• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 10:00 do 11:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

Menjate li ruku?

ja sam oduvek bila riba kaki bosanac kaki bakrachi :brus:
heheehe..ajde da ti verujem...a kad si rodjena, kad si imala prvu menstruaciju, da li jos imas dnevnik, kad si se prvi put zaljubila, da li znas da kuvas, sta je najvaznije da jedna zena ima u torbici koju nosi za sobom, navedi mi barem dve marke ruza za usne, tri marke laka za nokte, koji balzam za kosu koristis, koju kremu za telo koristis i koju robnu marku ulozaka koristis ?
 
Malo mi je neprijatno, ali jedan moj bivsi decko se tako napalio kada je bio sa mnom, paje poceo to da radi, desnom, a lego je na kravet i rasirio noge. Ja sam ga pitala:"A leva?" A on mi je odgovorio da ce njom da me drzi za zadnjicu (upotrebio je onu drugu rec nepristojnu na d.). Prostak, odmah sam raskinula sa njim.
 
Malo mi je neprijatno, ali jedan moj bivsi decko se tako napalio kada je bio sa mnom, paje poceo to da radi, desnom, a lego je na kravet i rasirio noge. Ja sam ga pitala:"A leva?" A on mi je odgovorio da ce njom da me drzi za zadnjicu (upotrebio je onu drugu rec nepristojnu na d.). Prostak, odmah sam raskinula sa njim.

Stvarno je prostak! Uzas jedan. Nesrecnice - kako ga nisi prozrela odmah, nego si zivela u riziku.

Sta mislis - da je hteo da te uhvati za dojke i da ih nazove sysama?! Pa njima ces decu da 'ranish... ccc
 
Poslednja izmena:
:lol::lol:

fascira me taj muski odnos prema svom delu tela, kao o nekoj trecoj osobi, kao da nije deo njih samih nego nesto posebno..

taj stupanj razvoja zene nikad nece dostici :confused:

Moraš smoći snage da se suočiš s tim, nađeš se na tom stepenu razvoja kad postaneš svestan da se on ponaša otvoreno neprijateljski prema tebi, kao potpuno autonomno biće. Kad počne da odbija poslušnost tvom CNS-u i postane nekooperativan prema ostalim delovima tvog organizma postane ti jasno da nema drugog načina da ga ukrotiš osim bespoštednog okršaja sa pobunjenim nevaljalcem. Nema tu mesta za bolećivost, za pozivanje na familijarnost, fizičku povezanost, ne, jedini garant da će se uspostaviti narušena stabilnost i da će ponovo profunkcionisati hijerarhijski konceptualizovana interakcija je upotreba najgrublje sile prema njemu. A tu može doći i do žrtava...
 
Moraš smoći snage da se suočiš s tim, nađeš se na tom stepenu razvoja kad postaneš svestan da se on ponaša otvoreno neprijateljski prema tebi, kao potpuno autonomno biće. Kad počne da odbija poslušnost tvom CNS-u i postane nekooperativan prema ostalim delovima tvog organizma postane ti jasno da nema drugog načina da ga ukrotiš osim bespoštednog okršaja sa pobunjenim nevaljalcem. Nema tu mesta za bolećivost, za pozivanje na familijarnost, fizičku povezanost, ne, jedini garant da će se uspostaviti narušena stabilnost i da će ponovo profunkcionisati hijerarhijski konceptualizovana interakcija je upotreba najgrublje sile prema njemu. A tu može doći i do žrtava...

:hahaha: :super:
 

Back
Top