Meri Vorlik: "Status Kosova završena priča"

Baš je obrnut slučaj...

За Србију питање јужне српске покрајине биће завршено тек онда када то народ буде прогласио за завршено питање.Ако народ једнога дана одлучи да се одрекне дела своје територије тако ће бити.Ако народ једнога дана одлучи да оружијем или на други начин поврати оно што му се на силу отима тако ће бити.Тренутно ситуација на терену изгледа тешка па чак шта више и безбадежна али није то ништа што нам се у историји већ није дешавало.
 
Cesto se pominje rec ' 'okupacija '', jel pise to negde sluzbeno ? Ni politicari ne koriste taj termin..

Очекујеш да онај који је уништио војску, и онај други који сарађује са НАТОом, користе тај термин?
Или да га користи "елита" која није инсистирала на поштовању Резолуције 1244?

Или очекујеш да то нађеш у школским уџбеницима које нам уређују Американци и остали Западни еХперти?

Наивно с твоје стране...
 
Da citiram jednog Albanca iz dijaspore koji mi je skoro poslao privatnu poruku misleci da sam neki albanski LDP-ovac sta li... :cool:

Hey Illyria, whats up? Well if you can try and not be so aggressive!!!! and optimistic like other albanians/kosovans and maybe perhaps work together we wouldn't be in the situation we are now. Kosovo and Albania nowhere!!!!!

'Ej, Ilirijo, sta se radi? Pa mogao bi malo da probas da ne budes toliko agresivan!!!! i da budes optimistican kao ostali Albanci/Kosovljani, a mozda bi trebalo i da se udruzimo da ne bismo bili u situaciji u kakvoj smo sada. Kosovo i Albanija u bestragiji!!!!!

Dakle, Albanci savrseno kapiraju da su se uvalili u gadna govna, a to sto pishkaju po forumima od muke, nisu im Srbi krivi.

Dali dukat da udju u kolo, dali bi i sto dukata da izadju, al' ne da Amer :per:
 
Da citiram jednog Albanca iz dijaspore koji mi je skoro poslao privatnu poruku misleci da sam neki albanski LDP-ovac sta li... :cool:





Dakle, Albanci savrseno kapiraju da su se uvalili u gadna govna, a to sto pishkaju po forumima od muke, nisu im Srbi krivi.

Dali dukat da udju u kolo, dali bi i sto dukata da izadju, al' ne da Amer :per:

E sad kad su im gace skinuli ,zar su mislili da ce tako da ih ostave.
Ima Ameri da ih ka..ju a sipci da mesaju i pricaju kako im je super.:per:
 

Back
Top