MARTINKE!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Courtney:
mortishaaa:
Courtney:
He,he :lol: Odlicno,znaci nisam ja jedina zaludjena njima.Vidis ja tako dodjem kuci,izujem ih,ocistim i onada ih ponovo obucem i nosim i po kuci!E,bas sam luda! :D

HEHE :lol: :lol: Majke mi!!!!!!! :twisted: ti treba u ludaru BUUAHAHAHA (salim se naravno)
Imam ja i takvih planova :lol: :lol: :lol: jedino mi se one bele kosulje ne uklapaju u sliku,ali ono,ako se obrovoljno prijavim,mozda me puste da nosim crnu :lol: :lol: :lol:

Ja cu ih zamoliti da ti daju crnu.. ipak, toliko mogu da ucinim za tebe.. :twisted:
 
mortishaaa:
Courtney:
mortishaaa:
Courtney:
He,he :lol: Odlicno,znaci nisam ja jedina zaludjena njima.Vidis ja tako dodjem kuci,izujem ih,ocistim i onada ih ponovo obucem i nosim i po kuci!E,bas sam luda! :D

HEHE :lol: :lol: Majke mi!!!!!!! :twisted: ti treba u ludaru BUUAHAHAHA (salim se naravno)
Imam ja i takvih planova :lol: :lol: :lol: jedino mi se one bele kosulje ne uklapaju u sliku,ali ono,ako se obrovoljno prijavim,mozda me puste da nosim crnu :lol: :lol: :lol:

Ja cu ih zamoliti da ti daju crnu.. ipak, toliko mogu da ucinim za tebe.. :twisted:
Cenim to.Hvala ti :lol:
 
Courtney:
Kupila sam Martinke!E,nikad u zivotu se nisam toliko obradovala nekoj kupljenoj stvari!Jao,kakve su...mmmm...savrsene....Ovako:marka Shellys,14 kopci,20 eksera u svakoj,ma savrsenstvo!Jeste da me noge OTKIDAJU i da mi se place kad vidim stepenice,ali,brate,vredi.E,a imate li ih vi,koje,kakve,jesu i vas bolele noge?????
EEEE...I ja sam kupila MARTINKE i srecnija sam od tebe!!!!Imaju 20 kopci,crvene su i Dr.Martens... :D
 
Anonymous:
Courtney:
Kupila sam Martinke!E,nikad u zivotu se nisam toliko obradovala nekoj kupljenoj stvari!Jao,kakve su...mmmm...savrsene....Ovako:marka Shellys,14 kopci,20 eksera u svakoj,ma savrsenstvo!Jeste da me noge OTKIDAJU i da mi se place kad vidim stepenice,ali,brate,vredi.E,a imate li ih vi,koje,kakve,jesu i vas bolele noge?????
EEEE...I ja sam kupila MARTINKE i srecnija sam od tebe!!!!Imaju 20 kopci,crvene su i Dr.Martens... :D
Nadam se da ubrzo neces i zaplakati kad vidis koliko su doktorke lose. . . Od svih martina one su najgore. . .
 
E moja mama je imala period kad je isprobavala sve zive stilove oblacenja i vrste muzike.Pa joj je moja tetka koja je tad zivela u Parizu kupila jedne. Nazalost moje mame a na moju srecu-njoj su bile male tako da ih je ona sacuvala netaknute ovih 15-16 god tako da su one ove jeseni sacekale mene! I evo ih sad iglancane stoje u mom predsoblju i cekaju samo na mene...hi.hi.hi... :wink:
 
morrison_girl:
MA SHELLYS RULES.Doduse moje su se vec izgrebale tako sto mi je neka glupaca stala stiklom na nogu busu.:))) Nije ziva izasla iz busa.
:shock: Uzas. Tako je pre neki dan drug iz odeljenja gurnuo drugog druga i eto,zamisli slucajnosti,ovaj pade bas na mene... :x :twisted: :evil: :twisted: :twisted: Znaci,ULUBIO mi je martinku!!! Pi*ka mu materina!!! Joooooj,htela sam da ga ubijem! A sto je najsmesnije,ja onako iznervirana,prosto ne verujem sta mi se desilo,samo se proderem: "Pa pazi gde ga guras!" :cry: :oops: :cry: E,morrisonko,ajde se registruj :)))
 
E nikako ne mogu da se registrujem.Ja sam pre bila registrovana pod drugim nickom pa sam se odjavila a sad ne mogu da prijavim novi jer kazu da se neko drugi prijavio preko moje mail adrese????Zbunjena sam.
 
