McDonalds

1. Da li znate koje poremećaje i tegobe nosi sa sobom gojaznost?
- Yeah, I guess...

2. Da li, i koliko često posećujete McDonalds i druge fast-food-ove (računajte i na pekare i poslastičare, kao i trafike)?
- McDonalds mrzim, fast-food slabo jedem, ali peciva volim.

3. Da li ste gojazni?
- Ne.
 
Ja idem u Mc jednom mesecno otprilike i tada se bash odvalim, a kad idem u inostranstvo 50 % ishrane je Mc, uopste nisam gojazan cak imam manjak kila, znam da je jako losa hrana ali dok sam jos mlad da uzivam :D
Tog debila treba obesiti jer Mc ima najbolju pitu od jabuke na svetu!!!
 
Ja idem u Mc jednom mesecno otprilike i tada se bash odvalim, a kad idem u inostranstvo 50 % ishrane je Mc, uopste nisam gojazan cak imam manjak kila, znam da je jako losa hrana ali dok sam jos mlad da uzivam :D
Tog debila treba obesiti jer Mc ima najbolju pitu od jabuke na svetu!!!

Нема. моја бака спрема бољу........ :p
 
od genetike mozes imat usporen metabolizam i pojacan osjecaj gladi

ali si i dalje ti taj koji stavlja hranu u usta i stoga kriv za debljanje

U pravu si, ali u mom slucaju ce prije biti to sto sam lijenj i sto ne obavljam nikakve fizicke aktivnosti vec duze vrijeme. Pocnem pa poslije 15 dana odustanem. A jedem u umjerenim kolicinama.

Dok sam se bavio sportom, gojaznost je za mene bila nepoznati pojam.
 
Poslednja izmena:
Problem gojaznosti je poslednjih godina u porastu.
Skoro svako dete rođeno posle 2000. godine u Americi dobija u toku ovih devet godina dijabetes.
Veliki broj ljudi je oversized, debelo, a ne zna koje su posledice.

Amerikanci su poznati po tome što tuže za sve i svašta, ali je suludo tužiti McDonalds za svoju gojaznost, jer vas niko ne tera da uđete u ovaj fast-food-restaurant.

Jedan advokat iz Amerike, poznat po tome što je dobio, tužio je vlasnike duvana, rekao je da i te kako treba tužiti McDonalds, što on trenutno i radi, vodi slučaj o dve debele tinejdžerke.

1. Da li znate koje poremećaje i tegobe nosi sa sobom gojaznost?
2. Da li, i koliko često posećujete McDonalds i druge fast-food-ove (računajte i na pekare i poslastičare, kao i trafike)?
3. Da li ste gojazni?

Česta je pojava da se ljudi javno kritikuju za pušenje. Da li ljude treba kritikovati zbog gojaznosti?

1.Znam,ali za sada nemam problema sa tim(a mozda cu imati kad budem starija)
2.Posecujem ga jako cesto,prosto obozavam da jedem u mc u...aaaa:cool:
3.ne
Mislim da nikog ne treba kritikovati,onaj ko ne voli sebe ne moze zavoleti ako ga kritikujemo..
the end
 
Problem gojaznosti je poslednjih godina u porastu.
Skoro svako dete rođeno posle 2000. godine u Americi dobija u toku ovih devet godina dijabetes.
Veliki broj ljudi je oversized, debelo, a ne zna koje su posledice.

Amerikanci su poznati po tome što tuže za sve i svašta, ali je suludo tužiti McDonalds za svoju gojaznost, jer vas niko ne tera da uđete u ovaj fast-food-restaurant.

Jedan advokat iz Amerike, poznat po tome što je dobio, tužio je vlasnike duvana, rekao je da i te kako treba tužiti McDonalds, što on trenutno i radi, vodi slučaj o dve debele tinejdžerke.

1. Da li znate koje poremećaje i tegobe nosi sa sobom gojaznost?
2. Da li, i koliko često posećujete McDonalds i druge fast-food-ove (računajte i na pekare i poslastičare, kao i trafike)?
3. Da li ste gojazni?

Česta je pojava da se ljudi javno kritikuju za pušenje. Da li ljude treba kritikovati zbog gojaznosti?

1.DA
2.Par puta godisnje.
3.Ne mozda bi trebo da smrsam 2-3 kg ali nisam gojazan..

Da dok god im drugi nekazu nece svatiti...
 

Back
Top