Migranti, Bogom poslani za edukovanje 'Žena u Crnom'?

Pojam 'glupa tema' će da zavisi od reakcije Srba u Srbiji kada dođu u situaciju da neće smeti da izađu na ulicu jer neće znati šta im se može dogoditi! Ako se to ignoriše, onda sam stvarno bacao biserje pred svinje!
I sada još malo crnog humora: U Srbiji su još oni traktori na kojima su Krajišnici stigli u Srbiju!? Mogu ih 'srbijanski' Srbi iskoristiti i spasiti se migrantskog terora! :super:
Recimo, u Mađarskoj nema migranata, raj za stanovnike! Neće biti PRVI put da su se Srbi spašavali bežeći u Vojvodinu, ili Mađarsku u doba Zlobe! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
Али пази, ти рече колико ће зла требати да учине мигранти и не знам ко па да схвате с ким имају посла. То ме подсетило на оно, кад псето изуједа дете, онд акрену коментари, где су сад они заштитници животиња да се огласе.
Аман, овима није посоа да схвате с ким имају посла, њихов посао је да бране мигранте и да спречавају и спровођење закона и евентуалну самоорганизацију људи, као што је посоа ових кучећих НВО да бране псе, зашто би с еони оглашавали кад дете настрада или ови кад мигранти направе срање?
 
Ti me podsjećaju i na Cigane.

Zapravo, ponašanje mlitavih vlasti je uvijek isto- štite te navodno ugrožene skupine, cere se pred međunarodnim bitangama i sl. Naravno da domaći nisu organizirani kao bande da se obračunaju s tima. Čini mi se da ima nekoliko faza...

a) nasumično nasilje tih parazita, koje biva prikrivano od strane državnih medija, no nakon nekog vremena eskalira

b) u domaćem stanovništvu se mogu formirati paravojne skupine koje bi onda počele ganjati te strance (bilo je tog u Češkoj, Mađarskoj,..)

c) i izabare se neka jača nacionalna vlada koje i počne poduzimati mjere- iako nedovoljne, pa je opet, rekao bih, teret izgona toga stanovništva na plećima domaćeg organiziranoga naroda
 
Ti me podsjećaju i na Cigane.

Zapravo, ponašanje mlitavih vlasti je uvijek isto- štite te navodno ugrožene skupine, cere se pred međunarodnim bitangama i sl. Naravno da domaći nisu organizirani kao bande da se obračunaju s tima. Čini mi se da ima nekoliko faza...

a) nasumično nasilje tih parazita, koje biva prikrivano od strane državnih medija, no nakon nekog vremena eskalira

b) u domaćem stanovništvu se mogu formirati paravojne skupine koje bi onda počele ganjati te strance (bilo je tog u Češkoj, Mađarskoj,..)

c) i izabare se neka jača nacionalna vlada koje i počne poduzimati mjere- iako nedovoljne, pa je opet, rekao bih, teret izgona toga stanovništva na plećima domaćeg organiziranoga naroda
c) Tu smo zapeli! Kuda ih izgoniti/poslati?
 
I stalno lijevo-liberalna kenjala, o tom cendraju...

https://balkaninsight.com/2020/01/03/anti-roma-rhetoric-under-scrutiny-before-slovak-election/

https://www.euractiv.com/topics/anti-roma-racism/

According to Kotleba and other LSNS politicians, Roma communities are at the root of many problems in Slovakia, from economic and social issues to a rising crime rate.

In viral videos, they describe Roma as thieves and murderers. They say police are “afraid to act” while NGOs are more concerned about protecting the “criminals” than defending “decent people”.

“Please, be my guest, go and move to these settlements, let your kids be attacked with rusty knives just because they don’t have the right ethnicity,“ LSNS MEP Milan Uhrik told the European Parliament earlier this year, calling the EU’s fight against racism a “fight against the white people”.

As it campaigns ahead of February’s general election, LSNS politicians are visiting towns and villages with sizeable Roma populations.

They are careful to choose places where crimes carried out by Roma have recently been recorded. And although such crimes are usually dealt with by police and prosecuted in court, the party’s message is clear: the state doesn’t care, but we are here.
 

Back
Top