Quantcast

Mесић хоће да призна Косово као шиптарско

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
gle za mene on nije ustasha...da jest vjerojatno ne bi dobio tolika ordenja i priznanja od Rusa, Židova...ima i reputaciju u svijetu...
uostalom kako kod nas narod kaže...:Dko ti dođe na sprovod govori kakav si čovjek bio...Slobi nije došao ni jedan predsjednik, a Njofri samo turski:mrgreen:
Mesiću kad jednog dana ode u "večna lovišta" će doć sigurno mnogi...neće doduše bit kao na Titovom....al da će bit bit će;)

već sad ljudima u Hrvatskoj sa strepnjom gledaju završetak drugog Mesićevog mandata jer će biti teško nać tako omiljenog političara kako u Hrvatskoj tako i u svijetu kao on

toliko
eto ja samo da podvucem recenicu-dve iz tvog posta. a o "ukusima" se ne treba raspravljati ...mlogo

Poruka
19.781
ma sve bi bilo "ok" da su mu izdajnicko-okupatorsko-imperijalisticke sile dale medalju, nego braca rusi breee bracaaaa rusiiiiii:cry::cry::cry::cry:
А,иста та браћа Руси не дају цепање Србије.Тако да како год окренеш,Руси су свима по вољи.
Руси-шампиони света...:D:D:D

ben tara

Iskusan
Poruka
5.590
gle za mene on nije ustasha...da jest vjerojatno ne bi dobio tolika ordenja i priznanja od Rusa, Židova...ima i reputaciju u svijetu...
uostalom kako kod nas narod kaže...:Dko ti dođe na sprovod govori kakav si čovjek bio...Slobi nije došao ni jedan predsjednik, a Njofri samo turski:mrgreen:
Mesiću kad jednog dana ode u "večna lovišta" će doć sigurno mnogi...neće doduše bit kao na Titovom....al da će bit bit će;)

već sad ljudima u Hrvatskoj sa strepnjom gledaju završetak drugog Mesićevog mandata jer će biti teško nać tako omiljenog političara kako u Hrvatskoj tako i u svijetu kao on

toliko
Što jes, jes.
Mesić je i pored niskih udarca od HDZ-a bio sreća za Hrvatsku i zaista je izvanrendo predstavlja. To se ne može osporiti. Pri tom, barem za sad, je sporedno da je i prvi počasni građanin Podgorice.

slavonija

Veoma poznat
Poruka
12.203
Što jes, jes.
Mesić je i pored niskih udarca od HDZ-a bio sreća za Hrvatsku i zaista je izvanrendo predstavlja. To se ne može osporiti. Pri tom, barem za sad, je sporedno da je i prvi počasni građanin Podgorice.
na to je posebno ponosan.....
ako nastavi i dalje istim putem (radeci na pomirenju naroda balkana) sigurno ce biti u nekoliko narednih godina u najmanju ruku predlozen za nobelovu nagradu za mir...:D

kyo.

Elita
Poruka
22.686
moj naklon...i to sve do poda...onako majestetski...:wink:
eto ja samo da podvucem recenicu-dve iz tvog posta. a o "ukusima" se ne treba raspravljati ...mlogo
Što jes, jes.
thnx...ipak ima ljudi na ovom forumu koji sagledavaju ovu tematiku realno...
hvala još jednom