Миленко Јованов: Јеремићева жена управља целокупним нарко тржиштем у Србији

U normalnim drzavama za ovakve lazne optuzbe, povrede casti itd. zveknula bi ogromna novcana kazna ...

P.S U normalnim drzavama

Jeste, a u nekim "drzavama" zaista vladaju narkolordovi poput Tachija i Haradinaja.

Nego nije mi jasno @Blues, ti podrzavas "Samoopredeljenje" pokret i protiv si ove vase UCK ekipe?

Sto si protiv Tachija i Haradinaja?

Zar vam nisu dali drzavu?
 
http://www.nspm.rs/hronika/milenko-...avlja-celokupnim-narko-trzistem-u-srbiji.html
Београд -- Највећа криминална банда у Србији је у окружењу Вука Јеремића, саопштио је потпредседник Главног одбора Српске напредне странке Миленко Јованов.
Milenko%20Jovanov.jpg



"Браћом Бургије, Пауцима и другим криминалцима, као и целокупним нарко тржиштем у Србији управља његова жена, Наташа Јеремић", пише у саопштењу.
Јованов додаје да је Јеремић вероватно "побеснео" зато што је српска полиција извршила рекордну заплену од више од тоне дроге, па данас лаже више него што смо навикли.

"Исти тај Јеремић био је саучесник у 16-годишњој пљачки Војводине од стране Демократске странке, када су пљачкана чак и деца са сметњама у развоју, а подржавао је и када су његове жуте колеге доносиле Статут, којим су од Војводине хтеле да праве државу", истиче се у саопштењу.

Уместо што лаже и измишља, Јеремић би најзад могао да каже ко му је дао огромне паре за кампању и шта од њега тражи заузврат, додао је Јованов.

"Можда би то дало одговор и зашто су највећи криминалци у његовом окружењу", закључује се у саопштењу.

(Танјуг)

- - - - - - - - - -

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...om-kriminalnom-bandom-u-srbiji-clanak-2741699

:hahaha:
Peezda mala seljačka Kekendska.Preletač.Voleo je žene,ali je u srednjoj školi dozvolio da ga opali bogati gej-rom,za sitne pare.Posle ga je tukao ko je stigao.Ne čudi njegovo preletanje iz DSS-a u SNS i plasiranje gluposti zarad sitnih benefita...
 
pa odakle mu ta ogromna lova..nek lepo kaze sta ima da krije..mozda je ustedeo dok je radio preko..pokaze lepo racun i mirna backa..sve dok to ne uradi bice sumnjiv..

Sto bi covek od sebe napravio kad bi pokazivao svoje stvari na nagovor srpsko balkanske sredine...

Ja prvi ne bih uradio nista od toga...jer sam imao iskustva da samo ispadnes magarac....
Onaj sto hoce da veruje da je lopov, onaj sto hoce da vice da je neko lopov, taj ce da vice pa vice, pare je vec dobio, uslugu vec zaduzio...
 
Znaju li ovi napredni radikali nešto da rade osim blaćenja i zamajavanja naroda..Zamislite samo da vlast kaže za nekog da je šef narko mafije a nista ne radi po tom pitanju da dotičnu uhapsi.. Ko jos moze da poveruje u ovakve gluposti..
Krezubi narod.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
VUČIĆ: Tucite i dalje po mojoj porodici, ja vaše porodice neću napadati!

Predsednički kandidat Aleksandar Vučić izvinio se danas građanima Srbije zbog pogrešne izjave Milenka Jovanova i poručio da neće dozvoliti napade na porodice opozicinonih kandidata poput njihovih napada na njegovu porodicu

Tanjug 21. 03. 2017. 08:58

0

Tanjug

- Od početka ove izborne kampanje, glavna meta napada gotovo svih predsedničkih kandidata nije bila moja politika, ili politika Vlade koju sam vodio, već ja lično i moja porodica. U tome su prednjačili, pre svih, kandidati bivšeg režima i njihovi izborni štabovi - ističe Vučić u saopštenju za javnost.

"Moja porodica, moj brat, moj sin, postali su tema najvulgarnijih napada, kako protivkandidata tako i njihovih timova. Razume se da su me njihove laži uvek teško pogađale, ali su oni, na žalost, time pokušali da legalizuju i legitimizuju napad na porodicu kao sredstvo političke borbe.

Reagujući na to, a posle još jednog u nizu brutalnih napada dosovskog kandidata na moga brata iznetih na RTV Vojvodina, moj kolega i prijatelj Milenko Jovanov napravio je grdnu grešku pokušavajući da im uzvrati istom merom, pominjući u uvredljivom kontekstu članove porodice tog dosovskog kandidata.

U ime pristojne i normalne Srbije, u lično ime, izvinjavam se svim građanima koji su makar u jednom danu pomislili da između nas nema razlike i da smo svi isti.

Nismo isti i nikada nećemo biti.

Moj tim i ja nikada nećemo vređati članove tuđih porodica.

Upravo zato, molim sve građane Srbije da prihvate moje izvinjenje zbog jedne pogrešne, i to ne moje izjave, a dosovskim kandidatima poručujem da nastave napade na moju porodicu, jer sam u dosadašnjem toku kampanje jasno video da drugi program i politiku nemaju" - poručio je premijer Vučić.
http://informer.rs/vesti/politika/1...je-mojoj-porodici-vase-porodice-necu-napadati


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ko bi reko.Tako izgleda fino i umiljato.

79434_natasa-jeremic-foto-story-press--1--243022091_sq-s.jpg


pa pre neki dan je Jeremić spomenuo Batu kao organizatora mafije . Koliko je Jeremić bio blizu sa svojom konstatacijom govori i ovaj retardirani kontranapad .

Jeremić nije rekao da je šiptar glavninego njegov brat, tako i ovi sada , ne kažu da je Jeremić nego da je Nataša .....dno dna za normalne ljude ,

ZA RETARDIRANE I KREZUBE SASVIM LOGIČNO OBJAŠNJENJE , odakle Jeremiću njemu pare .

hteo bih da ovaj moj post ne bude shvaćen kao deo podrške Jeremiću , nego samo kao deo borbe protiv zaostalosti i glupih ljudi na vlasti
 

Back
Top