Марко Ђурић усликан у Тирани са Куртијевим људима

Auuu Eremita, zar ti tako na Boška? Do juče si ga kovao u najvećeg Srbina. Gde je i kako došlo do te promene?
Као и увек наравно - НЕТАЧНО!!! Нисам га "ковао у највећег Србина" - не измишљај....... ја се једино придржавам оне латинске изреке
Res, non verba, тј. ДЕЛА - НЕ РЕЧИ !!!
 
odgovorio si na jedan deo pitanja, ali glavni deo KAKO TI ZNAS DA KRADE, nisi odgovorio.

Zato sam pokazao imovinsku kartu naših političara. Ne može niko poštenim radom u ovom slučaju bavljenjem politikom da na pošten način stekne nekoliko miliona evra osim ako mu neki simpatizer nije poklonio što ne verujem.
 
Zato sam pokazao imovinsku kartu naših političara. Ne može niko poštenim radom u ovom slučaju bavljenjem politikom da na pošten način stekne nekoliko miliona evra osim ako mu neki simpatizer nije poklonio što ne verujem.
pa i ako mu je neko poklonio podlegalo bi nekoj stopi poreza. ali to kod nas nije slucaj. nisam znao da je bosku tako naglo skocilo bogatstvo, cudi me onda da ovi na vlasti ne skacu toliko po njemu kao po djilasu
 
Ako me uhvatiš u krađi i to dokažeš onda u redu, a do tada neka ti je laka crna zamlja.
Ja sam tebe odavno uhvatio u kradji raziebanih ostataka Buducnosti Srbije, ali posto si ti ogranicen, ovo sto sam napisao neces razumeti. I ne treba.

Ma samo ti uzivaj i zderi... Ne daj se omesti:
burger-827310__340.jpg
 

Back
Top