Marko Milošević je faca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RomaniaFan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.036
2w5q8gm.jpg


2rc234x.jpg


i on je tad imao takvu boju kose he
 
Izgleda klempavilo postaje popularno.

A pre ljudi operisali klempave uši.

I Markovog tatu Slobodana su zezali da je klempav. A ja svoje uši nikad ne bih operisao. Mogu ida pustim kosu i još svašta i nemam kompleks za uši. Laloški mentalitet bi operisao uši , ja ne bih nikad to uradio. Laloši nameću komplekse za uši, a ja na svoje uši i ne obraćam pažnju i ne smetaju mi i nisam klempav - možda imam velike uši ali nisam klempav. Neko ima male uši pa je klempaviji od mene.
 
fudbaler Siniša Mihajlović bivši član SPS-a ima duže uši od mene, Mihajlović isto ima velike uši i nije klempav. A znate da se Siniša Mihajlović pet puta ženio sa italijanskim manekenkama i da ima šestoro, sedmoro dece?
 
lici na paradu...
ponosa...
(cega se pametan stidi, time se budala ponosi)

****** i fudbal ne idu zajedno. sad ću ti nešto pametno reći da znaš u životu ovako pošto sam bistar i načitan.

Kako najlakše provaliti pedera?
Odgovor je po fudbalu!
Jer je pravilo naučno dokazano od doktora i naučnika da nijedan ***** ne voli fudbal kao sport!
****** mrze fudbal i nigde nećeš naći fudbalera pedera, a meni je fudbal omiljeni sport od malena.

Tako da znaš ako se neko ne razume u fudbal i ne voli fudbal kao sport može biti potencijalni *****! Ko voli fudbal ne može biti *****. Naučno dokazano. Naučnici su pisali i doktorate o tome.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top