Marko Milošević je faca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RomaniaFan

Ističe se
Poruka
2.036
2w5q8gm.jpg

2rc234x.jpg

i on je tad imao takvu boju kose he

RomaniaFan

Ističe se
Poruka
2.036
Izgleda klempavilo postaje popularno.

A pre ljudi operisali klempave uši.

I Markovog tatu Slobodana su zezali da je klempav. A ja svoje uši nikad ne bih operisao. Mogu ida pustim kosu i još svašta i nemam kompleks za uši. Laloški mentalitet bi operisao uši , ja ne bih nikad to uradio. Laloši nameću komplekse za uši, a ja na svoje uši i ne obraćam pažnju i ne smetaju mi i nisam klempav - možda imam velike uši ali nisam klempav. Neko ima male uši pa je klempaviji od mene.

RomaniaFan

Ističe se
Poruka
2.036
lici na paradu...
ponosa...
(cega se pametan stidi, time se budala ponosi)

****** i fudbal ne idu zajedno. sad ću ti nešto pametno reći da znaš u životu ovako pošto sam bistar i načitan.

Kako najlakše provaliti pedera?
Odgovor je po fudbalu!
Jer je pravilo naučno dokazano od doktora i naučnika da nijedan ***** ne voli fudbal kao sport!
****** mrze fudbal i nigde nećeš naći fudbalera pedera, a meni je fudbal omiljeni sport od malena.

Tako da znaš ako se neko ne razume u fudbal i ne voli fudbal kao sport može biti potencijalni *****! Ko voli fudbal ne može biti *****. Naučno dokazano. Naučnici su pisali i doktorate o tome.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.