Mесић хоће да призна Косово као шиптарско

Znam je kolika je ljbuav prema zagrebackim Usrasama u Dalmaciji. Neopsiva ljubav, ili bolje receno, mrze vas do kosti.

Nebrini, sve Usrase zajedno, ima vas troduplo manje nego sto bi imao mozda Beogradski pasuluk, a da ne govorim o Italjanima, vi ste za Italiju saka jada. Kad tad ce te morati vratiti, sto nije vase.

i onda je mrmot ...(nastavak dalje znaš sam...priča ti keva svako veče pre spavanja)8-)
 
ja sam inaće za to da se današnja Hrvatska ujedini s Mađarskom, Slovenijom i Austrijom i da se obnovi Austrougarska naravno parlamentarna demokracija s monarhom na vlasti...time bi mogli parirati Njemačkoj, Engleskoj i Francuskoj i izboriti se za bolji položaj...a vežu nas istorija i prijateljstvo (doduše Slovenija i Hrvatska imaju trenutno trzavice i spore se oko mora i kopnene granice...a tada se ne bi sporili kad bi bili zajedno)
:D
 
Vidim da se krvati ne odricu "uspeha" iz wwii... sta drugo i ocekivati od tog pasjeg nakota.

pa samo istom merom vračam dotičnoj, meni lično odgovara Hrvatska u današnjim granicama...ne treba nam ni Hercegovina, ni Boka kotorska ni Srijem...
al zato primjećujem da nekim ovdje forumašima jest bitna i RS i RSK...čak brigaju i za talijane i mađare:lol:
a dok vi tako brigate za nešto deseto....Kosovo lagano klizi niz ruku...

fala Zeusu tu vam Hrvati neće biti krivi...jer ćemo Kosovo priznate tek poslije Amerike i EUa dakle kad tu pokrajinu prizna gotovo pola sveta (nemojmo zaboraviti da će nezavisnost Kosova podržati i dobar dio latinske amerike i afrike jer sve su to još američko-europske kolonijice)

toliko
 
ja sam inaće za to da se današnja Hrvatska ujedini s Mađarskom, Slovenijom i Austrijom i da se obnovi Austrougarska naravno parlamentarna demokracija s monarhom na vlasti...time bi mogli parirati Njemačkoj, Engleskoj i Francuskoj i izboriti se za bolji položaj...a vežu nas istorija i prijateljstvo (doduše Slovenija i Hrvatska imaju trenutno trzavice i spore se oko mora i kopnene granice...a tada se ne bi sporili kad bi bili zajedno.


----Znaci opet bi da budete Austriski konjusari.Pa vi nikako da zivite sami.Stalno vam treba tata da vam .ebe mater!!!!!
 
ja sam inaće za to da se današnja Hrvatska ujedini s Mađarskom, Slovenijom i Austrijom i da se obnovi Austrougarska naravno parlamentarna demokracija s monarhom na vlasti...time bi mogli parirati Njemačkoj, Engleskoj i Francuskoj i izboriti se za bolji položaj...a vežu nas istorija i prijateljstvo (doduše Slovenija i Hrvatska imaju trenutno trzavice i spore se oko mora i kopnene granice...a tada se ne bi sporili kad bi bili zajedno.


----Znaci opet bi da budete Austriski konjusari.Pa vi nikako da zivite sami.Stalno vam treba tata da vam .ebe mater!!!!!

ne radi se o tome...već mislim šta bi bilo bolje za nas ukoliko se EU ne održi ...a globalizacija uzme maha...sam znaš da mali u svijetu globalizacije nemogu opstati

a u tu Uniju bi ušli ravnopravno a ne kao potlačeni kao za vrijeme nekadašnje Austrougarske...al teško da ti ukapiraš smisao ovog što sam ja napisao
 
Tesko,obala je skoro sva pokupovana od strane Austrijanaca i Nemaca.

nije baš tako...a bez brige ima još dosta za pokupovat "samo" 1000 km obale, luke poduzeća...

ja bih dao njima ključeve u ruku pod uvijetom da svakom Hrvatu osiguraju posao, pristojnu plaću, mirovinsko, zdrastveno i socijalno osiguranje mir i sigurnost...

a ako se ne bi pridržavali tog načela razlaz i sve njihovo ostaje našetj. vraćamo samo uloženi početni kapital a ostalo od zarade ostaje nama...(to bi bilo jamstvo)

jer vidim ove naše m@ngupe da ne umiju da nam to omoguće ni za 20 godina a kamoli u narednih 4:evil:
 

Back
Top