Milica Zavetnica u društvu bivšeg stripera na skupu u Kragujevcu: Dovodili ga u vezu sa Kačavendom FOTO

Šta je bolje od Istine?
Onda je prihvati, Milica Izdajnica je imala zadatak da razbije koaliciju partija sa naconalnim interesom kao glavnim političkim motivom. Kao rezultat tog posla je njena stranka izgubila na izborima, kao i većina ostalih nacionalnih partija. Umesto opozicione snage od 10% glasača, dobili smo još jedan boljitak za partiju na vlasti. I onda je ona, kao isplatu za učineji posao, dobila ministarsko mesto, dok je njena parija na pragu gašenja.
Na sreću, ostale male opozicione partije su preživele i izlaze na izbore kao jedina opozicija u srbiji.
Opozicija nisu ni SNS/SPS sa satelitima, kao ni Srbija Za Nasilje koji su samo druga strane iste SNS medalje.
Tužna slika Srbija, ali eto, ti i dalje ne želiš da vidiš istinu.
 
Оцењујем да воли да буде везана... :D
I onda se onako koprca, izvija i sikće kao zmija... evo sad je zamišljam, Milica Nevaljalica.

🪱

Još ja -U-staša, pa koja bi to simbioza bila...

Božemiprosti, da mi je netko prije rekao da bi mi se na nju mogla dignuti kita, rekao bi mu da je lud...
 
I onda se onako koprca, izvija i sikće kao zmija... evo sad je zamišljam, Milica Nevaljalica.

🪱

Božemiprosti, da mi je netko prije rekao da bi mi se na nju mogla dignuti kita, rekao bi mu da je lud...

Мени је она баш јебозовна. Са тим "чврстим националним ставовима", жена, мајка, краљица, удбашица...

Вршњак рекао своје, ко сам ја да му сметам... :lol:
 
Мени је она баш јебозовна. Са тим "чврстим националним ставовима", жена, мајка, краљица, удбашица...

Вршњак рекао своје, ко сам ја да му сметам... :lol:
Navodno je vatrena, potukla se oko švalera, ova druga izvukla deblji kraj.

milica-zavetnica-tuca-1000x666-1.jpg
 
Navodno je vatrena, potukla se oko švalera, ova druga izvukla deblji kraj.

То ти велим, везивање 100%...и сигурно скичи као Јапанке, све као неће...

"Не, не, не трпај ми га, мени је Србија изнад свега, нећу да ми буде лепо, док је Косово окупирано..."
 
Ne iz vlasti, već od vučića.

DB medijski podržava Martinovića kada kaže ja sam Majmun, kroz tog toplog zeca će morati i Milica da prođe. Sve joj je to Vučić objasnio, malo neka stisne zube u tom šamaranju. Zna ona šta je čeka od Psihopate.
Bice tako.
Oni napadi u skupstini su dosli samo od ekipe koja izlazi na izbore ne od bojkot ekipe. Sto je zanimljivo.
Svaki put kada bude u skupstini dozivljavace isto sto i Zorana nekada...


 
Poslednja izmena:
Ne, Đilas nije za Srbsku Državu, on je za za NATO okupaciju Srbije u kojoj bi on bio njihov gaulajter ovde.

Sa druge strane, imaš Državotvorne Snage koje to ne žele i bore se protiv toga.

Besramniče, govoriš o Majci dvoje dece, junačino na ženu si udario!
Не!

И Вучић и Ђилас су за марионетску нерепублику.

И НАТО позиција и НАТО опозиција су исте структуре од 1944.г.
 
Rusija I Kina ne misle tako... ;)

Америка мисли, зато траже бољи "Деливери јунит", да ли је то Ђинђић, Тадић, Вучић или Ђилас, њима је потпуно небитно...

А све су то деца комунизма, које су Амери одржавали кредитима и са Брозом и без Броза
 

Back
Top