Mesta za izbegavanje

1. Porto.

Što se tiče samog mesta, ono je jedno od najlepših na svetu.

Ali u ove vruće dane je ipak asocijacija na letovanje. Na plažama Porta je potpuno nemoguće kupanje.
Duva tako jak vetar da na plaži postoje drvene pregrade, i ako ne zauzmete mesto kod njih, stvari morate držati u ruci, da ih ne oduva. A da ne govorimo o pesku koji vam neprestano ulazi u oči.

2. Brajton u Engleskoj

Isto tako, sladak, živopisan gradić, ali bio sam u avgustu i ljudi su ležali u ležaljci na plaži pokriveni ĆEBADIMA ! A ja magarac došao da se kupam !?
 
Sokobanja zimi. Mrtvo da mrtvije ne moze biti. Skoro da nista ne radi a i ono sto radi tu ste jedini gost. Hladno je u p.m.mestani su ljubazni, za setnju nije jer nemas gde da mrdnes od snega. Bio sam prosle zime porodicno i NIKAD VISE.

Leti je druga prica. Topla preporuka :klap:
 
Hanioti je najlepsi..ne sto sam 2 god tamo preko cele sezone vec ce to svako potvrditi..pefkohori tu i tamo moze da prodje s plazom..a polihrono 0..sve je sabijeno..pola objekata zatvoreno..zapusteno..prljavo..ni dzaba ne bih tamo veruj
 
Upravu ste
1)Bokokotorski zaliv sem one konobe u koju zalizi Crnogorski Kriminalni sljam Catovica Mlin nema drugog ugostiteljskog objekta .
Pored ugostiteljskih objekata nema vode pa se nemozes okupati
Od Tivta do budve sem jaza koji pleni prirodnom lepotom i prirodnim nekultivisanjem te lepote nezna se sta reci za ovu plazu .
Budva odnos cena usluga svako usluga skuplja nego bilo gde na svetu .
Becici selo pored budve .
Bar grad sa neurednim i prljavim plazama nadmenim Crnogorcima ,bez mesta za izlazak i postenog mesta da se odmoris ima dva restorana u koji zalazi Gore pomenuti sljam .
Ulcinj prica za sebe ,ako neko voli da cuje pesme o Agimu i Haradinaju i da mu to nesmeta dobrodosao je .
 
Laganas- Zakitos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Josh mi je muka kada se setim, danju selendra, nocu selendra koja pokusava da lici na Las Vegas i prepuna pijane i naduvane engleske bagre, fuj!!!! Nisam nacionalista majke mi :D

P.S.Ali je zato Krit-ZAKON!!!!!
 
Mesto koje nebih nikada nikom preporuchio a gde sam bio je CHAIKA u Bugarskoj.
Chaika je malo mesto ili selo blizu Zlatnih Pjasaka u brdu..
To mi se nije dopalo .pesacenje uzbrdo nizbrdo....

:hahaha: Slažem se za Čajku! A u agenciji ti rekli da je 300m od Zl.Pjasaka :hahaha: Užas!
Drugo mesto za izbegavanje je Čanj početkom septembra! Nema prevoza do bilo kog mesta u blizini, ne možeš do Petrovca jer moraš peške po magistrali, prektično odsečen od sveta! Radile 2 prodavnice, prazne kao za vreme sankcija u Srbiji, frižideri sa vodom smrde na crkotine... nema uličnog osvetljenja... Duboko verujem da tamo i ne žive ljudi posle 1.9. :dash:
 
Сутоморе!

Прљаво, прљаво, прљаво! Контејнери и канте на шеталишту се не празне по неколико дана, тако да се око њих стварају гомиле ђубрета које ужасно смрди...
Кафићи на ''риви'' (хахаха...''рива''?!) у низу, њих десетак-петнаестак, имају сваки своју музику и певаљку, а такмиче се ко ће бити гласнији...
Плаже су углавном закупљене, мораш да платиш сунцобран или лежаљку, а уколико нећеш - остављена су само два мала дела од по 30 метара где можеш да се купаш у '''сопственом аранжману''.
Последњих година нема толико много крава, коза и коња...који су некада слободно шетали улицама... То је напредак!
Иначе, сезона им почиње тек око 10 јула, тако да не чуди ако ''већ'', рецимо, 6. јула крену у сред шеталишта да нешто бетонирају, граде, асфалтирају, презиђују...
Пошто углавном не празне контејнере - да би се ослободили ђубрета - мештани често пале ђубре у контејенрима...па се они диме и смрде по два-три дана....
Викендом се на плажу спуштају Подгоричани који праве ужасну гужву, бахати су, арогантни и некултурни...
У неким кафићима не можеш да попијеш кафу после 8 увече, јер се то ''газди не исплати''. Ако хоћеш да пијеш кафу - мораш да наручиш још неко пиће приде!
Угоститељи и мештани су махом нељубазни, надрндани и непрофесионални.
У згради у којој сам боравила годинама не постоје ни сијалице у улазу, ни прекидачи за паљење светла, само голе неизоловане жицевире из зидова... Све то браћа покрала!
Чак су посекли и нове канделабре испред зграде и вероватно од њих направили неке своје ограде...
 
Poslednja izmena:
Сутоморе!

Прљаво, прљаво, прљаво! Контејнери и канте на шеталишту се не празне по неколико дана, тако да се око њих стварају гомиле ђубрета које ужасно смрди...
Кафићи на ''риви'' (хахаха...''рива''?!) у низу, њих десетак-петнаестак, имају сваки своју музику и певаљку, а такмиче се ко ће бити гласнији...
Плаже су углавном закупљене, мораш да платиш сунцобран или лежаљку, а уколико нећеш - остављена су само два мала дела од по 30 метара где можеш да се купаш у '''сопственом аранжману''.
Последњих година нема толико много крава, коза и коња...који су некада слободно шетали улицама... То је напредак!
Иначе, сезона им почиње тек око 10 јула, тако да не чуди ако ''већ'', рецимо, 6. јула крену у сред шеталишта да нешто бетонирају, граде, асфалтирају, презиђују...
Пошто углавном не празне контејнере - да би се ослободили ђубрета - мештани често пале ђубре у контејенрима...па се они диме и смрде по два-три дана....
Викендом се на плажу спуштају Подгоричани који праве ужасну гужву, бахати су, арогантни и некултурни...
У неким кафићима не можеш да попијеш кафу после 8 увече, јер се то ''газди не исплати''. Ако хоћеш да пијеш кафу - мораш да наручиш још неко пиће приде!
Угоститељи и мештани су махом нељубазни, надрндани и непрофесионални.
У згради у којој сам боравила годинама не постоје ни сијалице у улазу, ни прекидачи за паљење светла, само голе неизоловане жицевире из зидова... Све то браћа покрала!
Чак су посекли и нове канделабре испред зграде и вероватно од њих направили неке своје ограде...


Kako se da izdrzati nekoliko dana ?
 
Au, Hellen, po tvome govoru ispada da je bolje bilo u Ausvic logoru.:eek:

Ja nemam zamerki, kad bih isao na more, samo bih gledao da se kupam.:P

Mada, imam malko losije uspomene iz Crne Gore gde sam isao kad sam bio manji... Imao sam oko 10 god. neki crnogorac me je stalno nesto smarao i dobacivao i ja sam mu nesto opsovao(ali niste prema onome sto je on meni govorio)...on je poceo da me davi! Debil covek! Hvala bogu pa su ga odvojili inace bi me udavio...ja nisam nista mogao da uradim zato sto je taj decko imao oko 19-20 god.
 

Back
Top