Милан Радоичић и Марко Ђурић (амбасадор у САД) за истим столом у ресторану!

Амбасадор Србије у САД Марко Ђурић и некадашњи потпредседник Српске листе Милан Радоичић, за којим је на расписана потерница Интерпола, састали су се у једном ресторану, види се на фотографији коју деле корисници друштвеној мрежи „X“, али се не прецизира када је та слика настала.​

Како се види на фотографији, Ђурић и Радоичић сами седе за столом у ресторану. Међутим, није познато када се десио овај сусрет амбасадора Србије у САД и Радоичића, који је под санкцијама Америке због корупције.
Портал RKS news са Косова уз ову фотографију на друштвеним мрежама наводи да фотографија отвара озбиљна питања о везама између политичких кругова и особа познатих по криминалним активностима.

Председник Србије Александар Вучић је прошлог месеца из Њујорка послао поруку да се Ђурић враћа у Србију и да ће имати „једну од веома важних функција у земљи“.
За Радоичићем је расписана потерница због организовања оружаног напада у месту Бањска на Косову у септембру 2023. године, када су погинули један полицајац и тројица Срба из Радоичићеве групе. Он је у Београду јавно преузео одговорност за тај догађај, а у притвору је провео један дан због оптужби за недозвољено поседовање оружја.

Место Радоичићевог боравка је од тада непознато, а недавно се на друштвеним мрежама појавио снимак ватромета поводом његовог рођендана, организованог на Копаонику.
https://srbin.info/politika/milan-r...sador-u-sad-za-istim-stolom-u-restoranu-foto/
Kako kažu za ovaj režim u Srbiji Riba smrdi od glave.

Докле црни ЂурићИ!

opala.
Srbin.info se pretvorio u drugosrbijanštinu.

Milana Radoičića uhapsiti i suditi mu u Srbiji (koja je članica INTERPOLa i EUROPOLa) za ubistvo četvoro mladića i sve mafijaške delatnosti protiv Srba na Kosovu.

Takođe, ne znam zašto nije uhapšen za fizičko nasilje nad bivšim gradonačelnikom Mitrovice u hotelu Grey na Kopaoniku.

Branioci Kosova,nacionalni pregaoci.
Не блати браниоце КиМ са криминалцима и људским отпадом!
Чак и ја сам лично, мада рођен у Беогаду и без икакве родбине тамо, учествовао деведесетих не у одбрани, него у прилично функционалном очувању КиМ у саставу Србије.

meni samo nije jasno kako moze neko ko je na interpolovoj poternici da doputuje u ameriku?
Ko zna kada je bio ovaj susret, možda pre te poternice. Svakako Radoičićevo napuštanje Kosova nakon Banjske meni govori da on i nije neki ultimativni neprijatelj zapada. Nakon Banjske imamo mirno prepuštanje tablica i ukidanje dinara bez ikakvog otpora.

Ko zna kada je bio ovaj susret, možda pre te poternice. Svakako Radoičićevo napuštanje Kosova nakon Banjske meni govori da on i nije neki ultimativni neprijatelj zapada. Nakon Banjske imamo mirno prepuštanje tablica i ukidanje dinara bez ikakvog otpora.
delimicno se slazemo, ali videcemo jos da li ce srbija morati da ga uhapsi, ili ce djuric na informativni razgovor samo da kaze ko su jataci - mister bin bi onda bio drukara, a aljek bi se oprao!
inace, ja sam djurica shvatio kao da je priznao da se sad skoro sastao:
Осим са различитим српским представницима са којима и даље остварујем редован контакт и волим да се сретнем и данас, састајао сам се много пута, такође у оквиру посла који обављам и са бројним албанским лидерима који се од домаћег и међународног правосуђа терете за неописиве ратне злочине против мог народа. То ми је лично увек падало неупоредиво теже. Као и сусрети које сам морао да имам са етнонационалистима Куртијем и Свећљом који брутално газе основна људска права Срба на КиМ и имају невину крв на својим рукама. Дуже сам одсутан из дневне политике, па ми је по мало зачуђујућа страст са којом неки у јавном простору воде кампању против сопствене земље, мислећи да ће тако да остваре политичку корист. Очекују их међутим нова велика разочарења у скорој будућности. Враћам се ускоро и једва чекам да се суочим са свима њима заједно.
i mi jedva cekamo, pazi da te ne zrtvuje aljek, mister bine, badava aplaudiranje

Poslednja izmena:

Амбасадор Србије у САД Марко Ђурић и некадашњи потпредседник Српске листе Милан Радоичић, за којим је на расписана потерница Интерпола, састали су се у једном ресторану, види се на фотографији коју деле корисници друштвеној мрежи „X“, али се не прецизира када је та слика настала.​

Како се види на фотографији, Ђурић и Радоичић сами седе за столом у ресторану. Међутим, није познато када се десио овај сусрет амбасадора Србије у САД и Радоичића, који је под санкцијама Америке због корупције.
Портал RKS news са Косова уз ову фотографију на друштвеним мрежама наводи да фотографија отвара озбиљна питања о везама између политичких кругова и особа познатих по криминалним активностима.

