MEŠANCI

gggggggggggggggg-1.jpg
gggggggg-1.jpg


za samo 9 meseci... da covek ne poveruje:) bas sam gledala "stare"fotke i iznenadila se da je ikada bio mali smesni lajavac:D

sada jednog ne mogu u krilu da drzim a onda su 2 mogla da stanu i jos da se bacakaju i grizu:think:

Prelepe fotke:)
 
Da li neko zna koja vrsta bi mogao da bude ovaj mali? :rolleyes:
 

Prilozi

  • 20-05-08_1950.jpg
    20-05-08_1950.jpg
    19,1 KB · Pregleda: 18
  • 20-05-08_1951.jpg
    20-05-08_1951.jpg
    16,2 KB · Pregleda: 12
  • 20-05-08_1952.jpg
    20-05-08_1952.jpg
    15 KB · Pregleda: 9
Samo da vam se javimo, mi smo juče odbili žensku, isto mešanku pekinezera. Otišla sam do $-šopa da kupim neku glupost za neki rođendan i vlasnik radnje kaže kako bi njegova sestra svoju kujicu parila, isto sa mešancem pekinezera, raspituje se za Gizma koliko se star, bla, bla... Mislim da će danas mama da ode da ga malo pimpuje, smatra da će biti srećniji posle... :cmok: Meni se ta ideja ne sviđa baš toliko, okej, taj tip će jedno štene da uzme za sebe ali šta sa ostalih 5? Možda bi i mi mogli da uzmemo jednog Gizmića ali ostaje ih 4... Ko će meni da garantuje da će otići u dobre ruke?!
 
Da, niko. Jedino da ja pokupim ostatak legla ali šta ću sa tolikim Gizmićima?! Ponekad nam je i jedan mnogo, ma koliko da ga volimo. Naročito u proleće, kad krene da se linja. :dash:
 
gggggggggggggggg-1.jpg
gggggggg-1.jpg


za samo 9 meseci... da covek ne poveruje:) bas sam gledala "stare"fotke i iznenadila se da je ikada bio mali smesni lajavac:D

sada jednog ne mogu u krilu da drzim a onda su 2 mogla da stanu i jos da se bacakaju i grizu:think:

gile je stvarno ali stvarno neverovatan....: )
dobar se u fotografije,nekad i sad i stvarno je neverovatno kako brzo porastu i postanu veliki i odrasli : )
 
faja od gileta... inace "preziveli" smo prvog krpelja i paranoju... inace se mnogo izbezobrazio, poceo da gura nos u tanjir, ne bas u ali tacno do ivice posluzavnika(kod nas se cesto jede u fatelji)... a to sve od famoznog rostilja na koji smo ga vodili gde se toliko nazdrao i navukao na prosenje tugaljivim pogledom-znaci za jedan dan mi se pokvarilo i ono malo sto smo mesecima ucili:(
 
e da mm, znam da bismo svi mi jednog malog gizma, gileta, unu, micu itd, ali zar nije bolje udomiti neko nezeljeno mesance i dati mu dom kakav ce retko gde dobiti?
 
e da mm, znam da bismo svi mi jednog malog gizma, gileta, unu, micu itd, ali zar nije bolje udomiti neko nezeljeno mesance i dati mu dom kakav ce retko gde dobiti?

Pa jeste. Zato ću najverovatnije definitivno da ga zaplenim mojima. Mama 'oće da ga pimpuje a tata da ga vrati na Pedigree Jr, skupe mu RC za "džukelu"... :dash::dash::dash:
 
:lol::lol::lol: izvini ali mama- gizmov "pimp":klap:

Aha, još kad bi bilo zarade... Mada, lik je mešance NO i haskija prodavao za 100DM/kom sve dok mu kuja nije "presušila" i prestala da se tera. Šta ćeš, u to vreme poskupela ganja a svirki nisu imali toliko, moralo od nečega da se živi i vari! (Sunshine-nešto, svirali su rege, redovno u KST-u kao Wailers-tribute-band. Da se razumemo, ja sve to znam jer je pario sa haskijem mog ujaka, inače se ne družim "s' ti razni drogosi". Odavno. :mrgreen:)
 