Morrison_girl:
E nikako ne mogu da se registrujem.Ja sam pre bila registrovana pod drugim nickom pa sam se odjavila a sad ne mogu da prijavim novi jer kazu da se neko drugi prijavio preko moje mail adrese????Zbunjena sam.
Sad cu ja kao moderator da resim problem :lol: 8) Pod kojim si nickom bila registrovana? Pazi,verovatno je taj neko pod tvojom adresom tvoj stari nick. Ti idi na Prijavite se,pa ukucaj sifru za stari nick,pa udji u profil,pa izmeni adresu,pa se onda oidjavi,pa se registruj kao morrisonka ili morrison_girl,ali sa malim "m" jer je tako lepse :wink: :lol:
 
Ubi me Courtney.Ne samo da nisam uspela da se registrujem nego sam nesto zeznula pa ne mogu vise ni Morrison_girl da koristim.Nesposobna sam :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
E a meni se svidjaju one plitke :)

Bas zato sto bukvalno svi nose ove duboke ( ja se u te kopce ne razumem- ja sam ipak hipik :wink: )

Ne znam nekako te plitke su mi bas slatke. Zna li neko gde njih ima i koliko su?
 
I ja sam hipik ali OBOZAVAm duboke martine.Pa jos nabacim suknjicu eeeeee....Ove plitke mozes nabaviti u bilo kom martins shopu ali nisam sigurna koliko su.
 
samo nemoj da se zeznes i budes kao svaka glupaca u gradu u dugom mantilu, sa pustenom kosom ( ili smedjom, ili farbanom crnom i crvenom )
onako sa rukama u dzepovima, sa crnim oko ociju,
a od muzike slusas Lukasa, ali KOGA BRIGA I ON IMA DUGU KOSU ( pusti me, neke ribe su me napale zato sto on ima dugu kosu, a obucene su kao metalke, a slusaju LUKASA! ). Nemoj biti obicna... i ne glancaj martinke, i nemoj, ali NEMOJ podvrtati pantalone onako pozerski ( VIDITE, JA IMAM MARTINKE )Voli ih sama. One zato i postoje.
nEMOJ IH GLANCATI!
Ti si pametna, ne brinem se ja... :)
 
uuhuuu:
samo nemoj da se zeznes i budes kao svaka glupaca u gradu u dugom mantilu, sa pustenom kosom ( ili smedjom, ili farbanom crnom i crvenom )
onako sa rukama u dzepovima, sa crnim oko ociju,
a od muzike slusas Lukasa, ali KOGA BRIGA I ON IMA DUGU KOSU ( pusti me, neke ribe su me napale zato sto on ima dugu kosu, a obucene su kao metalke, a slusaju LUKASA! ). Nemoj biti obicna... i ne glancaj martinke, i nemoj, ali NEMOJ podvrtati pantalone onako pozerski ( VIDITE, JA IMAM MARTINKE )Voli ih sama. One zato i postoje.
nEMOJ IH GLANCATI!
Ti si pametna, ne brinem se ja... :)
THINK ABOUT THAT!!!!!!!! :wink:
 
LJudi a jel odrzavate vi njih.Ja sa zaljenjem konstatujem da sam prase sto se tice odrzavanja.Kad su prljave ja prodjem kroz baru pa se lepo operu :D
A imam jednog druga koji stalno vristi na mene zbog toga jer on svoje cisti sa 3 razlicite cetkice :shock:
Ima cak i posebnu cetkicu za konac :shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top