Милан Радоичић и Марко Ђурић (амбасадор у САД) за истим столом у ресторану!

ja da sam mister bin trazio bih azil u usa, ne bih se uzdao u aplaudiranje oskaru vise
bezi djuricu, oskar ti pakuje dok glumi da je na tvojoj strani sve priznaje, da si ti veza sa zlikovcem!!! on te nista ne pita, nista ne zna, ali tebi pakuje!!! satro mi cinkarosi, bezi, sine i ne osvrci se!
bezi djuricu, ne vracaj se NAMESTALJKA! Oskar ti pakuje!

– А ти Марко Ђурићу видео си се ту и ту, нисам га ни питао ни кад, ни где, ни зашто. Ни да ли је устао од свог стола да се види са Миланом Радоичићем, да седне на минут два или дошао са њим, ни кад ни шта. Ништа га нисам питао – казао је Вучић.

Како је навео, само је гледао цинкароше по моделу из 1943. године како ће негде неком да пријаве.


– Замислите са зликовцем Србином се срео. Стварно?

https://srbin.info/politika/vucic-o-susretu-djurica-i-radoicica-cinkarosi/

Vucic rece "zlikovac", a zasto je bese tacno on zlikovac? Jel ziv uopste?
 
Poslednja izmena:
Ko zna kada je bio ovaj susret, možda pre te poternice. Svakako Radoičićevo napuštanje Kosova nakon Banjske meni govori da on i nije neki ultimativni neprijatelj zapada. Nakon Banjske imamo mirno prepuštanje tablica i ukidanje dinara bez ikakvog otpora.
Ajde ti, kao izuzetno pametan i inteligentan, navedi šta bi tačno uradio po
tom pitanju, recimo povodom ukidanja dinara?
 
Vucic rece "zlikovac", a zasto je bese tacno on zlikovac? Jel ziv uopste?
i da li mu je obezbedjen advokat, pravni savetnik?

kako mi da znamo da je on nesto priznao, jel imamo izjavu, ko ga je saslusao?
ko ga je pustio, ako av kaze da je zlikovac? kako zna?
ja licno sumnjam da je ziv.

Како преноси Коссев писање Газете експрес, Ховенијер је, коментаришући слику на којој амабасадор Србије у Вашингтону Марко Ђурић седи са некадашњим потпредседником Српске листе, поновио да је Радоичић преко адвоката признао учешће у инциденту у Бањској и да је за њим расписана потерница.
http://www.nspm.rs/hronika/dzefri-h...anjskoj-i-za-njim-je-raspisana-poternica.html

na saslusanju je negirao: https://www.rts.rs/vesti/politika/5284300/milan-radoicic-pusten-sloboda-pritvor-kim-banjska.html
Радоичић је саслушан јуче у Вишем јавном тужилаштву, где је негирао оптужбе.

Више јавно тужилаштво у Београду поднело је јуче предлог да се Милану Радоичићу одреди притвор због опасности од бекства, што је судија за претходни поступак Вишег суда одбио.

i zahvaljujuci tom sudiji je mozda u bekstvu, ali mozda je i mrtav vec, navodno je priznao sve potom advokatu, i oskaru je upravo to i trebalo, mrtva usta vise ne progovaraju, case closed.
 
Poslednja izmena:
- Ko je ugovorio ovaj sastanak ?
- Ko je slikao ?
- Zbog cega je pustena ova slika u opticaju ?
Misliš na ovu?

61EBEC18-B363-4866-9417-433C6588588B.jpeg


Ili možda na ovu? Baš su cakani.

1E77A5BA-9EDA-4C49-A7B6-549925B8FA9D.jpeg
 
Значи, уместо на Шиптаре ти би кренуо на Србе? :think:

Prvenstveno osloboditi svoj narod amova koje im kače lokalne kabadahije, a ne pod parolom "branimo Kosmet" instaliraš svoje poluge moći i imaš kriminalce koji šamaraju ljude, koji pokreću neki puč dole koji nikome nije jasan, gde izginu neki ljudi i ti se posle pretvaraš da se ništa nije desilo i slično.

Upravo Milan je sedeo na jahti sa Pacolijem i Rakićem na jahti, tako da kad kreneš na njih ti si krenuo i na Šiptare.

Ja bih prvo uspostavio državu dole, a ne bezakonje u kom Milan vedri i oblači i pita se.
 
on šeta po kopaoniku bez problema hahahahah. "cinkaroši iz 43e" ahahahahah. "sa zlikovcem srbinom"... buraz na poternici je, uništavaš svoj ugled pred kolonijalnim majstorima radi rejtinga
У праву је Председник. Нехотице, Добри Марко видео Радојичића и, као сваки културан човек, пришао да му се јави, жути медији од тога направише ко да се јавио самом Хитлеру.

А кад они иду да се јављају србомрзцима, или полажу цвеће на гроб србоубицама тад ником ништа, кад ће НДХ1 или нова СС да причају мало о томе?
 

Back
Top