Ми, Хрвати (2)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stepinac-i-Pavelic.jpg
images (6).jpg
16830911_700299343485749_8548896088740317196_n.jpg
 
Ebe nam se za spomenike, Srbe, Hrvate, ustaše i četnike, kako bi bilo da si nađeš nešto u životu? Pa da radiš goblene bila bi smislenija. Kakve ti u napušenom Amsterdamu imaš veze sa nekim spomenikom kod Novske? Ajd objasni, nađi bilo kakav izgovor.

Steta sto tebe ne smeta ustaski spomenik kod Jasenovca i Novske!
Ja jos uvijek osjecam povezanost sa svojim precima iz Krajine!
Btw, gobleni su passe...makrame je in!
 
Svaka cast momcima!
Ali, to ima malo veze sa ovom, teskim emocijama, nekaznjenim zlocinima, nemogucnoscu povratka, nostalgijom za "ognjistem", temom!
Molim te, zarad vase, hrvatske profilakse, kada cete unistiti onaj spomenik ustasama koji su gradili modernu Hrvatsku, a stajao je najprije u Jasenovcu, gdje drugje, pa sada negdje oko Novske, pod policijskom strazom?

Vi ste ovu temu sveli na nacionalna prepucavanja i niske strasti.
 
https://m.24sata.hr/news/u-vukovar-dolazi-15-000-ljudi-sve-vise-rastu-politicke-tenzije-594885



Šta ćemo sa ovim?
Ustašama žao što još ima Srba u istočnoj Slavoniji?
Da preciziram.Ne pitam to ovih par nesrećnih Hrvata.

Šta nisu ustaše isterali sve Srbe 95.?
Aha, nisu.
Koliko sam vidio, sada bi hapsili srpske zločince, stvarno neoprostivo.

- - - - - - - - - -

Steta sto tebe ne smeta ustaski spomenik kod Jasenovca i Novske!
Ja jos uvijek osjecam povezanost sa svojim precima iz Krajine!
Btw, gobleni su passe...makrame je in!

Zabole me za spomenik kod Novske, nisam ga nikada vidio, kao što me zabole i spomenik četniku Šoškočaninu, ni njega nisam nikad vidio.
 
Šta nisu ustaše isterali sve Srbe 95.?
Aha, nisu.
Koliko sam vidio, sada bi hapsili srpske zločince, stvarno neoprostivo.

- - - - - - - - - -



Zabole me za spomenik kod Novske, nisam ga nikada vidio, kao što me zabole i spomenik četniku Šoškočaninu, ni njega nisam nikad vidio.

Poznata je "pravda" koju Hrvati sprovode nad Srbima.Dalje krvave ruke od te šake nedoklanog srpskog naroda.
 
Негде на крсти покупих овај пост, можда баш на овој теми и молим власника да се не љути што ћу га цитирати.
Толико је добар да треба да стоји на свакој страници ове теме.

Цитат: Велика је заблуда што се стално говори о ''рату Срба са Хрватима''. Срби никада нису ратовали са Хрватима. Срби су одувек ратовали са најјачима: Османлије, Аустроугарска, Трећи рајх, НАТО-пакт. Ми смо ЊИХОВА ЛИГА, испод које су Хрвати хиљадама миља далеко.
Шта значи аустроугарска објава рата Србији 1914, или иста објава 1941. од стране Трећег рајха? То је у суштини ПРИЗНАЊЕ да си им ПРОТИВНИК, да си ЊИХОВ РАНГ. Шта значи бомбардовање 1999? То је ПРИЗНАЊЕ најјачих западних сила да све друге балканске народе ( и не само њих ) сматрају за подгузне муве, а једино тебе за ПРОТИВНИКА. Њих су придобили са нешто кеша и пропаганде, а на тебе су морали да крену војном силом и техником. Наравно, то признање њих саме јако боли, и управо због тог признања које су морали да нам учине самим чином својих оружаних агресија, они нам никада неће опростити. Али су све западне агресије наша највећа слава пред Богом.
А што се Хрвата тиче, они никада ни са ким нису ратовали, они су одувек били само куртон који су најјачи навлачили на ђоку кад год су кретали у поход на Србе. И сва хрватска стратегија сводила се на то да препознају чији је ђока тренутно највећи, па да се на њега добровољно навуку. Зато немојмо говорити о ''рату са Хрватима'', јер кад год су се сукобљавали са Хрватима Срби су заправо ратовали са великим силама
 
  • Podržavam
Reactions: SUL
Glup post.

Ratovali i svaki put dobili po pickii

Онај ко сме и има куражи може да добије по образу. По пичци добију они што немају образ.

- - - - - - - - - -

nema to veze s Hrvatima nego ti je to tako kada dobiješ rat.

Koliko je partizana osuđeno zbog zločina nakon WW2? Ili Rusa? Amera?
Zero, niente, nada: ništa. Nula!

Jesu i oni ustaše možda?

То вам се мора признати. Нико није као ви усавршио како се туђим *урцем млате глогиње.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top