Месић брани комунистичке злочинце

ja hoću da vidim da Mačak i Mita odu do blajburga i poklonese senima palih ustaša od komunističke ruke. Ti nevini ustaški crnokošuljaši koji su se borili protiv komunizma su mučki ubijeni na kraju rata.
Očekujem da Mačak i Mita kao zakleti antikomunisti i kao ljudi koji traže da se otkriju žrtve komunizma, odu u Blajburg da posete masovne grobnice ustaša.
Mislim, to bi bilo čovečno i ljudski, zar ne?
Mislim te ustaše to su bili fini ljudi, borci protiv komunističke nemani čiji jedini greh je bio to što su se borili protiv komunista.:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

**** te i meni se povraća koliko sma sarkazma stavio ovde. Ali nema veze. Mačak i Mita su se odmah zaleteli da osude (ustaško djubre) Mesića koji negira "Žrtve komunizma" a da se ni mačak ni Mita nisu osvrnuli na to da Mesić priča o pobijenim ustašama! Tako ispade da su dva velika SrBina sa ovog foruma stali u odbranu - ustaša!
 
Ja znam da njima dvojici nesto definitivno fali, tako da me njihova glupost ne iznenadjuje.

Pazi samo naslov teme "Mesić brani komunističke zločine" a Mesić govori o mrtvim ustašama!
Da ti se prosto povraća koliko su neki veliki "Srbi" otišli daleko, da plaču i jadikuju za mrtvim ustašama!
 
1 980 000 хиљада Срба је живело у Хрватској пре 1941 године....први попис становништва после рата каже да Срба у Хрватској има 700 000 хиљада..где је нестало 1 280 000 хиљада...у логору Јасеновац према комунистичким званичницима поубијано је око 700 000...део од око 500 000 је покатоличен...

Ajde ne laži više taj napačeni srpski narod a i nas ostale svojim zamišljenim podacima u kojima uvijek nešto nedostaje ili je namjerno ispušteno.
Dakle nije u Hrvatskoj nego u NDH što znači Hrvatska + BiH i nije 1 980 000 nego 1 847 000.
Dakle u čitavoj NDH.
Prema popisu iz 1931 u Hrvatskoj i Bih dakle budućoj NDH + Dalmacija izjasnilo se Srbima 1 790 000 ljudi.
1948 1 829 000.
Ali na stranu NDH.
Zadržimo se na SR Hrvatskoj.
U granicama Sr Hrvatske prema popisu iz 1931 živjelo je 633 000.
Demografski rast kod Srba u Hrvatskoj za period 1921-1931 dakle dva popisa je 0,90 %.
1941 je prema tome u granicama SR Hrvatske živjelo cca 700 000 Srba.
A prema popisu iz 1948 544 000.
U Vojvodinu i BiH poslije rata vlakom bez voznog reda iselilo se oko 70 000 Srba a u inozemstvo cca 15 000 Srba.
Pa ti računaj.
 
Misli se 1980000 na teritoriji NDH, to je Hrvatska plus Bosna.

Da i nije 1 980 000 već 1 847 000.
I još nešto.
Da je samo u Jasenovcu poubijano 700 000 Srba prema jednostavnoj matematici Srba je trebalo biti 1948 3 000 000 u NDH.
A nije nego ih je bilo cca 1 900 000.
A s obzirom da ih je prema popisu iz 1931 bilo 1 790 000 to bi bio prirast od 65 % !!!??
A zna se da je demografski rast Srba u to vrijeme bio ispod 1 % !!!
???????
I zašto se to napuhava ?
Kome za korist i kome na štetu ?
Kad i Muzej žrtava genocida iz Beograda barata s brojkom od oko 80 000 Srba pogubljenih u logoru Jasenovac.
Žerjavić 70 000.
Srbin Kočovič cca 90 000.
Neki Srbi 700 000 a neki i 2 000 000 pobijenih u Jasenovcu.
 
Da i nije 1 980 000 već 1 847 000.
I još nešto.
Da je samo u Jasenovcu poubijano 700 000 Srba prema jednostavnoj matematici Srba je trebalo biti 1948 3 000 000 u NDH.
A nije nego ih je bilo cca 1 900 000.
A s obzirom da ih je prema popisu iz 1931 bilo 1 790 000 to bi bio prirast od 65 % !!!??
A zna se da je demografski rast Srba u to vrijeme bio ispod 1 % !!!
???????
I zašto se to napuhava ?
Kome za korist i kome na štetu ?
Kad i Muzej žrtava genocida iz Beograda barata s brojkom od oko 80 000 Srba pogubljenih u logoru Jasenovac.
Žerjavić 70 000.
Srbin Kočovič cca 90 000.
Neki Srbi 700 000 a neki i 2 000 000 pobijenih u Jasenovcu.

Do broja od 750 000 su dosli sami Nemci, do 500 000 do 1943, najvise zahvaljujuci izvestajima kojima su se vasa ustaska stoka hvalila

Svoju kretensku matematiku zadrzi za sebe, nisu ubijani samo Srbi iz Hrvatske
 
Do broja od 750 000 su dosli sami Nemci, do 500 000 do 1943, najvise zahvaljujuci izvestajima kojima su se vasa ustaska stoka hvalila

Svoju kretensku matematiku zadrzi za sebe, nisu ubijani samo Srbi iz Hrvatske

Jedini kreten na ovom forumu si ti i tvoji kretenski pajdaši iz krajine i BiH.
Osim kaj ste notorni lažljivci i hvalisavci te najveće kukavice na svijetu i patološki ste tipovi skloni samoreklamerstvu i preuveličavanju.
Shvatili su to već i Srbijanci iz Srbije s kakvim to lažljivcima imaju posla.
A shvatiti će još i više iz dana u dan kad upoznaju i vašu prirođenu lijenost za sve poslove koji nisu vezani za buđet i đabalebarenje začinjeno s ja pa ja pa ja pa mi krajišnici pa ja p ja....
Vi ste najveći krivci za ovaj zadnji rat i nije mi vas ni najmanje žao a koliko vidim i sve više normalnih ljudi iz Srbije je to počeo kužit.
Đabalebaroši i lažljivci s buđeta.
Podložni svakom sistemu i državi samo da se ništa teže ne radi od milicajca.
Po danu šećem po noći spavam kod noćnog čuvara zeme iz sela a plaća ide...
E ne može to tako više Miiile...
 
Hebote, ispade da je ovdasnjim cetnicima vise zao blajburskih ustasa, nego Mesicu
tears.gif
 
Stjepan je hrvatski Drašković.
Rado i često menja politička uverenja i stavove.
Često ni sam ne veruje u sopstvene izjave !
Šarlatan !!

Да, изгледа су обојица ишла код истог газде на доручак - зато ни један није завршио у Хагу...мада се њима двојици веома лако може доказати злочин.
 
Tipičan bivši komunista...

Хрвати су често нацисти па и онда када су бивши комунисти....Што рече Чичак војна хунта два пуковника и два генерала Туђман, Бобетко, Манолић, Бољковац...Хебранг, Велебит, Џодан, Кучарка....
 

Back
Top