Poslednja izmena:
za samo 9 meseci... da covek ne poveruje:) bas sam gledala "stare"fotke i iznenadila se da je ikada bio mali smesni lajavac:D

sada jednog ne mogu u krilu da drzim a onda su 2 mogla da stanu i jos da se bacakaju i grizu:think:

Neverovatan je....ali preeeelijep je.....kad se kuca lijepo cuva nema veze da li ima pedigre....:D
 
evo da ja nastavlim svoje kukanje (koga zanima pocetak price evo je ovde)...

i sta sad ja da radim-da ga ni sa ovim psom ne pustam da se igra vise??? pa ostace nam samo 1 redovni drugar za igru (ove sto sretnemo 1 u 100 godina ne racunam) :(:(

mozda izgleda da panicim i preozbiljno shvatam stvar, ali sad ga je capio za njusku-ko moze da mi garantuje da ga SLEDECI PUT NECE OZBILJNIJE POVREDITI??? ups sori za caps lock...mrzi me da popravljam...

sta je bre sa ovim muzjacima i sto bre uvek gileta pikiraju? a sto je najcrnje sa tim drugarom sem bezazlenih carki se mnogo lepo igrao:leze u travi, valjaju se, "grle" i grickaju kad je vruce...
 
gileta pikiraju zato sto je neverovatno zgodan dasa!!! :D

daj ovamo taj sendvich!!!!




ovde je sa malom spasenom Flekicom...koja je udomljena u oktobru prosle godine i koja zivi kao tri kraljice odjednom....


 
Kad smo kod toga, Gizmo se jutros previše obradovao kad je sreo svog druga westija, da je ovaj morao da drekne na njega, "beži mi od guze, ne verujem ti"! A stvarno je samo sa nezgodne strane prošao da vidi šta je ovaj prethodno njušio. Tako da se i nama polako ali sigurno sužava krug prijatelja... Jedan dobar deo ih je već "odapeo" od starosti.
 
Mi imamo samo jednog drugara. Jednog jedinog.:sad2:
a nemamo ni prilike da steknemo nove,kad se razbeze svi cim dodjemo u park:thumbdown:

jooj... kad izgledate mLoogo opasno, a ustvari je dzipsi mica...

i mi smo ostali na 1 drugaru koji jos nema punih godinu dana, pa kad i on "odlepi"-sve se nadam da nece, sta onda da radimo? da trazimo neko fino zensko drustvo;) ovi muzjaci su mnogo fiju za moj i giletov ukus...

dok dodjemo do drugog rodjendana gile ce izgledati ni kriv ni duzan kao da je profi fajter:dash: znaci nesposoban je da se samostalno odbrani od zlatnog retrivera, nedo' bog da ga nesto ozbiljnije napadne...
 
E, vi bar imate prijatelje...Mi skoro i da nemamo:dash:Jer je ovaj moj fighter, ide odmah da se tuce, pa ga se drugi psi sa razlogom boje. Al zato ga zato Doggovi psi doteraju u red ocas posla:super:
 
e nama je ova nedelja stvarno katastrofa... vracam se ja kasno nocas-tj jutros i mazim gicu kad njemu njuska nesto cudna... otecena sa jedne strane kao cvoruga i sa druge jos par kao sitnih oteklina... ja pomislila da nije od komaraca. ali sa celu noc spavala kao na iglama osluskujem jel sa njim sve u redu da se ne zali nesto. kad ujutro njuska kao krofna :eek::eek: i to se tacno vidi kako su se sitne otekline spojile u jednu veliku:sad2:

ne smem na privatni mob vise da cimam veta, u pon. sam ga zvala zbog rane-svaki put ispadne da nije strasno i on se ponasa kao da sam ga iscimala nevidjeno... sacekam ja da se otvori ordinacija a gile inace ok raspolozen, setali se, svadjali se:roll: mazili se-odlicno raspolozen... kad ja pogledam malo bolje-do 10h njemu krofna na njusci porasla, poceli kapci da mu oticu, a od jednom celo telo u cvoricima i brdascima, na stomaku kao ogromni ujedi od komaraca, on se samo lize i gricka :confused:

na kraju ispade da je burna alergijska reakcija na ujed insekta verovatno i da nije strasno- a kako je izgledalo i kako sam se uspanicila... sto je najgore ako je sad ovako reagovao ko zna kako ce sl put-sta ako krene da se gusi:sad2: ima da budem tako isparanoisana celo leto jer on debil juri sve bube, pa i pcele, ose:dash: i ne mogu da ga drzim zatvorenog leti u stanu:( a kako da ga oucim od tog lovljenja bubaca????

dobio je bocu sa kortiko steroidima i trebalo bi da splasne do uvece... koji je on mali baksuz ove nedelje- prvo ogroman krpelj i imao je neke problem sa perutanjem i opadanjem dlake, pa ga ujeo drugar, pa sad ovo... malo mi je previse-odoh da spavam:confused:
 
e nama je ova nedelja stvarno katastrofa... vracam se ja kasno nocas-tj jutros i mazim gicu kad njemu njuska nesto cudna... otecena sa jedne strane kao cvoruga i sa druge jos par kao sitnih oteklina... ja pomislila da nije od komaraca. ali sa celu noc spavala kao na iglama osluskujem jel sa njim sve u redu da se ne zali nesto. kad ujutro njuska kao krofna :eek::eek: i to se tacno vidi kako su se sitne otekline spojile u jednu veliku:sad2:

ne smem na privatni mob vise da cimam veta, u pon. sam ga zvala zbog rane-svaki put ispadne da nije strasno i on se ponasa kao da sam ga iscimala nevidjeno... sacekam ja da se otvori ordinacija a gile inace ok raspolozen, setali se, svadjali se:roll: mazili se-odlicno raspolozen... kad ja pogledam malo bolje-do 10h njemu krofna na njusci porasla, poceli kapci da mu oticu, a od jednom celo telo u cvoricima i brdascima, na stomaku kao ogromni ujedi od komaraca, on se samo lize i gricka :confused:

na kraju ispade da je burna alergijska reakcija na ujed insekta verovatno i da nije strasno- a kako je izgledalo i kako sam se uspanicila... sto je najgore ako je sad ovako reagovao ko zna kako ce sl put-sta ako krene da se gusi:sad2: ima da budem tako isparanoisana celo leto jer on debil juri sve bube, pa i pcele, ose:dash: i ne mogu da ga drzim zatvorenog leti u stanu:( a kako da ga oucim od tog lovljenja bubaca????

dobio je bocu sa kortiko steroidima i trebalo bi da splasne do uvece... koji je on mali baksuz ove nedelje- prvo ogroman krpelj i imao je neke problem sa perutanjem i opadanjem dlake, pa ga ujeo drugar, pa sad ovo... malo mi je previse-odoh da spavam:confused:

Kupi u apoteci pronizon i nosi ga uvek sa sobom i cim primetis da mu se nesto desava,da otice ili tako nesto daj mu i za 2 sata ce biti kao nov. Ja pronizon nosim svuda sa sobom
 
hvala vilus! bas sam razmisljala da pitam veta da li bi trebala da nosim onaj serum sto ljudi alergicni na ujed pcela moraju da imaju sa sobom...

mene najvise brine da ne naleti neka pcela dok je sam a ne mogu bez promaje da ga ostavim zatvorenog leti...

mozda je ovo pre bio pauk, jer nigde nisam nasla mrtvu pcelu u stanu...

e da sta je ustvari pronizon i u kom je obliku-tablete?
 

Back
Top