MARTINKE!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...kupijo danas..firma ''vallauris''..sas jednu kofcu..broj cetrejs cetir...
...njaaooo sto sam srecaaan..piskam firnajz..jedva cekam u njivu da ih obujem.. :p ...

sme4twn5ct.jpg
 
ahh, secam se koliko sam zelela martinke..koliko sam cekala da ih kupim..i sad znam tacan datum kad sam kupila taj prvi par..

a secam se da sam u osmom isla u odeljenje sa likusom koja je bila snob veliki, i pocne ona da se lozi da slusa nightwish valjda, hah, i posle nedelju dana kupi 3 para cokula odjednom. pozercina onakva. kako me iznerviralo to tada, hah
i naravno prestala je da ih nosi vrlo brzo a ja sam moje nosila dok mi se djon nije stanjio toliko da nisu vise bile za upotrebu..pa sam uzela nove :p
 
ahh, secam se koliko sam zelela martinke..koliko sam cekala da ih kupim..i sad znam tacan datum kad sam kupila taj prvi par..

a secam se da sam u osmom isla u odeljenje sa likusom koja je bila snob veliki, i pocne ona da se lozi da slusa nightwish valjda, hah, i posle nedelju dana kupi 3 para cokula odjednom. pozercina onakva. kako me iznerviralo to tada, hah
i naravno prestala je da ih nosi vrlo brzo a ja sam moje nosila dok mi se djon nije stanjio toliko da nisu vise bile za upotrebu..pa sam uzela nove :p


aj okej sto si se prokurrcila sad, nego kacvi neke fotke...
da ne ispada da samo serrendas vec dal si stvarno neka sektalika :cool:
 
ee ja ne verujem da ti ne verujes da ja imam martinke :lol:
a sto bih pisala da imam ako nemam, nije mi jasno :think:
aajde kad ih budem slikala okacicu, samo zbog tvog fetisa
(:

uhhh, hot,hot :zper:


pa ja ne verujem cak ni sebi. bas juce imao fore da ubijem 25 minuta do autobusa i reko da svratim na JEDNO pivo.
i cim sam to pomislio, znao sam da lazem.( sto se i ispostavilo posle 5 sati pijancenja)
i naravno neizbeznog neuspelog stopiranja :mrgreen:
 
Jaooo! Toliko sam dugo zelela martinke i konacno sam ih kupila. :D Dr. Martens, 14 kopci. Kupila sam ih pre dve nedelje i odmah prvi dan sam ih nosila do grada. Napravila sam takve zuljeve, da jos nisu zarasli, ali nema veze. Obozavaaam ih. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top