Milijarder Oleg Deripaska poklonio radnicima tri miliona dolara

Da li bih radio za Olega Deripasku, Rusa i Putinovog sledbenika?

  • $25000 godisnje je dim od mingie

  • $25000 je primamljivo, samo u Srbiji, Beogradu

  • Mrzim Ruse i Deripasku

  • Sichana lovka za rad, red i disciplinu

  • SARTID treba da bude poklonjen Deripaski

  • Bole me uvo za ova budalesanja

  • Mata i Tata su bolji nego bilo koji Derpaska, makar se zvao Oleg!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kako gledam Google Earth linkove:

https://maps.google.com/maps?f=q&so...2,19.227104&spn=0.01141,0.017939&z=14&iwloc=A

Cini se da u KAP Niksic (na osnovu moje odokativne procene sa Google Earth-a) ima barem 800+ zaposlenih, znaci da su tih 120 radnika ustvari management strukture... Dakle, manageri proizvodnje, "bele" kragne su dobili bonuse, a radnici, "plave" kragne su ga opet fume fumare. :dash:

Ista meta, isto odstojanje. :whistling:

_nobody_
 
Kako gledam Google Earth linkove:

https://maps.google.com/maps?f=q&so...2,19.227104&spn=0.01141,0.017939&z=14&iwloc=A

Cini se da u KAP Niksic (na osnovu moje odokativne procene sa Google Earth-a) ima barem 800+ zaposlenih, znaci da su tih 120 radnika ustvari management strukture... Dakle, manageri proizvodnje, "bele" kragne su dobili bonuse, a radnici, "plave" kragne su ga opet fume fumare. :dash:

Ista meta, isto odstojanje. :whistling:

_nobody_

Rusal, kako piše BBC, jedan je od najvećih globalnih proizvođača aluminijuma, i zapošljava više od 72.000 ljudi širom sveta. Osnovan je 2000. godine a poseduje 20 kombinata u 19 zemalja. (цитат из првог поста)
 
Ako se radi o 120 izabranih radnika od 72000 radnika Rusala, onda je sve jos mnogo jasnije. Dakle, samo BOD (Board Of Directors) svakog kombinata ce dobiti bonuse. Isto kada bi direktor JAta, koji je imao platu od 8000 ojra mesecno, na kraju godine dobio i bonus od 20K ojra. Mashala! :smeker:

Pa kakva je onda ovo vest?! :lol:

_nobody_


Aj to objasni ovim krstaricanima sto su nepametniji cak i od tebe...
 

Back
Top