Mastovitost ili dosada?

Mastovitost i kreativnost su osobine koje su na ceni jer u principu sa takvim osobama nikad ne moze biti dosadno i monotono, jer ce uvek smisliti nesto novo.
Sa druge strane nemastovitost, neoriginalnost je ziva dosada. :thumbdown: I sa takvima naravno da mora da boli glava. :lol:
Sve naravno zavisi i od nivoao inteligencije, psiho profila i od iskustava koje je neka osoba prozivela u zivotu... ili koje ce proziveti u zivotu. :ok:

Koliko vam je bitno da je osoba mastovita i interesantna? Ili mozda ne pridajete veliki znacaj takvim osobinama?


Meni je jako bitno...dodala bih i duhovitost..uz dve gore pomenute osobine :D...moze biti maneken..ako je neki smarac i zavezana vreca dzaba mu...:thumbdown:
 
Pokusavam da se sjetim bar jedne osobe, koju dobro poznajem, a da je totalno nemastovita, i ne ide mi............svi nekada zablistaju, u nekoj situaciji, prilici..........
Neki su samo harizmaticniji, pa imaju moc da opcine okolinu.

Ja nisam u stanju kupiti poklon, nemam ideju sta uzeti i sa tim muke mucim.....sto me, sigurna sam, ne cini nemastovitom zenom, jer u drugim prilikama moja masta dodje do izrazaja......
Mnoge stvari su mi vaznije od deckove mastovitosti..........
 
Mastovitost i kreativnost su osobine koje su na ceni jer u principu sa takvim osobama nikad ne moze biti dosadno i monotono, jer ce uvek smisliti nesto novo.
Sa druge strane nemastovitost, neoriginalnost je ziva dosada. :thumbdown: I sa takvima naravno da mora da boli glava. :lol:
Sve naravno zavisi i od nivoao inteligencije, psiho profila i od iskustava koje je neka osoba prozivela u zivotu... ili koje ce proziveti u zivotu. :ok:

Koliko vam je bitno da je osoba mastovita i interesantna? Ili mozda ne pridajete veliki znacaj takvim osobinama?

Mastovitost i kreativnost su stvar individualizma i takve osobe se ne srecu tako cesto..zato i jesu na ceni i zanimljive su ali niako ne mogu biti niciji zabavljaci i sluziti svrsi zabavljanja..Licna kreativnost u mnogome poboljsava i obogacuje zivot takve osobe a i one koja je sa njom..a ne tako retko izaziva i zavist i ljubomoru kod drugih..
 
Oče naš koji si na nebesi
zašto puštaš da se to desi?
Savremenka ova vazda repuje i sve joj smeta
ne voli kad joj uđe ni kad joj izađe, tesna joj planeta.
Nervira je kad je vruć a i kad je hladan
od hladnog promukne i dobije laringitis gadan.
Neće ni krivi
daš slepici kobasicu, ona kaže kriva
Mali a debeo nervira je do jaja
Dugačak a tanak stvara gorušicu kao kačamak.
Oče naš, da li se za ljude moliš
za žene drobilice da ne zastrane
da li i njih voliš?
Kod dlakavog
higijena postaje problem
Gladak
se sija kao lampa
Pored glatkog mogla bi da veze goblen
Sa malom glavicom deluje prilično tupavo
Čvornovat je grub i zapinje za zub
Meki su tek sranje, od mekog može da se poludi
Od tvrdog se dobija rak
ili od nekakvog koji muškarac ženi može da ponudi
Oče naš, imaj milosti za probirljive i tašte
smanji toliki izbor, dodaj malo mašte.
 
Mastovitost i kreativnost su stvar individualizma i takve osobe se ne srecu tako cesto..zato i jesu na ceni i zanimljive su ali niako ne mogu biti niciji zabavljaci i sluziti svrsi zabavljanja..Licna kreativnost u mnogome poboljsava i obogacuje zivot takve osobe a i one koja je sa njom..a ne tako retko izaziva i zavist i ljubomoru kod drugih..
O pametno moje kučence. : )
 
Mastovitost i kreativnost su osobine koje su na ceni jer u principu sa takvim osobama nikad ne moze biti dosadno i monotono, jer ce uvek smisliti nesto novo.
Sa druge strane nemastovitost, neoriginalnost je ziva dosada. :thumbdown: I sa takvima naravno da mora da boli glava. :lol:
Sve naravno zavisi i od nivoao inteligencije, psiho profila i od iskustava koje je neka osoba prozivela u zivotu... ili koje ce proziveti u zivotu. :ok:

Koliko vam je bitno da je osoba mastovita i interesantna? Ili mozda ne pridajete veliki znacaj takvim osobinama?

Very important...
 
Mastovitost i kreativnost su osobine koje su na ceni jer u principu sa takvim osobama nikad ne moze biti dosadno i monotono, jer ce uvek smisliti nesto novo.
Sa druge strane nemastovitost, neoriginalnost je ziva dosada. :thumbdown: I sa takvima naravno da mora da boli glava. :lol:
Sve naravno zavisi i od nivoao inteligencije, psiho profila i od iskustava koje je neka osoba prozivela u zivotu... ili koje ce proziveti u zivotu. :ok:

Koliko vam je bitno da je osoba mastovita i interesantna? Ili mozda ne pridajete veliki znacaj takvim osobinama?

bitno je da je meni intrigantna, da mi prija.ako se smaram u necijem prisustvu ja to odma pripisem ne poklapanju i nekompatibilnosti energija i sa takvim osobama se ne druzim a kamoli da budem u kakvim dubljim tj. intimnijim odnosima..
 
Time sto te zvao na kafu preko prijateljice, sigurno nije pokazao da je nemastovit, nego verovatno samo stidljiv........a to nema veze sa mastovitoscu.....
uostalom, sama si rekla da si se mnogo vezala za njega, jer je mastovit......
A zamisli da on nije mogao da "pobedi" svoju stidljivost???
Ko bi tu "izgubio"?
Mastovitost se ne mora ogledati u nacinu na koji ti neko pridje, cak ni u mastovitosti u seksu.
Mastovitost je mogucnost da normalne zivotne situacije dozivis(ili predstavis drugom) na drugi nacin.

kosta, de si kosta, bre...:mrgreen:
 

Back
Top