MERKATOR "ZA" ILI "PROTIV"

Tipkaros:
HeBePoBaTaH_:

Nemam ništa protiv da se otvori što više ogromnih marketa.

Ocigledno nisi gledao South park 809 - Something Wall-mart this way comes.

Inace, u Mercator vise ne idem zato sto je to jedino mesto (a isao sam i po mnogo razvijenijim zemljama od Slovenije) na kome sam video da pored eskalatora stoji natpis o oslobodjenju odgovornosti ako vam se nesto desi dok se vozite istim...

Dakle - protiv!

Protiv si, jer nemaš previše obaveza. South Park je odlična parodija na globalizaciju ( sada sam se setio onog zezanja sa Amerikancima i Brian Adamsom).

Lepo si ovo primetio za pokretne stepenice u Mercatoru. To je, jedan od razloga zašto smatram da su Slovenci poslovično površni. Poslednji put kada sam bio, čekao sam u redu na kasi oko sat vermena.
I to se zove "brza kupovina". Jednostavno, ulaz na strano tržište, podrazumeva i prilagođavanje mentalitetu tamnošnjih kupaca. A mi smo savršeni kupci. Da, i uvek mislite o kvalitetu, čitajte pažljivo sve što piše na etiketama...prodavali su neke singapurske supe, onda one bombone sa goveđim želatinom ...
Nema mesta ksenofobiji, ali smo def. od njih mnooogo bolji.
 
xpajamacax:
da ja sam za!
a zasto?
zato mi je tamo sve u jednoj zgradi,imam gde da parkuram auto,u hladovini,a ne da duvam u dlanove do sajma!
dakle,ni ja nisam bas luda zbog toga sto su slovenci,mada mi generalno ni to ne smeta,zao mi je sto to nisu nas,srbi..
ali u c market,koji mi je 100 m od kuce nisam usla bar godinu dana!
uvek su nadrndani,osecaju se na znoj,njih nekoliko koji sredjuju poloce...
ako trazis koliko nesto kosta- neces naci,vrlo je sve zbrkano...
vero mi je drama! antigona!
bila sam samo jednom....evharisto necu vise
pekabete vise ni nema u pozeskoj,osala nam samo ona na pijaci a ona mi je jako daleko...
ma uzas...
ljudi u pozeskoj ulici ima samo C market i 4 banke,koje su se otvorile na mestima prodavnica!
uzas,pa naravno da idem u MERKATOR!
mada,kazu da ce sada tamo gde je bio beteks,da otvore vero....
mozda i pokleknem :?
kako nema pekabete... ima jedna kod OS josif pancic... ako to nije C market? ima C market i kod meka :wink:

ja volim merkator jer kad god odem 'porodicno' tamo, dok moji obavljaju kupovine u hipermarketu, ja visim u knjizari...mmm!!!
 
Turn off the light:
kako nema pekabete... ima jedna kod OS josif pancic... ako to nije C market? ima C market i kod meka :wink:
ima u pravu si,ali ja sam ovamo kod rode,pa mi to daleko,a o c marketu sam se vec izjasnila :P ,a to kod pancica jeste pekabeta!
ali su zatvorili,pekabetu,gde je sada swiss lion,pa goricu,pa orbal,pa malu pekabeticu kod stanice iznad Fiće....itd,itd..
zato viva,la grande merkate!
 
LPhoklica:
Daleko smo mi od njih, dakle nismo bolji i ne rise da si u redu čekao 2 sata.

I rekao si "mi smo savršeni kupci" lol
još kada bi imali para da kupimo nešto od našeg (da ne kažem savršenog) ukusa...

Maloletica se buni? :lol:
Valjda ja znam koliko sam čekao. U Mercatoru sat vremena, i u Veru više od sat vremena. E, sada pošto mene ne izdržavaju mama i tata, vreme mi znači, ali i kavlitet proizvoda.
Da, mi jesmo savršeni potrošači.
Zašto smo bolji?
Maslac PKB, zeleno pakovanje.
Sada ti meni reci jedan prehrambreni slovenački proizvod.
Samo jedan....hehe
 
Ni za ni protiv, ko voli nek kupuje tamo...
Prehrambeni tehnolog sam, nashem maslacu ne fali nishta.
Nisam ushla u Merkator... niti tju...
Ne zato shto ne volim merkator... nego malo opshirnija pricha je u opticaju :? ...
antiglobalizam i tako to... :wink:
 
Па и треба да нас "окупирају" кад смо глупи и не знамо да направимо, а затим и паметно промовишемо свој призвод

Искрено немам ништа против Словенаца, а у Меркатору сам био неколико пута. Немам замерки (сем на цену појединих артикала). Осим тога, упитајте се ко ради у свим тим мегамаркетима? Словенац? Не верујем. :D
 
Iskreno,ne idem u Merkator niti imam zelju da odem.Ok,Slovenci su dosli,ponudili sta imaju,ko hoce neka kupi,ko ne neka ostavi.Ali iskreno mi je malo krivo sto mi Srbi nemozemo nesto bolje da napravimo,nego pola Beograda trci u Merkator,svi samo bruje o tome,pa dobro je sto tu robnu kucu ne proglase za svetiliste!Ali ponavljam svako ima pravo da uzme ili ostavi!
 

Back
Top