Opsadno stanje na Vračaru!

Od 90-tih je takvo stanje u Beogradu. Država je stvorila kriminalce za svoje potrebe i uvek će biti nekih klinaca koji će se kroz priče o tim kriminalcima poistovetiti sa njima. Mislim dok je god Beograda biće i takvih stvari. Jedino da se u srednjim školama počnu rade kampanje o lošem uticaju kriminala i nasilja na ljude. Možda i dopre do mladih ljudi da se klone kriminala.
 
Autorska

Danas na vračaru jure policajci na motorima, limuzine, blinkeri, kombiji urlaju sirene. Po trojica policajaca ulaze sa psima u ulaze zgrada i govore radi psu radi. Pre neki dan detonacija pa opet jurnjava policije, uhapsili crnogorce koji se skrivali među penzionerima. Pre godinu dana masovno ubistvo u mojoj oš, u mojoj zgradi ispred lifta izrešetan internet prevarant zapalio narod za 250 mil evra. Ja krpio rupe od metaka u zidu. Pre neku godinu komšiju pekara ubio staklorezac. Pošto sam tih dana pokupio neke uramljene crteže sitne kapljice po njima. Malo pre toga auto udari u tramvaj koji izleti iz šina i usmrti pešaka.

Trebamo li na vračaru biti naoružani sa pancirima? Koliko je sigurno da mi deca idu u školu bez bornih kola?

Samo je pitanje trnutka kada će nas neko pobiti!
Vučić se bori
 
Autorska

Danas na vračaru jure policajci na motorima, limuzine, blinkeri, kombiji urlaju sirene. Po trojica policajaca ulaze sa psima u ulaze zgrada i govore radi psu radi. Pre neki dan detonacija pa opet jurnjava policije, uhapsili crnogorce koji se skrivali među penzionerima. Pre godinu dana masovno ubistvo u mojoj oš, u mojoj zgradi ispred lifta izrešetan internet prevarant zapalio narod za 250 mil evra. Ja krpio rupe od metaka u zidu. Pre neku godinu komšiju pekara ubio staklorezac. Pošto sam tih dana pokupio neke uramljene crteže sitne kapljice po njima. Malo pre toga auto udari u tramvaj koji izleti iz šina i usmrti pešaka.

Trebamo li na vračaru biti naoružani sa pancirima? Koliko je sigurno da mi deca idu u školu bez bornih kola?

Samo je pitanje trnutka kada će nas neko pobiti
Odbraniće vas žena, majka, kraljica.
Ček, gde beše ona živi, pored onog fudbalskog stadijuma... Šta to beše? Nije Vračarica, ali je blizu. Ništa se ne boj!
 

Боље од декаденције, мада нисам сигуран како робовимогу бити у декаденцији.

Malo, lov, malo печеш ракију, јагње, сушиш месо, купиш млеко правиш сир, вино од дивљих купина ... и супер !
 
Poslednja izmena:
Изгледа да је оборена листа Зелено левог фронта на Врачару.

Изборима се не мења суштина !

Структура остаје иста по дубини

То је само демократско фолирање када бираш између 2 иста, пречесто није ни демократија и не веруј деци и унуцима комунизма
 
Изборима се не мења суштина !

Структура остаје иста по дубини

То је само демократско фолирање када бираш између 2 иста, пречесто није ни демократија и не веруј деци и унуцима комунизма

Еј, Мистик, знаш оно кад је Лане Гутовић прича о паламудима и тртомудима?

Е, тебе на једној другој друштвеној мрежи зову картомуд.
 
Боље од декаденције, мада нисам сигуран како робовимогу бити у декаденцији.

Malo, lov, malo печеш ракију, јагње, сушиш месо, купиш млеко правиш сир, вино од дивљих купина ... и супер !
i u amerike isto, plus sto ja moram 3 dece da izvedem na put, i zenu blentavu, pa ti vidi... lako je tebi, krckas penziju, ali trebalo je doci do toga
daj da issavetujemo, mi stariji, ovog
  • Začetnik tememario80 -a, sta mu je ciniti, nece znati jadan sta ge je snaslo u germanije, a nama amerima lako da kenjamo, ima se moze se... ;podyebavamo sirotinju raju...
 
Poslednja izmena:
Autorska

Danas na vračaru jure policajci na motorima, limuzine, blinkeri, kombiji urlaju sirene. Po trojica policajaca ulaze sa psima u ulaze zgrada i govore radi psu radi. Pre neki dan detonacija pa opet jurnjava policije, uhapsili crnogorce koji se skrivali među penzionerima. Pre godinu dana masovno ubistvo u mojoj oš, u mojoj zgradi ispred lifta izrešetan internet prevarant zapalio narod za 250 mil evra. Ja krpio rupe od metaka u zidu. Pre neku godinu komšiju pekara ubio staklorezac. Pošto sam tih dana pokupio neke uramljene crteže sitne kapljice po njima. Malo pre toga auto udari u tramvaj koji izleti iz šina i usmrti pešaka.

Trebamo li na vračaru biti naoružani sa pancirima? Koliko je sigurno da mi deca idu u školu bez bornih kola?

Samo je pitanje trnutka kada će nas neko pobiti!
:cepanje:
 
Да ли желите да живите у Томску?
GWFvAr8AfoA.jpg
 

Back
Top