MARTINKE!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
morrison_Babe:
LJudi a jel odrzavate vi njih.Ja sa zaljenjem konstatujem da sam prase sto se tice odrzavanja.Kad su prljave ja prodjem kroz baru pa se lepo operu :D
A imam jednog druga koji stalno vristi na mene zbog toga jer on svoje cisti sa 3 razlicite cetkice :shock:
Ima cak i posebnu cetkicu za konac :shock:
:shock: :shock: :shock: Kako bre tako?! Ja moje prvo ocistim vlaznom krpicom. Onda ih obrisem suvom. Onda uzmem pa ih namazem kremom. Onda uzmem sjaj pa ih glancam dok ne mogu u njima da se ogledam. Samo tako smem da izadjem iz kuce u njima. One i sad posle,kolko,5 meseci izgledaju potpuno isto kao kad sam ih kupila 8)
 
Pa dobro.....uradim i ja to sa krpicom i glancanjem ponekad.......desi se.Ali u super su stanju:)
Malo su izgrebane od sutki i glupaci u stiklama :evil:
 
Courtney:
morrison_Babe:
LJudi a jel odrzavate vi njih.Ja sa zaljenjem konstatujem da sam prase sto se tice odrzavanja.Kad su prljave ja prodjem kroz baru pa se lepo operu :D
A imam jednog druga koji stalno vristi na mene zbog toga jer on svoje cisti sa 3 razlicite cetkice :shock:
Ima cak i posebnu cetkicu za konac :shock:
:shock: :shock: :shock: Kako bre tako?! Ja moje prvo ocistim vlaznom krpicom. Onda ih obrisem suvom. Onda uzmem pa ih namazem kremom. Onda uzmem sjaj pa ih glancam dok ne mogu u njima da se ogledam. Samo tako smem da izadjem iz kuce u njima. One i sad posle,kolko,5 meseci izgledaju potpuno isto kao kad sam ih kupila 8)
A ja reko zato sto ih nosis jednom godisnje :D
 
Pa sad bash da su simbol metala sa tim se ne slazem....martine su u pocetku nosili iskljucivo punkeri i skinsi (pogotovo Shellys) a tek kasnije se to prosirilo i na svu masu koja slusa "alternativnu " muziku....

A sto rece Oath,to i jeste uniformisanje.....
A da su skupe skupe su ali i isplati se jer jbg neces ih nositi godinu dana......
 
Izvini,ali ja sam u metalu jos od 1984. godine i nikada nisam primetio da su martinke simbol metala.
Tacnije,neki odevni predmet nikada,ali nikada nije bio simbol metala.
Pa samo pogledaj razne bandove pocevsi od UFO pa na ovamo,svako se oblacio na svoj nacin bez pravila.
Ni duga kosa nije simbol metala sto su inace dokazali jos sedamdesetih Robert Halford i Udo Dirkschneider.
 
Courtney:
Kupila sam Martinke!E,nikad u zivotu se nisam toliko obradovala nekoj kupljenoj stvari!Jao,kakve su...mmmm...savrsene....Ovako:marka Shellys,14 kopci,20 eksera u svakoj,ma savrsenstvo!Jeste da me noge OTKIDAJU i da mi se place kad vidim stepenice,ali,brate,vredi.E,a imate li ih vi,koje,kakve,jesu i vas bolele noge?????

shelly's,bordo,14 kopci...savrsenstvo zenstvenosti 8)
 
Ne vidim u cemu je frka oko Cokula imam Steel vec 3 god. i nisam nesto bio srecan kad sam ih uzeo. Mislim ljudi su poceli da cvikaju od mene posto sam trenirao Taekwando(pokushaj da sparingujes sa cokulicama) ali nikad mi nije bio problem da hodam u njima. Cak sam i skakao isao na trcanje jedini problem je obuvanje i izuvanje posle neke pijanke il sta vec. :twisted:
 
Ma one uopste ne zuljaju....samo zaboravljate osnovna pravila .
1.Martine se uvek kupuju broj vece zbog toha sto su ipak predvidjene na debelu carapu
2.Nikada ih ne obuvaj na jedan par carapa.(jer ce noge da promrznu)
 
wild_child:
Ma one uopste ne zuljaju....samo zaboravljate osnovna pravila .
1.Martine se uvek kupuju broj vece zbog toha sto su ipak predvidjene na debelu carapu
2.Nikada ih ne obuvaj na jedan par carapa.(jer ce noge da promrznu)
Nosim martine vec godinama i prvi put cujem ovu glupost. . .
 
wild_child:
To sto TI nesto nisi cuo( boze mili cuda velikoga) ne znaci da je glupost.....
U pravu si ne mora da znaci. Ali sto se tice "iskustva u kupovini" martina imam ga i to dosta i to je najveca glupost koju sam proctao!
Martine se nose, kao i svaka druga obuca, onako kako ti odgovara!
 
hmm...ja sam kupila pola br. vece i nista spec...a to za carape,covce obucesh termo carape ako je bash hladno...iako ja nikad ne nosim vishe od 1 para carapi--->cist mazohizam 8)
 
wild_child:
Ne znam meni ako obujem tanke carape ( pogotovo ako dugo stojim) noge mi se skroz smrznu.A jednom kad mi se u martama smrznu noge nema te sanse da ih ugrejem

bas ne,...dobro jeste mozda malko hladno kad stojis,ali meni su jedne carape sasvim dovoljne.
tebi garant nesto nevalja sa cirkulacijom... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top