Milica funkcijica na vratima (dverima) Nemanjine

ok razumem ja tvoju poentu al jbg ne možemo da idealizujemo te ljude.. da bi se bavio politikom moraš da imaš , kako bih rekao neke ljigavosti u sebi... da znaš da slažeš, prevariš..takav je to posao.. kaži mi poštenog političara u Srbiji? možda ga ima al jbg nije u vrhu.. čak ni Đinđić koji se glorifikuje i idealizuje nije bio skroz čist i pošten
e sad možemo da govorimo ko je manje ljigav a ko više
po meni je Vučić ubedljivo najveći ljigavac..Milica je po meni kolko tolko ok.. neko ko se tek probija i ovo mesto bi joj bilo kec na deset..kakva će biti kasnije jbm li ga

Šta njeno ti je kolko tolko ok?
 
Jeste, samo što ti imaš taj stav, a ona sve to lepo priča i onda je raspoložena za saradnju sa SNS, koji rade sve kontra.
nisu ni u vlasti svi isti.. imaš ovu struju, onu struju..
ko što rekoh svakom svoje dupe najmilije tako da.. možda će pokušati da gura svoju priču..ako joj ne daju radiće kako joj se kaže.. u oba slučaja ministraska platica kaplje..ako uopšte i bude ministarka
ima mnogo većih problema i smradova od Milice koja do sada nije ukrala ni dinara od naroda za razliku od nekih koji su pokrali milione i koji su duboko u kriminalnim vodama.. i nije mi jasna ovolika količina pljuvanja.. al ok
 
nisu ni u vlasti svi isti.. imaš ovu struju, onu struju..
ko što rekoh svakom svoje dupe najmilije tako da.. možda će pokušati da gura svoju priču..ako joj ne daju radiće kako joj se kaže.. u oba slučaja ministraska platica kaplje..ako uopšte i bude ministarka
ima mnogo većih problema i smradova od Milice koja do sada nije ukrala ni dinara od naroda za razliku od nekih koji su pokrali milione i koji su kriminalnim vodama.. i nije mi jasna ovolika količina pljuvanja.. al ok

Zato što je ljudima više pun kofer ovakvih pojava kojima je jedini cilj državna plata.
 
Jeste, samo što ti imaš taj stav, a ona sve to lepo priča i onda je raspoložena za saradnju sa SNS, koji rade sve kontra.
То мислиш да раде све контра. Али твоје мишљење није чињеница.
Држава подстиче наталитет кроз давања разних бенефиција и практичне помоћи паровима са више деце. То је факт и то јесте елемен породичне политике државе, свиђало ти се то или не.
Да држава не води рачуна о томе, не би постојало министарство за демографију. Држава сарађује са Црквом око битних државних, националних и моралних питања. Зато пљују неки Патријарха да је ,,Вучићев човек" али држава и Црква треба и мора да сарађују око битних ствари за цео народ.

Данас држава промовише патриотизам више него у време досманлија, то је факт који мораш признати. Волео власт или не, Србија једина није увела санкције Русији, али зато одлично сарађује са њом. Путин је више пута подржао Србију и њему државну политику. Србија подржава и РС у овим тешким тренуцима, а и Додик подржава Србију.

Тако да није све идеално и бајно, али ипак неке ствари су другачије него пре, то се мора признати.
 
Milica je projekat države koji se dugo obučava i kuva kako bi postala to što jeste. Naravno, Radikal bez dana radnog staža van politike, podrazumeva se.

Ko je u njoj ikad video opoziciju taj je lud.

Деришта комунизма и ОЗНА-е (можда унука)...

Исти такви сада черупају Несторовића....
 
Zato što je ljudima više pun kofer ovakvih pojava kojima je jedini cilj državna plata.

A opet jel mozes nekog da krivis zbog toga, mislim sta bi trebalo da ide kod nekog privatnika da joj dere kozu sa ledja za 50,60 ili 70 hiljada, pa niko sebi ne zeli tako nesto osim ako nije primoran u datom trenutku i nema izbor.
 
Poslednja izmena:
A opet jel mozes nekog da krivis zbog toga, mislim sta bi trebalo da ide kod nekog privatnika da joj dere kozu sa ledja za 50,60 ili 70 hiljada, pa niko sebi ne zeli tako nesto osim ako nije primoran u datom trenutku i nema izbor.

Ma sve je u redu, samo onda dođeš lepo kao Dačić i kažeš "bio sam kratko i opoziciji i nije mi se svidelo" i lepo odeš malo sa DS, malo sa SNS, prosto jasno kažeš šta ti je cilj i to je to. A ne ovamo kao opozicija, patriote, mi ćemo ovo i ono, a putera na glavi kilo... Muž ti koketira sa kriminalcima, bio u društvu Kristijana Golubovića i sličnih, ovamo se zaklinju u Slobu Miloševića, malo su Radikali, malo nisu... Mislim, smešno stvarno.
 
zašto mora da ima radni staž da bi se bavila politikom?
ne volim psiha koji isto nema dana radnog staža ali ne razumem poentu
to je kao nešto loše? negativno?

Наравно да јесте. Даш ликовима који научени да живе искључиво од лажи, манипулација, петљања, глуме, закулисних игара, који су, наравно, полтрони, и још на све то комплексаши упркос свему наведеном убеђени у своју изузетност, да ти управљају ресурсима државе и народа...и добијеш тачно ово што ми имамо.

А то, на жалост, не говори негативно о њима...него о нама.
 
