Milošević...90-e...

NE-to je zavedeno u muriji-opstina-stari grad.

cedomir josvanovic je na demonstracijama 90-tih uhapsen zbog posedovanja 5 gr. heroina koga mu je policija pronasla u dzepu od ranca:rtfm:

naravno posle 5 oktobra to neces sigurano u muriji naci,a ni verujum u arhivi sudtva.

a slika...pa slika na kojoj se ceda drogira je svaka njegova slika,ko imalo zivi u urbanoj sredini moze da prepozna iz 1 narkomana........a ja ti tvrdim da je on 100% narkos bez tudjih prica......
.........a i ima mnogo svedocanstava o njegovim narkomanskim avanturama....

Ma da li je Čeda narkoman ili ne, nije ni bitno, to je njegov lični problem. Mnogo je bitnije ono što su on i njegova ekipa radili dok su bili na vlasti i ono što sada rade po BGD.
 
Ne radi se o misljenju sto se tice ove teme, nego o tvom zakljucku da mrzim svoj narod. Sto se ekonomije tice, jel se secas hiper inflacije? Od nekoliko miliona posto, plate sa kojom si mogao da kupis veknu hleba i litar mleka.... Samo mi reci kako je onda ekonomija bila bolja? To je nemoguce. Sada je tesko, ali je mnogo bolje i mnogo pristojnije se zivi. O sigurnosti (ovde u Beogradu gde se zbog patika ili kozne jakne ubijalo) ne vredi diskutovati.
E sad, sto se Tudjmana tice, on je zahvaljujuci upravo Slobi heroj Hrvatske. Zna se da su njih dvojica bili glavni igraci kada je rat bio. Jednostavno, on se poturao i prkosi jacima i to mnogo jacima od sebe, sto je bila katastrofalna greska. I zbog koje smo prosli ovako kako smo prosli.

Izvini mozda sam prenaglio to za nrznju ali sto se tice Milosevica onog dana kad je smenjen nije pao zbog ekonomske politike vec zbog toga sto su obecavali kule i kubeta samo da se on smeni a evo koliko je proslo a skoro je bila anketa 90%ljudi kaze da je bolje zivelo tad .
Ono zivi se bolje ali zive bolje oni koji su dosli na vlast posle njega.
 
Prvo, ne govorim o agresiji SRJ na Hrvatsku. Govorim o planu Z-4. Kojim bi u sustini Krajina dobila isto sto i Kosovo. To je Galbrajt nudio. Zna se ko je nagovorio Martica da ga odbije. I zbog cega, jer se dobro zna da je sa Tudjmanom lako nasao zajednicki jezik, jos kada je rat i poceo. Jednostavno, davno je dogovor o Krajini pao. Mogao je da prihvati taj Z-4. I sve bi bilo OK....

ne nije mogao,hrvati su srbima ponistili pravo da budu kostutivan narod i mnogo toga jos cak su i prvi provocilrali rat......imas na youtube snimke kako tudjman govori da se srbi oraju proterati.........shvati srbi bi bili proterani svakako,ako ne bi mogli hrvati to bi uradio nato.......to je sloba odmah shvatio(receno mu je) i sve je cak uradio da narod ne izgine nego da barem izbegne.........sta je trebao da ceka novi jasenovac:dontunderstand:

nije sloba oterao srbe nego oluja:rtfm:
 
Adolf Hitler je bio dobar i posten covjek, nikoga nije uvrijedio, nikome nije zlo nanio i zalagao se za mir u svijetu. Takodje se zalagao za jednakost nacionalnih i vjerskih manjina, posebno jevreja. Bio je ozenjen i nije zenu nikada prevario. Ko je ta Eva Braun?:dash::dash::dash::dash:

O Evi Braun ne znam puno toga bas smo skoro pricali u sk. sa profom o tome . Zna se samo da je zivela sa njim a ne pise ni da mu je zena , ni da mu je sestra ...
 
Ma da li je Čeda narkoman ili ne, nije ni bitno, to je njegov lični problem. Mnogo je bitnije ono što su on i njegova ekipa radili dok su bili na vlasti i ono što sada rade po BGD.

..narkoman je chovek sa umanjenim sposobnostima..neko ko nije u mogucnosti da sagleda situaciju u pravom svetlu i usput laka meta za ucene svake vrste?..korumpirani ljudi takodje..dovoljno je da imash dokaz nechije korupcije i imash ga u shaci..Chedica je boranija u odnosu na ostale..zamisli imash vrh drzhave, a svi imaju dela za po barem 20 dina robije..Zloba je kriv, videli od njega..
 
Ma mene kao običnog građanina ne interesuje šta, kao, zašto, ko, koga, gde...Zašto nije našao prijatelje, tj. saveznike, i gde je krenuo da ratuje protiv celog sveta bez ikakve podrške ako ne računamo rusku verbalnu 15-procentnu...Nije znao. Onda čibe sa mesta prvog čoveka države, nesposoban si. Nema veze da li su mu žena, ćerka ili sin ovo ili ono, saradnici ga prevarili itd...Zna se bez čega se u svatove ne ide.
To da se živelo samo malo gore je subjektivno, ja sam i onda i sad radio u istoj državnoj firmi i onda sam jedva preživljavao, tj. imao sam da se prehranim i platim račune, a sada mogu da živim, idem na letovanje zimovanje, putujem, vozim se, podižem porodicu etc.
Verovatno, pošto sarađujem sa Petoletkom i delimično sam upućen u njene probleme da je Trstenik kao gradić sa ogromnom, nekada izuzetno jakom firmom koja je vukla ceo tvoj kraj a sada je pred kolapsom što se naravno odrazilo na vaš standard, da ste vi izgubili mnogo više, ali Petoletka je izgubila između ostalog najviše zbog sankcija, koje su morale pametnom politikom biti izbegnute.

E da je samo Peroletka i Trstenik u kolapsu neznam da li ima na prste da se pobroje firme koje rade dobro juzno od Beograda,jos nesto rusi su hteli da je kupe i dolazili ali Dinkic nije dao sve kupce iz Rusije a bilo ih nekoliko oterao.
 
Adolf Hitler je bio dobar i posten covjek, nikoga nije uvrijedio, nikome nije zlo nanio i zalagao se za mir u svijetu. Takodje se zalagao za jednakost nacionalnih i vjerskih manjina, posebno jevreja. Bio je ozenjen i nije zenu nikada prevario. Ko je ta Eva Braun?:dash::dash::dash::dash:

..pa ti zhivish u drzhavi u kojoj je na vlasti kriminalac, a drushtveno uredjenje ti je preslikano od talijanske mafije..shta ti reshse, leba ti ukradenog?
 
E da je samo Peroletka i Trstenik u kolapsu neznam da li ima na prste da se pobroje firme koje rade dobro juzno od Beograda,jos nesto rusi su hteli da je kupe i dolazili ali Dinkic nije dao sve kupce iz Rusije a bilo ih nekoliko oterao.
O tome ti i pričam...Da su ljudi u Petoletki i ostalim firmama mogli kojim slučajem da predvide šta će se desiti (totali krah i a ekoomski i politički), misliš li da i ta politika imala tu podršku u zemlji. (Sorry za pravopis, otišla mi 2 slova između v i m a tastaturi).
 

Back
Top