off i da ja nisam tolerantna osoba koja je odgovorila smehom na pravdanje date persone to bi jos trajalo
dobro razmislite, demokratija je skupa i spora
Nemoj da se izjasnjavas. Oko toga smo sve rekli i ne treba se ponavljati.:lol: :lol: :lol: Zainteresovane upucujem na moj odgovor.:p
 
v.v.ilic:
Mislis da on to nije uocio? Bar 5 poruka imam u kojima mi pise sta sve pokusava a ne uspeva. I rekao mi je a to je ponovio i na Forumu, da je najmanje 200 korisnika iz njegovog kraja onemoguceno u pristupu Krstarici. Jel i kod njih odjedanputa sve je spam?
Registrujte mu novi nik!!!!!:evil: :evil: :evil:
Pazi, brkas pojmove.
On moze da pristupi forumu preko drugih naloga po tvojim recima
Prema tome nema govora o banovanju IP opsega.
To sto spominjes 200 korisnika iz kraja znaci IP ban a ako on moze da pristupi drugom nalogu osim svom onda se ne moze reci o IP banu. Malo su tu pomesani pojmovi.
Reci ti njemu da mi napise PP sa detaljnim opisom sta je radio, sta moze a sta ne moze pa cemo vec smuckati nesto.
 
tab503:
Pazi, brkas pojmove.
On moze da pristupi forumu preko drugih naloga po tvojim recima
Prema tome nema govora o banovanju IP opsega.
To sto spominjes 200 korisnika iz kraja znaci IP ban a ako on moze da pristupi drugom nalogu osim svom onda se ne moze reci o IP banu. Malo su tu pomesani pojmovi.
Reci ti njemu da mi napise PP sa detaljnim opisom sta je radio, sta moze a sta ne moze pa cemo vec smuckati nesto.
Sto da prenosim kad mu ti to sam mozes poslati na The Rolling Stones PP. On je na njoj jos uvek.
 
v.v.ilic:
Naravno da tebi ne moze da lici na sastanak rukovodstva Organizacije Udruzenog Rada. Nisi se tada ni rodila.:p Lici ti na ono u cemu zivis.;) U drzavi = mafiji.:evil: ...............:lol: :lol: :lol: :lol:
Sastanak rukovodstva udruzenog whatever... ? :lol: :lol::lol:
A ne lici mi na drzavu, samo ja obozavam Puzove romane, pa kad god neko pomene "sindikat" ili porodicu (znas onako sa italijankim naglaskom feeemilli :lol: ) meni padne na pamet mafija. :D
 
JekaiGeorge:
Sastanak rukovodstva udruzenog whatever... ? :lol: :lol::lol:
A ne lici mi na drzavu, samo ja obozavam Puzove romane, pa kad god neko pomene "sindikat" ili porodicu (znas onako sa italijankim naglaskom feeemilli :lol: ) meni padne na pamet mafija. :D

ma kakva mafija :shock:
oni su onaj stari sindikat
svinjske polutke,zimnica i to :lol: :lol: :lol:

turija.jpg
 
FLUID:
@tab503
@v.v.ilic
I šta bi sa tim registrovanjima i šiframa za Rainbow-a?

Potrebno je samo da mi neko odozgo, admin ili ko god već pošalje lozinku za aktivaciju!!
Da pojednostavim!
Svaki nik koji registrujem, prolazi u Forum samo na nivou slanja pp ostalim članovima!!!
Onemogućena mi je opcija sa praznim prostorom u dnu sajta gdje se ispisuju postovi! Ukoliko zatražim automatsku promjenu šifre, ova stara koja mi je bila ulaz barem za pp se gubi, a na e-mail ne stiže nova!!! Ukoliko se za taj problem obratim adminu, tu su stvari sasvim drugačije!!! Momentalno dobijam poruku na e-mail kako je Krstarica primila moju poruku!!!
Ako sam prijavljen na The Rolling Stones onda nemam nikakvih problema sa Forumom!!! Međutim, kako stvari stoje, vjerovatno ukoliko bih zatražio promjenu šifre (po onoj proceduri "izgubio/zaboravio sam lozinku") ostao bih i bez mogućnosti da se pojavljujem barem kao The Rolling Stones!!!
Dakle niti Rainbow može da postuje, niti bilo ko ovdje novoregistrovani može da postuje i ne stižu automatske šifre!! Stižu mi svi ostali odgovori i kontakti, ali ne i aktvacijske šifre!
 
E a da li ti dole na žutoj liniji gde piše Brzi odgovori strelica u desnom uglu stoji na gore ili na dole, što se tiče tih nick-ova koje si registrovao??? Ako stoji na dole, klikni na nju i otvoriće se polje za pisanje postova. (Ako je to u pitanju.)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top