Medvedev: Makron je kukavica, jadna Francuska

TONOLAN

Buduća legenda
Poruka
27.732

Medvedev: Makron je kukavica, jadna Francuska​

Utorak, 12.03.2024. u 00:01

677z381_bg.jpg

(Принтскрин)
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev je komentarisao odlaganje posete predsednika Francuske Emanuela Makrona Kijevu i nazvao francuskog lidera ''kukavicom''.

''Makron se sprema da ode u Kijev? Ali on je zoološka kukavica! U svakom slučaju: preporučujem njegovoj kancelariji da ponese nekoliko pari bokserica! Mirisaće baš jako...'', napisao je, pored ostalog, Medvedev na francuskom jeziku na platformi X.

Ruski zvaničnik je u postu napisao još nekoliko uvredljivih komentara na račun francuskog predsednika i svoju objavu završio rečima ''jadna Francuska!''.

Ranije danas francuski nedeljnik ''Tribin'' je preneo da bi poseta Makrona Kijevu, planirana za mart, mogla ponovo da bude odložena iz bezbednosnih razloga i zbog organizovanja zajedničkog putovanja sa drugim liderima EU, prenose RIA Novosti.

Briselski portal ''Politiko'' je, pozivajući se na neimenovanog francuskog diplomatu, napisao da je Makron odložio posetu Ukrajini zbog neslaganja sa saveznicima nakon oštrih izjava političara o ukrajinskom sukobu.

Prema rečima diplomate, francuski predsednik sada želi da „izdvoji potrebno vreme“ za razgovore sa saveznicima.

https://www.politika.rs/sr/clanak/603708/Medvedev-Makron-je-kukavica-jadna-Francuska
------------------------------------------
Otvorena rukavica u lice od strane Imperatora!
Ovo bi i konja uvredilo ... ali ne i Mikrona :D

Očekujemo reakciju!?
 
Jedini konj kojeg ja tu vidim je Medvedev. Daleko je on od imperatora. U Moskvi uglavnom ima status dvorske budale.

Medvedev ti je buduci predsednik Rusije.

On ili Rogozin.

A kad oni dodju , molicete Boga da se Putin vrati.

Uglavnom iskenjao se i ispisao u facu babojebcu Makronu.

Izaziva ga otvoreno da naredi slanje sopstvene vojske u Ukrajinu z:D

Sisica edipovska :)
 
Jedini konj kojeg ja tu vidim je Medvedev. Daleko je on od imperatora. U Moskvi uglavnom ima status dvorske budale.
Zato što imaš pogled sa amovima :D
Nemaš dovoljno širine da bi shvatio da mu to direktno Imperator poručuje.
Petlovi su frustrirani zbog brutalnog izbacivanja iz Afrike i sada smrduckaju.
Očekujem da pošalju trupe u Malorusiju kao odlučan odgovor :rtfm:
 
Kremlj sa KGB barabom na čelu su proglasili čitavu Ukrajinu za svoju prćiju tako da je bilo kakvo mešanje sa strane u korist Ukrajine za njih jednako napad na samu Rusiju to je ovde jedan od glavnih problema ne možeš silom naterati gotovo 40 miliona ljudi da te vole ali KGB baraba živi u nekom paralelnom svetu tj. ruskom svetu ko zna šta je u njegovoj glavi
 
KGB baraba se vodi logikom naterao sam skoro 150 miliona ljudi da me vole i da me se plaše kombinovano šta je to još 40 miliona pride na to se svodu njegova politika
Bukvalno svi zele da ga ubiju, ukljucujuci tu i njegove najblize saradnike, da mogu.

Ali posto ne mogu, moraju da ga slusaju, upali su u taj voz koji ide u propast, ali jadnici ne mogu nista da urade; samo da se mole Bogu da na kraju budala sa sobom ne povuce sve.

Klsican diktatorski mentalitet.
 

Medvedev: Makron je kukavica, jadna Francuska​


------------------------------------------
Otvorena rukavica u lice od strane Imperatora!
Ovo bi i konja uvredilo ... ali ne i Mikrona :D

Očekujemo reakciju!?

Реакција, Америке је да се смири...

Има своју Мамицу.

Што би рекао Кисинџер пре 10.г. запад више нема лидере...
 
Jedini konj kojeg ja tu vidim je Medvedev. Daleko je on od imperatora. U Moskvi uglavnom ima status dvorske budale.
hahahahah to iz prve ruke? Šta fali što malo zajebava idiota? Pokazao da može da mu ubaci u vinjakcolu bombicu i sad tupson ne sme da ode u Kiev, pa se kurči iz Pariza.
I stvarno će budale da ga gadjaju, ako udje u Ukrajinu...
 
Medvedev ti je buduci predsednik Rusije.

On ili Rogozin.

A kad oni dodju , molicete Boga da se Putin vrati.

Uglavnom iskenjao se i ispisao u facu babojebcu Makronu.

Izaziva ga otvoreno da naredi slanje sopstvene vojske u Ukrajinu z:D

Sisica edipovska :)

Да, Путин је за њих млак, спор, прерачунат и превише рационалан за овакву безбедоносну ситуацију.

Ако дође неки Атаман после Путина поравнаће равну Украјину, као Амери Ирак.
 
jesu

da nisu ne bi bio tu

samo si besan

Те "усраћеш се у гаће... хе хе хе, усраћеш се... усраћеш се у гаће... гoвно... хе хе... гoвно... у гаће..." досетке су намењене најнижим слојевима становништва, јер само њима могу да импонују.

Коме импонују на овој теми? Одговор је више него очигледан.
 

Back
Top