“Merkator“ želi “Deltu Maksi“?

ma Metro je zakon!die beste ,nemacka medicina je najbolja na svetu :mrgreen:
a sadako ukinu vize onda se ponovo treba u Djarmi snabdevati , ionako je hrana i tehnika jeftinija za 30-50% ,a jos nema monopola vec mozes da biras gde ces da kupujes: Kora , Metro,Tesco , Lidl , Spar ... a ne ko ovde da te dva i po prodajna lanca dogovorno pljackaju

ma Metro je zakon!die beste ,nemacka medicina je najbolja na svetu :mrgreen:
a sadako ukinu vize onda se ponovo treba u Djarmi snabdevati , ionako je hrana i tehnika jeftinija za 30-50% ,a jos nema monopola vec mozes da biras gde ces da kupujes: Kora , Metro,Tesco , Lidl , Spar ... a ne ko ovde da te dva i po prodajna lanca dogovorno pljackaju
Da li ce se organizovati neka grupna tura za Segedin? Komotno mozemo mi sa Krstarice da se okupimo i da zapalimo za Segedin. Naravno nabavimo neki bus sa duplim dnom. :cool:

Pa u tome je razlika.Ja neću.:hahaha:...i nisam se potresao,nisu moje pare.:lol:
Druga stvar,pošto često kupujem po hipermarketima,Merkator je najskuplji.Čak su i maloprodajni objekti Maksija povoljniji sa cenama od njih.Zaključak izvuci sama.;)

ovo naravno nije tachno
radnim danom cene su identichne
nedeljom merkator daje 10% popusta
a tad je u rangu sa interex-om

dok s druge strane
maxi je uvek najgori B-)

Izgleda se ženama ne sviđaju diskonti,bolje je uvek da plate više.

Што се мене тиче радо бих куповала у Темпу, међутим најближи Темпо ми је поприлично удаљен и онда
ми преостаје комбинација Максија, Круна комерца, Бајлонијеве пијаце,......па комбијунем где је шта повољније.

Мада наш Макси је огроман и феноменално снабдевен, No.1 у Београду, а стално има неке "акције" и наравно
ако се ту редовно снабдеваш и водиш рачуна о попустима, можеш прилично да уштедиш.

Чујем да у Меркатору, откидају од цена, тако да живео Макси. Не дао Бог да нам га укину и уведу Меркатор.
:sad2:

Што се мене тиче радо бих куповала у Темпу, међутим најближи Темпо ми је поприлично удаљен и онда
ми преостаје комбинација Максија, Круна комерца, Бајлонијеве пијаце,......па комбијунем где је шта повољније.

Мада наш Макси је огроман и феноменално снабдевен, No.1 у Београду, а стално има неке "акције" и наравно
ако се ту редовно снабдеваш и водиш рачуна о попустима, можеш прилично да уштедиш.

Чујем да у Меркатору, откидају од цена, тако да живео Макси. Не дао Бог да нам га укину и уведу Меркатор.
:sad2:

i ja sam chuo od komshije da svinje lete...
al nisam josh vido

cene u maksiju i merkatoru su u globalu iste
sem nedeljom
kad merkator ima 10% popust B-)

Чујем да у Меркатору, откидају од цена, тако да живео Макси. Не дао Бог да нам га укину и уведу Меркатор.[/B] :sad2:

pa dobro nije bas tolika razlika , neke stvari su cak i skuplje u maksiju iako je merkator generalno skuplji

Back