Председник Србије Александар Вучић је прошлог месеца из Њујорка послао поруку да се Ђурић враћа у Србију и да ће имати „једну од веома важних функција у земљи“.
За Радоичићем је расписана потерница због организовања оружаног напада у месту Бањска на Косову у септембру 2023. године, када су погинули један полицајац и тројица Срба из Радоичићеве групе. Он је у Београду јавно преузео одговорност за тај догађај, а у притвору је провео један дан због оптужби за недозвољено поседовање оружја.

Место Радоичићевог боравка је од тада непознато, а недавно се на друштвеним мрежама појавио снимак ватромета поводом његовог рођендана, организованог на Копаонику.
https://srbin.info/politika/milan-r...sador-u-sad-za-istim-stolom-u-restoranu-foto/
Kako albanski cigančići tako i srpski, isto pišu istom se nadaju i pate ko patika....

Otkud mirno, šiptarski plaćenici stalno nam zatvaraju ulice po gradu i traže da se prijave za oružanu pobunu, kako ih ne spremati za odbranu zemlje, kad se sami prijavljuju?

Kakav neprijatelj zapada on je njihov covek, otkada je to pricano ovde.

Kakav neprijatelj zapada on je njihov covek, otkada je to pricano ovde.
zamisli ako bi propevao da ga je vucic na sve nagovorio
mozda mu je mister bin bio veza?

oskar je teski mafijas, ima da lete glave samo tako, ni osuda rusije, ni naoruyzavanje ukrajine, ni predaja kosova vise nisu dovoljne - oskaru se suzava manevarski prostor, ima da lete glave, pazite se dobro koji ste mu na dohvat ruke, ja da sam mister bin trazio bih azil u usa, ne bih se uzdao u aplaudiranje oskaru vise

Poslednja izmena:
zamisli ako bi propevao da ga je vucic na sve nagovorio
mozda mu je mister bin bio veza?

oskar je teski mafijas, ima da lete glave samo tako
Ma svi su oni neprijatelji Srbije i Srpskog naroda, tu nema sumnje da su sve to igraci MI6, CIA, BND, pa cak i MOSAD-a.

Aha samo ti veruj da oni rade za nasu dobrobit....
za nasu dobrobit ne radi niko, ali Straks92 ti lepo kaze da vidis ko je izvukao dobit/korist od banjske, a ja dodajem, ko ce tek da izvuce vajdu pritiskajuci dalje oskara koji ce morati da zrtvuje neke svoje

za nasu dobrobit ne radi niko, ali Straks92 ti lepo kaze da vidis ko je izvukao dobit/korist od banjske, a ja dodajem, ko ce tek da izvuce vajdu pritiskajuci dalje oskara koji ce morati da zrtvuje neke svoje
Izvukli su vucic i njegovi siftari a Srbi najebali dole.

plus sto zapad sad moze da ga pritiska da uhvati radoicica i isporuci ga, ili ga sudi, ili se cak uplicu i drugi, vidimo mister bin, i ko zna ko sve ne jos
Ma kakav zapad, nece oni da diraju svoje igrace, to su sve politicke igrice i predstava za javnost, jedino mogu da ih diraju u slucaju da ne rade ono za sta su i dovedeni ili da se okrenu potpuno, sto je kod nas bukvalno nemoguce ...eto Djindjic je to uradio pa je dobio dva metka mucki.

jedino mogu da ih diraju u slucaju da ne rade ono za sta su i dovedeni ili da se okrenu potpuno,
pa ja ti to i pricam da slede neverovatne stvari sve do ulaska srbije u nato i potpisivanja objave rata rusiji ne mora da bude u tirani, i ne mora ceo nato, vec samo neke zemlje

prst u oko rusiji, tako razmislja nato bojna, samo zato sto nas je putin hvalio

Не блати браниоце КиМ са криминалцима и људским отпадом!
Чак и ја сам лично, мада рођен у Беогаду и без икакве родбине тамо, учествовао деведесетих не у одбрани, него у прилично функционалном очувању КиМ у саставу Србије.

ja sam LIČNO sam ulazio u šiftarske favele, gore iznad crkve i prebrojavao brojno stanje kavkazaca!
za jedan projekat koji smo radili u Prištini...
tamo gde drugi nisu smeli nogom ja sam išao glavom! dobro, bio je mir, aj sad...1994/95...al opet!

Pa dobro, smrdi i recimo ovo, a Šolakov N1 se polomi citirajući izvesne…

FB0F3F7D-0236-445A-8D24-D12F63F730B4.jpeg

A9A8820F-1458-4C63-BC7E-5D0B50E1E995.jpeg

Back