Maximum

evo ti na....via spljuc :lol:

via_spiga_amanda_pewtpython_pump_325.jpg
 
Iako ce mnogi reci da se recima ne moze opisati, mislim da ovaj osecaj je vise nego opipljiv , stvaran i realan..
Sta mislite koji je maximum jedne veze? Dati sve od sebe i utopiti se u partnera, biti potpuno svoj a opet tako kompatibilan sa voljenom osobom ili je prosto dovoljno samo voleti nekog? I da, kada u vezi nema nadogradnje i nema dalje?
Ne mislim ovde na cisto emotivnu stranu , intimu i bliskost , jer tu uvek moze vise i kad nam se cini da ne postoji vise....:aha: niti na one nestvarne momente kad je ceo svet vas..
Vec na neki realni a opet neverovatno emotivni dogadjaj, postupak , kada ste zaista znali da je to- to.. Da li je to bila njegova / njena nesebicnost, pozrtvovanost, ili drugi neki pokazatelj?. I da tema nije o dokazima u ljubavi ali prosto zivot namece cesto takve situacije da postoje 'testovi' gde neko taj 'dokaz' ili pruzi ili ne... ;)
:hvala:

Pa ovako ja uvijek trazim maximum,znam da to ne treba ali eto luda zaljubljenost,ali meni maksimum je ljubav,vjernost,iskrenost,polanjanje paznje,pruzanje podrske,uvijek skupa i u dobru i u zlu,da joj vjerujem ali da i ona meni.... :)

S tim, da ja volim zene,pogotovu lijepe zene i uvijek sam tu imao problem,tesko se borim s tim da sam vjeran,ev npr, danas sam upoznao jednu dobru cicu al bas seksi,sasvim slucajno i to na neki cudan nacin,i sad kontam al bi je volio kresnuti i nesto uhvati sam sebe u tom trenutku kako bi je mogao obraditi al da se ne sazna i onda se skontam sto bi to radio,kada sve imam na jednom mjestu,cak i vise nego sto mi ona moze pruziti....ali brate :dash: cica je cica i s tim se tesko borim ali eto vrijedi vrijedi i opet sebe ubjedjujem da vrijedi kako ne bi kasnije sam sebe ebavao u mozak :bye:
 
Iako ce mnogi reci da se recima ne moze opisati, mislim da ovaj osecaj je vise nego opipljiv , stvaran i realan..
Sta mislite koji je maximum jedne veze? Dati sve od sebe i utopiti se u partnera, biti potpuno svoj a opet tako kompatibilan sa voljenom osobom ili je prosto dovoljno samo voleti nekog? I da, kada u vezi nema nadogradnje i nema dalje?
Ne mislim ovde na cisto emotivnu stranu , intimu i bliskost , jer tu uvek moze vise i kad nam se cini da ne postoji vise....:aha: niti na one nestvarne momente kad je ceo svet vas..
Vec na neki realni a opet neverovatno emotivni dogadjaj, postupak , kada ste zaista znali da je to- to.. Da li je to bila njegova / njena nesebicnost, pozrtvovanost, ili drugi neki pokazatelj?. I da tema nije o dokazima u ljubavi ali prosto zivot namece cesto takve situacije da postoje 'testovi' gde neko taj 'dokaz' ili pruzi ili ne... ;)
:hvala:

Boldovana rechenica je meni maximum, ali avaj tako nedostizhan :aha:
 
Mozhda deluje tako jer si citirala samo prvi deo rechenice koji nije potpun bez dela koji sledi, osim toga sve zavisi kako dozhivljavash ljubav i sve ostalo, ono shto je tebi nebuloza ne znachi da je objektivno nebuloza.
 
Ne provociraj, dilajt...
Maksimum mi je kada mi je prijatelj onda kada mi prijatelj treba
na nachin na koji nabolje ume i zna, chak ako i nije taj nachin ono shto mi reshava problem ili tako neshto
a moj maksimum je isto tako kada ostanem pored njega makar sekire padale.
 
maksimum jednog odnosa je kad si sa nekim najbolje sto mozes biti, i to bez ikakvog napora. prirodno. kad je sreca stanje, a ljubav laka kao pero..maksimum je kad osetis ono najbolje u drugom coveku. to su neizbrisivi trenuci, koji oplemenjuju.
a minimum. pa valjda ono sto je minimum u svakom ljudskom odnosu - da kad je lose, ne pljunes na ono sto je bilo dobro. da ne vredjas onda kad te boli. i da ostanes covek, uvek.
 
Kako da bude smešno. Neka se ebe samo jednom i posle devet meseci nosi alijena koji će joj razdroćka život. sigurno će da misli da je bila nebuloza. :eek:

Ne ortak, nisi razumeo. Neverovatno mi je da neko tek tako može nekog da okvalifikuje, da svojim komentarom nastoji da ponizi. Odakle joj pravo da kaže drugom da iznosi nebuloze, valjda postoje kulturniji načini da se nekom saopšti da greši? Ako uopšte greši. Koje to ljubavno-seksualno iskustvo stoji iza nje da tako nastupa s visine i da drugog omalovažava? :thumbdown: Komesar seksualne revolucije, što bi rekao moj bivši profesor istorije. :)
 
Ne svađam se. :D Samo pišem o nečemu što mi se ne dopada. Recimo mogao sam da na komentar o "teškoj nebulozi" stavim svoj komentar u istom maniru, npr. ja se slažem u svemu sa tom devojčicom i mislim da zapravo ti kenjjaš k'o foka. Na šta bi to ličilo? :)
 
"Dati sve od sebe i utopiti se u partnera"

U sustini ovo je teska nebuloza. :lol:

Ok, ako si tako razumela. Svako ima svoje misljenje. Vidis mene je to sustina svakog mog odnosa.. Tesko se otvaram i verujem.. Zato i jesam opsesivno ljubomorna. Kad se nekim potpuno prepustim, bez ikakvih zadnjih misli, to je moj maximum. Jednom samo sam skoro bila blizu njega, a sad ga prvi put imam u potpunosti. Da nekom bezgranicno verujem...
 
"Dati sve od sebe i utopiti se u partnera"

U sustini ovo je teska nebuloza. :lol:

Ех, до пре годину дана сам и ја размишљала тако.
И веровала да су то све тешке небулозе, да људи измишљају, лече се ваљда, тупе и тако...
А онда сам почела да се питам...
Зар је могуће да је ово то? Зар је то све? Хоће ли ми овако проћи живот?
И срећом, деси се, и схватим да постоји, и да је све лако и баш тако као што рече Кото малопре...
 
Ok, ako si tako razumela. Svako ima svoje misljenje. Vidis mene je to sustina svakog mog odnosa.. Tesko se otvaram i verujem.. Zato i jesam opsesivno ljubomorna. Kad se nekim potpuno prepustim, bez ikakvih zadnjih misli, to je moj maximum. Jednom samo sam skoro bila blizu njega, a sad ga prvi put imam u potpunosti. Da nekom bezgranicno verujem...
sta znaci bezgranicno verovati?:)
da li se sebi bezgranicno verujes?
i da li mozes da volis nekog cak i ako mu ne verujes bezgranicno?
i zar su otvoriti se i utopiti se sinonimi?
utopiti se, podrazumeva gubljenje granice sopstvenog identiteta
da li covek mora da se utopi da bi voleo?
:)
 

Back
Top