То мислиш да раде све контра. Али твоје мишљење није чињеница.
Држава подстиче наталитет кроз давања разних бенефиција и практичне помоћи паровима са више деце. То је факт и то јесте елемен породичне политике државе, свиђало ти се то или не.
Да држава не води рачуна о томе, не би постојало министарство за демографију. Држава сарађује са Црквом око битних државних, националних и моралних питања. Зато пљују неки Патријарха да је ,,Вучићев човек" али држава и Црква треба и мора да сарађују око битних ствари за цео народ.

Данас држава промовише патриотизам више него у време досманлија, то је факт који мораш признати. Волео власт или не, Србија једина није увела санкције Русији, али зато одлично сарађује са њом. Путин је више пута подржао Србију и њему државну политику. Србија подржава и РС у овим тешким тренуцима, а и Додик подржава Србију.

Тако да није све идеално и бајно, али ипак неке ствари су другачије него пре, то се мора признати.
Glavni podsticaj nataliteta bi bio da se spreci iseljavanje 60.000 mladih iz Srbije svake godine. Oni podsticaji za vise dece uglavnom koriste Romi ili neka sirotinja dok oni sa vise mogucnosti gledaju gde ce napolje da idu.

Crkva da plati porez i nema problema. Od javnog laprdanja nema nista, ali mozak kao sto je tvoj ne povezuje to najbolje. Tebi je tako lepo kad to cujes iako se na terenu radi sasvim suprotno.

Razumljivo je i da moras da zaradis platu botovanjem pa cu zato biti relativno blag prema tebi :mazipsa:
 
Наравно да јесте. Даш ликовима који научени да живе искључиво од лажи, манипулација, петљања, глуме, закулисних игара, који су, наравно, полтрони, и још на све то комплексаши упркос свему наведеном убеђени у своју изузетност, да ти управљају ресурсима државе и народа...и добијеш тачно ово што ми имамо.

А то, на жалост, не говори негативно о њима...него о нама.
pa eto ti idi izađi na izbore.. nek tebi daju brate da budeš ministar
šta drugo da ti kažem
žena je imala svoj put i cilj i došla je do cilja..nikog nije ubila, nikog nije opljačkala..misliš da je lako jbavati se po strankama ceo život, cimati se tamo vamo po mitinzima i jesti gvna? možda je slagala nešto ali svi mi ponekad slažemo.. Vučić svakog dana slaže pa je predsednik a vi navalili na Milicu brt ko da vam je pobila pola familije
 
Glavni podsticaj nataliteta bi bio da se spreci iseljavanje 60.000 mladih iz Srbije svake godine. Oni podsticaji za vise dece uglavnom koriste Romi ili neka sirotinja dok oni sa vise mogucnosti gledaju gde ce napolje da idu.

Crkva da plati porez i nema problema. Od javnog laprdanja nema nista, ali mozak kao sto je tvoj ne povezuje to najbolje. Tebi je tako lepo kad to cujes iako se na terenu radi sasvim suprotno.

Razumljivo je i da moras da zaradis platu botovanjem pa cu zato biti relativno blag prema tebi :mazipsa:
Ма разумем ја, само да Црква плати порез и потећи ће мед и млеко, како да не...
 
pa eto ti idi izađi na izbore.. nek tebi daju brate da budeš ministar
šta drugo da ti kažem
žena je imala svoj put i cilj i došla je do cilja..nikog nije ubila, nikog nije opljačkala..misliš da je lako jbavati se po strankama ceo život, cimati se tamo vamo po mitinzima i jesti gvna? možda je slagala nešto ali svi mi ponekad slažemo.. Vučić svakog dana slaže pa je predsednik a vi navalili na Milicu brt ko da vam je pobila pola familije

Па ја и да хоћу, не могу, јер немам тату удбаша као Милица... :per:

Или си ваистину тако наиван, па мислиш да је у Србији могуће остварити политичко право да будеш биран, као грађанин без "педигреа"?

Дозволе неком ту и тамо, чисто ради шминке. Али, да ти правиш странку, уђеш у Скупштину и остало, а да немаш педигре, то заборави.

Без педигреа не можеш ни у месној заједници да опстанеш дуже од лета.

Што се осталог тиче, навалио бих на Милицу, на срећу здрав сам мушкарац, и још увек употребљив...

На Вучића ваистину не бих.
 
Па ја и да хоћу, не могу, јер немам тату удбаша као Милица... :per:

Или си ваистину тако наиван, па мислиш да је у Србији могуће остварити политичко право да будеш биран, као грађанин без "педигреа"?

Дозволе неком ту и тамо, чисто ради шминке. Али, да ти правиш странку, уђеш у Скупштину и остало, а да немаш педигре, то заборави.

Без педигреа не можеш ни у месној заједници да опстанеш дуже од лета.

Што се осталог тиче, навалио бих на Милицу, на срећу здрав сам мушкарац, и још увек употребљив...

На Вучића ваистину не бих.
nisam naivan.. nemaš tatu, ona ima i šta sad? treba da je pljujem zato što će biti ministarka? :D
nije ona stvorila ovakav sistem nego ga samo koristi..
možda je trebala da kaže sebi : ma idem da završim pekarsku školu i mesim kifle za nekog lika al završila je nešto drugo, cimala se i možda bude ministarka
mislim da je odabrala dobar put mada tu je stvar i koliko si ambiciozan.. ja npr ne bih voleo da sam u politici .. ovako mi je ok.. al njen izbor poštujem
 
nisam naivan.. nemaš tatu, ona ima i šta sad? treba da je pljujem zato što će biti ministarka? :D

Шта си се узјебао, јел треба да јој идеш за саветника? :per:

Нек буде шта оће, само онда нек не продаје муда за бубреге. Сувише година имам за такве пиздарије.

Мада, ваистину, она од избора и не продаје, ваљда је на време обавештена да ће јој се Држава одужити.
 

Back
Top