Quantcast

Mесић хоће да призна Косово као шиптарско

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Znam je kolika je ljbuav prema zagrebackim Usrasama u Dalmaciji. Neopsiva ljubav, ili bolje receno, mrze vas do kosti.

Nebrini, sve Usrase zajedno, ima vas troduplo manje nego sto bi imao mozda Beogradski pasuluk, a da ne govorim o Italjanima, vi ste za Italiju saka jada. Kad tad ce te morati vratiti, sto nije vase.
i onda je mrmot ...(nastavak dalje znaš sam...priča ti keva svako veče pre spavanja)8-)

kyo.

Elita
Poruka
22.686
ja sam inaće za to da se današnja Hrvatska ujedini s Mađarskom, Slovenijom i Austrijom i da se obnovi Austrougarska naravno parlamentarna demokracija s monarhom na vlasti...time bi mogli parirati Njemačkoj, Engleskoj i Francuskoj i izboriti se za bolji položaj...a vežu nas istorija i prijateljstvo (doduše Slovenija i Hrvatska imaju trenutno trzavice i spore se oko mora i kopnene granice...a tada se ne bi sporili kad bi bili zajedno)
:D

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Vidim da se krvati ne odricu "uspeha" iz wwii... sta drugo i ocekivati od tog pasjeg nakota.
pa samo istom merom vračam dotičnoj, meni lično odgovara Hrvatska u današnjim granicama...ne treba nam ni Hercegovina, ni Boka kotorska ni Srijem...
al zato primjećujem da nekim ovdje forumašima jest bitna i RS i RSK...čak brigaju i za talijane i mađare:lol:
a dok vi tako brigate za nešto deseto....Kosovo lagano klizi niz ruku...

fala Zeusu tu vam Hrvati neće biti krivi...jer ćemo Kosovo priznate tek poslije Amerike i EUa dakle kad tu pokrajinu prizna gotovo pola sveta (nemojmo zaboraviti da će nezavisnost Kosova podržati i dobar dio latinske amerike i afrike jer sve su to još američko-europske kolonijice)

toliko

anarog

Ističe se
Banovan
Poruka
2.877
ja sam inaće za to da se današnja Hrvatska ujedini s Mađarskom, Slovenijom i Austrijom i da se obnovi Austrougarska naravno parlamentarna demokracija s monarhom na vlasti...time bi mogli parirati Njemačkoj, Engleskoj i Francuskoj i izboriti se za bolji položaj...a vežu nas istorija i prijateljstvo (doduše Slovenija i Hrvatska imaju trenutno trzavice i spore se oko mora i kopnene granice...a tada se ne bi sporili kad bi bili zajedno.

----Znaci opet bi da budete Austriski konjusari.Pa vi nikako da zivite sami.Stalno vam treba tata da vam .ebe mater!!!!!

kyo.

Elita
Poruka
22.686
ja sam inaće za to da se današnja Hrvatska ujedini s Mađarskom, Slovenijom i Austrijom i da se obnovi Austrougarska naravno parlamentarna demokracija s monarhom na vlasti...time bi mogli parirati Njemačkoj, Engleskoj i Francuskoj i izboriti se za bolji položaj...a vežu nas istorija i prijateljstvo (doduše Slovenija i Hrvatska imaju trenutno trzavice i spore se oko mora i kopnene granice...a tada se ne bi sporili kad bi bili zajedno.

----Znaci opet bi da budete Austriski konjusari.Pa vi nikako da zivite sami.Stalno vam treba tata da vam .ebe mater!!!!!
ne radi se o tome...već mislim šta bi bilo bolje za nas ukoliko se EU ne održi ...a globalizacija uzme maha...sam znaš da mali u svijetu globalizacije nemogu opstati

a u tu Uniju bi ušli ravnopravno a ne kao potlačeni kao za vrijeme nekadašnje Austrougarske...al teško da ti ukapiraš smisao ovog što sam ja napisao

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Tesko,obala je skoro sva pokupovana od strane Austrijanaca i Nemaca.
nije baš tako...a bez brige ima još dosta za pokupovat "samo" 1000 km obale, luke poduzeća...

ja bih dao njima ključeve u ruku pod uvijetom da svakom Hrvatu osiguraju posao, pristojnu plaću, mirovinsko, zdrastveno i socijalno osiguranje mir i sigurnost...

a ako se ne bi pridržavali tog načela razlaz i sve njihovo ostaje našetj. vraćamo samo uloženi početni kapital a ostalo od zarade ostaje nama...(to bi bilo jamstvo)

jer vidim ove naše m@ngupe da ne umiju da nam to omoguće ni za 20 godina a kamoli u narednih 4:evil: