Masaža

Масаже су екстра и није тачно да је релакс масажа онако само мажење по телу, јер то је обична масажа само што је спорија и мало нежнија од спортске.
Ја сам ишао у салон масаже који је чак и покупио неке награде и проглашен за најбољи у неком периоду. Занимљиво је да њима највећи број позива почиње са да ли нудите и оне ''масаже''. :D
Тако да су мени у првом позиву ставили до знања да не раде еротске масаже, без обзира што сам се ја претходно информисао, погледао сајт, како изгледа амбијент и остало. :)
Иначе и мене је наравно занимало да ли неке масерке раде еротску масажу, па сам окренуо 5-6 бројева оних које су ми личиле да управо се баве тиме, јер раде у кућним условима, увече само са мушкарцима, али добио сам одговор да се не баве тиме. :confused: Вероватно иде само по препоруци.

Што се тиче овог салона за масажу, радиле су само младе девојке, неке прелепе, неке габори, али битно је те масира женска рука. Мада са друге стране имао сам проблем са другарицом којој је било непријатно да је масира девојка. :cool: Ја сам мислио да жене нису конзервативне као ми мушкарци.
Приметио сам да искључиво долазе мушкарци.

На западу ово није неки посао који цвета, јер тамо су људи хладни и нису навикли на додир, посебно мислим на Немце.
 
Ima svega u oglasima i u ovom kriznom vremenu za sitnu lovu mozes da trpas bas zgodne klinke koje se na taj nacin sponzorisu za krpice i za gadzete.
Na slepo ne ugovaraj nista nego prvo zakazi da se vidite negde u gradu i porazgovarate o detaljima.Kad osacujes neku koja ti se cin i da je ok tada ugovaras kres i masazu i naravno das joj do znanja ako se dobro pokaze da ces je i sledeci put pozvati.Posle par kresanja sve je lakse moze i popust i bonus i sve sto pozelis.
 
Makro je poslodavac koji tim zenama daje sigurnost i obezbedjuje naplatu veliki broj zena pocinje samostalno ali se uglavnom posle priklone makroima jer su ih musterije ispalile za kesh.
 
Ako hoces sa tim da se bas lepo kupi sto i masiraj .Nov prenosni, neotpakovan aluminijumski sto za masažu izrađen od najkvalitetnije ultra soft PU koze , pena visoke gustine debljine 5 cm, veoma lagan i kvalitetan. Prelepog dizajna za 2014 godinu.
Dodatak : rukonasloni i jastucic za glavu sa otvorom. Garancija 36 meseci

Težine 12,9kg

Podnosi težine do 225kg.

Podesiv po visini u rasponu od 61-83cm.

Dužina 185cm, širina 70cm.

Proizvođač : Better Furniture

Torba na poklon!

Kontakt telefon : 066207813

http://www.gps-svet.rs/stolovi-za-masazu
 
Slazem se, najbolje je otici u spa ili <a href="http://www.galleria-center.com/sr/masaza.html">wellness centar</a> jer mislim da su masaze tamo nekako primarne, za razliku od kozmetickih salona? Mozda se varam, ali djeluju mi daleko profesionalnije.
Ne znam kakve sve vrste masaza nude za muskarce, htjela bih odvesti muza na masazu, ali tesko ga je nagovoriti. Nekako mislim da treba imati dosta snage za masiranje, a vecina masera mi ne djeluje tako :)
Sva iskustva i preporuke su dobrodosle, hvala!
 

Back
Top