Meho tera "kralja" iz parlamenta!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
А то даље значи да би грађани Србије, када би желели да уведу монархију - ако им то толико недостаје - морали да направе изборе за "краља", па нека се А.К. кандидује као и сви други грађани који мисле да имају потребне квалификације да владају Србијом доживотно, и они и њихови потомци. Или ће грађанима Србије поставити А.К. за "краља" - Велика Британија, а из разлога који сам навео.

Takvih nam ne nedostaje. Bila bi guzva k'o za besplatne sadnice japanskih tresnji.
 
Poslanik Socijaldemokratske partije Srbije Meho Omerović naljutio se što je na predstavljanju novog predsednika Republike pozdravljen pretendent na kraljevski tron Srbije!

http://www.***************/politika/meho-tera-kralja-iz-parlamenta-2

Covek je ispravno reagovao.
Za neobavestene Srbija je Republika a ne monarhija. Prema tome nema nikakvog prestolonaslednika, kralja i slicne gluposti.
Doticni koji ni srpski ne zna je obican gradjanin.
 
Kakvi ste, takvi ste, naši ste, a u svakom slučaju bolji od svakog parazita kojeg smo trpeli od 41. do danas!


rep-princevi.jpg

Nisu nasi nego jugoslovenski. Nek se teraju.
Zinulo im dupe za vile, drzava im daje pare za odrzavanje vile i zivot, paraziti.
 
12 godina se kuburi sa tim.
Drzava i vlast su krivi, sto od 2000 godine se vise ne stavi tacka na Akelsandara Karadjordjevica, on je trenutno samo pretendent na Srbijanski presto. Stim da mi nismo monarhija. Sta je on? Ako je vlast i narod zele nek se menja ustav i nek postane kralj i Srbija monarhija. Ako nije ona cibe i oduzet mu povlastice.
Kakva crna monarhija, zivimo u 21 veku, koja drzava u ovom vremenu postaje monarhija?
To je nazadni oblik vlasti, zaostavstina proslosti.
A ne ovako on je "navodno" kralj a u u realnosti nije. Uziva drzavNe povlastice, gradjani Srbije placaju njegov i njegove porodice lagodan zivot. Znaci trenutno je PARAZIT.
Upravo tako.
Njemu je super zasto bi menjajo situaciju.
 
Da. Kralj može da bude bilo ko na ovom svetu. Ali nebitno je šta je Petar radio pošto je on bio kralj JUGOSLAVIJE, a ne Srbije.
Srpski presto je ugašen 1918. godine.
Neka ide u hr ili slo ako zeli da bude kralj.
Карађорђевићи су славна и још битније аутохтона српска династија, и као такви права реткост у свету где су Енглеском, Грчком, Румунијом и Бугарском владали Немци, Шведском и Шпанијом Французи и сл.

Онај ко за Карађорђевиће има искључиво мржњу највероватније није Србин већ неки несрећник из српског окружења који се боји и ужасава свега што има везе са Србима. Карађорђевићи су за њих ставка на дугој и неиздиференцираној листи баука од СПЦ и САНУ до Младића и Милошевића.
Danasnji Karadjordjevici su sve samo ne Srbi. Oni su rodjeni i odrasli na zapadu. Kakve veze oni imaju sa Srbijom ne znaju ni srpski.
 
Влаико, лично мислим да када би се на неком референдуму (узред, "монархисти", "крунски савет" и сви "Њ.К.В. престолонаследнику" блиски преваранти и шарлатани противе се референдуму јер републику сматрају "нелегалном", већ су за то да се монархија уведе некаквом врстом декрета) већина грађана Србије определила за монархију, западни фактор би поставио британског официра Александра Карађорђевића (који је дао заклетву британској круни ступајући у службу) на престо не обазирући се чињеницу да је његов отац јануара 1945 године абдицирао.
Александар је ту скроз небитан лик.
Ако је то народна воља, он ће бити приморан да абдицира. У противном, он није ничији краљ. Краљ је тај који уједињује, а не који разједињује народ.

Ја сам републиканац, али сам и става да сваки народ има слободу да сам бира свог суверена.
Притом не мислим на изборну монархију. Престо се наслеђује, али ако је то народна воља, краљ ће препустити престо своме сину или неком другом.
 
U srpskom parlamentu treba da sede Srbi kojima je barem pradeda rodjen u srbiji. A ovi mudzahedini, poturice i ostalineka idu u svoje drzave koje smatraju za maticne pa neka se bave politikom. Dosta je Srbijom vladao strani tiranin.

Bil da padne i etničko čišćenje , ili samo da ih obespraviš?
Vi ste većina , da ste htjeli monarhiju - sad bi bila monarhija ..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top